Zemi a Měsíc stvořily vyšší síly

Barevný Měsíc

Vědci zjistili řadu zvláštních shod v uspořádání naší Sluneční soustavy, které nelze vědecky vysvětlit. Po provedení analýzy Sluneční soustavy, uvěřili francouzští astronomové z Národního výzkumného centra v existenci vyšších sil, oznamují oficiální stránky centra CNRS.

Po porovnání naší soustavy s uspořádáním celého kosmu, přišli specialisté k závěru, že harmonie, která obklopuje Zemi, vypadá na pozadí chaotické struktury ostatního vesmíru jako skutečná anomálie, vysvětlitelná pouze existencí vyšší inteligence a vyšších sil.

Tak by, například, i nejmenší změna gravitační rovnováhy mezi Zemí a Měsícem způsobila prudkou změnu ročních období a soustavné výkyvy teploty vzduchu, což by neumožnilo vznik živých organizmů a jejich evoluci.

„Žádná z hvězd nebo planet ve vesmíru se nemůže pochlubit takovou harmonickou architekturou. Což to není důkaz o vyšších silách, které na pozadí chaosu stvořily ideální systém?“, poznamenávají badatelé.

Vědce rovněž překvapila matematicky vyvážená přesnost hmotnosti přirozené družice Země, Měsíce, tak, aby střídání dne a noci na modré planetě, i při nejmenší odchylce, probíhalo po několik hodin. Přesně taková hmotnost Měsíce a vyváženost sil umožňuje, aby den a noc trvaly na Zemi právě 24 hodin.

Naše Sluneční soustava

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 05897 a SS: 100.

One Response to Zemi a Měsíc stvořily vyšší síly

 1. Standa napsal:

  Několik poznámek:

  – Den a noc se v dlouhodobém průměru neustále prodlužují. Sice jen nepatrně, ale přece. Je to způsobeno právě vlivem Měsíce, kterému předává Země bez přestání část své hybnosti (a ten díky tomu pomalu odplouvá do kosmu). Dohromady mají den a noc 24 hodin jen proto, že jsme se tak dohodli.

  –  V článku chybí údaj, v jakém rozmezí by se musela měnit gravitace Měsíce, aby došlo ke scénáři, který je v článku popsán. Podle mne je to rozmezí dost široké, ale asi by bylo dobré někde získat rozbor od těch vědců (pokud tedy ti vědci existují)

  – Mají ti vědci, zmínění v článku, nějaká konkrétní jména? Je někde k dipozici jejich prohlášení, na které se článek odvolává?

   

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.