Spolupráce | Sueneé Universe


Spolupráce

Za více jak rok a půl fungování si tyto stránky získaly mnoho příznivců a je to pro nás velmi motivující. Pro mne a mé přátele, kteří se na projektu podílejí, je to velmi pozitivní zpráva: Děkujeme!

Chceme být kvalitním webem, poskytujícím zajímavé novinky. Rádi bychom v blízké budoucnosti posloužili i jako referenční web, kde byste mohli přehledně naleznout klíčové informace k důležitým tématům, která nás všechny tak zajímají.

Jak jste si již určitě všimli, je zde vedle blogu otevřeno diskusní fórum, kde chceme rozdmýchat diskuzi k hlavním tématům. Dále plánujeme zprovoznění a údržbu wiki, kde pak bude to podstatné shrnuto ve strukturované formě. Jako podněty budeme na blogu, tak jako doposud, vám všem přinášet zejména překlady zajímavých zahraničních článků a titulky k cizojazyčným filmovým dokumentům. Více jak rok pořádáme pravidelná setkání podobně smýšlejících lidí. Nově jsme spustili partnerský web CE5 Iniciativa.

Některé myšlenky stojí za to šířit a sdílet s ostatními bez omezení.

V jaké míře toho budeme schopni a jak se náš web dále vyvine záleží na Vás. Tento web není finančně motivovaná aktivita, ale aby to mohlo fungovat, finance a pomoc s překlady potřebujeme.

Zřídili jsme transparentní účet 2900794933/2010, kam můžete posílat své příspěvky a také sledovat, na co byly vynaloženy.

Jsme otevření sponzorským darům od firem. Třem nejštědřejším firmám za minulý kalendářní měsíc jsme ochotní umístit v následujícím kalendářním měsíci banner v pravém sloupci s odkazem na jejich stránky. Při dlouhodobé spolupráci je možné vyjednat i zvláštní podmínky.

Prosíme vás, podpořte dobrou věc – podpořte tyto stránky!

PřekladatelPokud rozumíte angličtině, ruštině a jste ochoten/ochotna věnovat svůj čas, ozvěte se prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Přidělíme vám článek pro překlad. I kdyby to byl jediný text, který přeložíte, uděláte úžasnou věc! Překládat můžete do češtiny nebo slovenštiny; vždy i s diakritikou.

Finanční podporaFinančně můžete pomoci přispěním na transparentní účet: 2900794933/2010. Peníze použijeme na profesionální překladatele; editory; korektory; a samotný provoz webu.

 

Kolik peněz mám poslat?

  • Můžete poslat libovolnou částku a nebo dát trvalý příkaz na transparentní účet 2900794933/2010. Po platby ze zahraničí použijte SWIFT: FIOBCZPP a IBAN: CZ89 2010 0000 0029 0079 4933
  • Můžete ocenit konkrétní článek. Stačí uvést jeho název do poznámky pro příjemce. Odměna pak bude rozdělena mezi autory, kteří se na něm podíleli.

Nabízím svoji pomoc

Jméno*:
Email*:
Telefon*:
Skype:
Jsem*:
Nabízím pomoc*:
Oblíbené*:
Pracuji*:
(aktuálně hledáme hlavně dobrovolníky)
Vzkaz:

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.