«« »»

16 tajemných symbolů v čínské poušti

Říkají, že pravda je tam venku. Je pravda také v čínské poušti?

Povrch naší planety je zaplaven tajemnými starobylými strukturami, které se datují tisíce – a některé dokonce desítky tisíc let zpátky. Jsou důkazem neuvěřitelně komplexních starověkých společností, které stavějí  fascinující struktury bez použití moderní technologie.

Linie Nazca v Peru jsou například souborem stovek tajemných symbolů a zvířecích postav na suché zemi pouště Nazca. Nikdo s jistotou neví, co znamenají.

V druhé polovině světa najdeme podobné znaky v Kazachstánu. A zatímco tyto starověké zázraky byly vytvořeny tisíce let zpátky, satelitní snímky odhalily moderní stejnopisy umístěné po celém světě. Tentokrát se podíváme na vzdálenou poušť v Číně a budeme přemýšlet o tom, co tyto tajemné struktury a znaky představují?

Někteří odborníci z oblasti UFO a UFO hunters tvrdí, že tajemné znaky jsou ve skutečnosti stopami tajných cizích základen a tajných mimozemských symbolů na Zemi.

Znaky v čínské poušti

Lidé na Redditu nedávno diskutovali o 16 podivných satelitních snímcích získaných z Google Maps. Lidé se vrhli na téma, které se zabývá tím, co na Zemi představují tajemné mimozemsky vypadající znaky uprostřed Číny. Snímky nastartovaly horkou debatu a několik uživatelů spekulovalo o tom, zda Čínská vláda spolu s dalšími světovými mocnostmi může komunikovat s mimozemskými subjekty nebo dokonce využívat technologie, které nepocházejí ze Země.

Téma na Redditu nahromadilo řadu komentářů:

„Není pochyb o tom, že vlády o tomhle vědí, pokud je tak lehké to najít…ale zatraceně, jestli to není pekelně zajímavé.“

„Cokoli se děje v zákulisí, většinou se jedná pouze o masy držené v temnotě, hlavní vlády a hráči (zejména ve vysokých vojenských kruzích a zpravodajských agenturách – možná i někteří političtí hráči), všichni vědí co se děje.“

„V současné době trochu pochybuji o tom, že jsme někdy měli kontakt s ET. IMO prostě udělali nějaký bláznivý objev v kvantové mechanice po 2. světové válce a nechali ho utajeným. Anebo možná nacisté věděli jak vyrobit UFO a pak je pro nás vyrobili, když jsme získali jejich vědce.“

„Řekl bych, že pokud byl kontakt s mimozemšťany a jejich technologie byla sebrána a znovu navržena, tak je pravděpodobné, že všichni hlavní hráči (US, Rusko, Čína, možná Německo, Francie, Velká Británie..) a asi i různí menší hráči, mají přístup k těm technologiím a mají kontakt s ET.“

„Řekl bych, že že pokud byl kontakt s mimozemšťany a jejich technologie byla sebrána a znovu navržena, tak je pravděpodobné, že všichni hlavní hráči (US, Rusko, Čína, možná Německo, Francie, Velká Británie..) a asi i různí menší hráči, mají přístup k těm technologiím a mají kontakt s ET. Cokoliv se děje v zákulisí, většinou se jedná o masy, které jsou udržovány v temnotě, hlavní vlády a hlavní hráči (zejména ve vysokých vojenských kruzích a zpravodajských agenturách – možná také někteří političtí hráči), všichni vědí co se děje.“

Většina komentátorů na Redditu se shodla na tom, že se v zákulisí něco děje. Něco, o čem společnost neví. Něco, co není přítomné pouze v Číně, ale také v jiných částech světa.

Tajemné obrazce v čínské poušti

Takže co si myslíte vy? Jsou tyto mysteriózní symboly nějaké mimozemské kódy? Jsou tyto satelitní snímky důkazem o tajných základnách? Možná tajných mimozemských základnách? Anebo se díváme pouze na další vojenskou montáž, postavenou na odlehlém místě, aby se skrývala před zvědavými zraky?

Někteří uživatelé Redditu se domnívají, že nezvyklé „mimozemské“ znaky nejsou nic víc než označení pro kontrolu a testování špionážních satelitů. Zdá se to jako pravděpodobné vysvětlení, co myslíte?

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 20260 a SS: 100.

Napsat komentář