2018 - TOP UFO pozorování

23338x 21. 12. 2018 1 čtenář

Dva největší weby dokumentující pozorování UFO zaznamenaly v září drastický propad v počtu pozorování. Mutual UFO Network (MUFON) a National UFO Reporting Center uvádějí, že počet pozorování v letošním roce činil pouhých 55% oproti roku 2014.

Proč se počet pozorování snížil?

Podle jedné teorie se lidé o zprávy příliš nezajímají, protože zpracovávají přehršel divokých příběhů a falešných zpráv od politiků a z reklam. Další teorie, proč lidé ztratili zájem, staví na rozšířeném přístupu k technologiím, jako jsou videokamery a smartfony. Ovšem pokud má videokameru téměř každý, proč nemáme více vysoce kvalitních pozorování, ale méně?

Stuart Walton, historik a spisovatel říká:

„Víra v UFO a mnoho dalšího, co by se dalo považovat za paranormální, je ve stavu úpadku. Důvodem je také to, že technologie pro získávání důkazů o těchto záležitostech jsou nyní široce dostupné pro všechny se smartfonem, a údajné důkazy, jako jsou ty na YouTube, už jsou otřepané.“

V roce 2017 byl odhalen utajovaný vládní program pro studium UFO – Program pro identifikaci pokročilých leteckých hrozeb. Na protest proti ztrátě finančních prostředků získaných prostřednictvím „černých peněz“ odstoupil v říjnu ředitel programu Luis Elizondo a spojil se s „The Stars Academy“, kterou založil Tom DeLonge, bývalý zpěvák Blink-182.

Bývalý úředník vojenských informací Luis Elizondo, který řídil jednotku UFO v Pentagonu říká:

„Podle mého osobního přesvědčení existují velmi přesvědčivé důkazy o tom, že možná nejsme sami.“

Pentagon říká, že program již není funkční, i když členové stále mohou oficiálně vyšetřovat pozorování. I když Elizondo odhalil program a „tajné video“, stále se o pravosti a původu videa vede debata.

Jsme opravdu sami?

Pro některé lidi, kteří se zajímají o UFO, nemusí být získání nezpochybnitelného důkazu až tak zajímavé, jako tajemství, představivost a myšlenky na to, co venku opravdu je. Neexistuje důkaz, že mimozemšťané existují, stejně jako neexistuje důkaz o tom, že nám již nad hlavou nelétají. Koneckonců, plánované výdaje ministerstva obrany ve výši  22 milionů dolarů na hledání odpovědi mluví sami za sebe.

I přes drastický pokles, byly pozorování UFO zajímavé. Od turistů v Lake Tahoe, Nevada jsme obdrželi video s UFO z 20. října, a další pozorování z Mexika.

Některá z dalších Top pozorování UFO v roce 2018: (video níže)

1) Baja California, Mexiko, 11. ledna : video zvláštního vertikálního objektu visícího na obloze. Objekt vyvolal debatu, kde se zmínila možnost, že objekt je pouze heliový balón ve tvaru Star Wars Stormtrooper.

2) Albuquerque, Nové Mexiko, 24. února : piloti dvou letadel zachytili UFO, které se pohybovalo v jejich okolí ve výšce 9000 metrů. Pozorování proběhlo v 15:30.

Pilot se ptal letové kontroly:

“Proletělo něco kolem nás před 30 sekundami?”

Letová kontrola potvrdila, že nic by být v jejich okolí nemělo. Následně varovali let 1095 American Airlines,  aby se poohlédli po “nehlášeném letadlu.” Pilot odpověděl, že UFO zkřížilo cestu i jim.

“Nevím, co to bylo,“ odpověděl jeden z pilotů. “Nebylo to letadlo, ale letělo to opačným směrem.”

Pilot sdělil, že objekt odrážel světlo víc než meteorologický balón.

3) Dillí, Indie, 7. června, 19:30 hod: UFO viselo nad rezidencí ministerského předsedy Narendra Modiho, který vyhlásil pohotovost své ochrance a uzavřel se v domě. Objekt byl popsán jako kulatý, zářící objekt. Okolo rezidence je vyhlášená tříkilometrová bezletová zóna. Úřady nezjistily, co byl objekt zač, ale usuzují, že šlo o dron.

“Pro představitele druhé nejlidnatější země bylo překvapením ohrožení ze vzduchu, zvláště když UFO nebylo nikdy identifikováno.”

4) Nazca, Peru: Rafal Mercado,z Peruánské ufologické asociace umístil na youtube video válcovitého objektu podobného horizontálně letícímu zeppelínu Objekt se nehýbal. V jeskyni poblíž planiny Nazca se loni nalezly mumie humanoidů se třemi prsty. Jejich původ je datován do 5 století.

5) Bostandyk, Kazachstán, 5. července, 12:07 hod, dvě zářící koule rozsvítily noční oblohu a narazily do země. Následná exploze přerušila komunikační sítě a způsobila požár na více než 100 hektarech. Hašení trvalo hodiny.

Stříbrný objekt

Obyvatelé našli stříbřitý objekt o průměru 3 metry s vyčnívajícím ventilem. Byl částečně zaražen v zemi a měl uzavřený poklop. Poblíž byla nalezena i menší koule. K havárii došlo v době Světového poháru.

Svědek sdělil:

“Materiál nevypadal jako z kovu. Bylo to měkké jako látka”

Dvě UFO se srazily poblíž vesnice v západním Kazachstánu

Podlíž vesnice Bostandyk v západním Kazachstánu byl hlášeno přerušení mobilní komunikace krátce po zřícení objektů…

Ruské a Kazachstánské úřady nepodaly žádné vysvětlení. V oblasti v tu dobu nebylo plánováno žádné přistání z vesmíru.

Další detaily a pozorování z New Yorku, Skotska, Phoenixu, Pekingu a Irska ve videu  Alltime Conspiracies (konspirace všech dob) níže:

Podobné články

Napsat komentář