Access Bars - nový způsob změny úrovně vědomí

5078x 22. 07. 2019 1 čtenář

Jaké by to bylo žít vlastní život s radostí a lehkostí? Jaké by to bylo být sami sebou, bytostí s nekonečnými možnostmi. Chcete si v životě vybrat něco jiného a nevíte jak na to? Chcete vědět, kým skutečně jste?

ACCESS BARS®

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů společnosti Access Consciousness®. Metoda byla přijata chanellingem v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě být více vědomými.

U nás je tato metoda necelé čtyři roky. BARS je 32 bodů na hlavě, kterých se lehce dotýkám v různých kombinacích. Access Bars® znamená přístup ke vědomí, neboli uvědomění si vlastních omezujících pevných úhlů pohledu a vzorců chování, které nás v životě omezují, nedávají nám možnost volby a vyvolávají v nás především negativní, ale i pozitivní emoce.

Cílem BARS je osvobodit naši mysl od limitů, omezení, postojů, přesvědčení a od vnímání situací jako negativních či pozitivních. Všude tam, kde jsme si na nějakou situaci udělali závěr, jsme v polaritě a nemáme možnost ji vnímat s otevřeným vědomím. Jinými slovy, nejsme si vědomi toho, co se vlastně děje na energetické úrovni a tím nemáme možnost zvolit si to, co by nám a ostatním přineslo víc. K uvolnění polarity dochází již při sezení a následně po dobu několika dnů, kdy klient u sebe může pozorovat změny v chování. Situace, které dříve u klienta vyvolávaly emoce díky pevným úhlům pohledu na situaci, je schopen pak vnímat již bez negativního a pozitivního náboje a může je řešit vědomým způsobem.

Sezení BARS

Každé obdržení BARS je jiné. Při každém dalším sezení klientovo tělo uvolňuje emoce, limity, omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. A tak se klientovi postupně otevírá vědomí o tom, kým opravdu je, co mu v životě nevyhovuje a co mu přináší opravdovou radost a co od něj chtějí ostatní na energetické úrovni.

Samotné sezení trvá od 60 do 90 minut. Klient polosedí nebo leží oblečený na relaxačním lehátku. Velmi často se stává, že klient při obdržení BARS usne nebo se dostane do hluboce uvolněných stavů. Sezení je vhodné obdržet alespoň 3krát až 5krát za sebou s týdenními nebo 14ti denními rozestupy, aby se změny staly snadno viditelnými, jasnými a trvalými. BARS můžete obdržet i denně, což je velmi dynamické. Vždy záleží na klientovi, jak rychle chce učinit změny v jeho životě. Čím vícekrát BARS obdržíte, tím větším přínosem bude pro vás a vaše tělo.

Sezení je vhodné i pro děti, miminka a těhotné ženy. Děti jsou mnohem spontánnější a proto jejich těla reagují mnohem rychleji než těla dospělých. U dětí trvá samotné sezení od 15 minut do 30 minut podle věku a povahy dítěte a děti mohou sedět či ležet. U starších dětí, které mají poruchy chování, nebo jsou uzavřené, nedůvěřivé či introvertní, doporučuji délku sezení 60 minut, pokud to dítě vydrží. Dítě se může u BARS dívat na pohádku, film nebo si hrát s oblíbenou hračkou. A pokud je to nezbytné, mohou mít rodiče děti během obdržení BARS na klíně. U miminek trvá sezení cca 5 minut v závislosti na povaze problému či traumatu.

Každé obdržení BARS je jiné. Při každém dalším sezení klientovo tělo uvolňuje emoce, limity, omezení, přesvědčení a postoje z hlubších vrstev nevědomí. Je velmi přínosné dopřát si toto sezení pravidelně. Já sama si jej dopřávám jednou až dvakrát měsíčně. Je to snadný a dostupný způsob, jak si udržet jasnou mysl, radost ze života a lehkost v každé situaci.

To nejlepší, co se může stát, že se změní Váš život díky změně Vás samotných.

Změny, které se dějí po obdržení BARS

  • Otevření vědomí a tím pochopení toho, kým opravdu jsme, co opravdu chceme a co nám opravdu přináší radost
  • Uvědomění si toho, co kopírujeme od ostatních, co není naše a co už v životě nechceme a co s tím můžeme udělat
  • Uvolnění stresu a napětí, uvolnění traumat
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní vitality
  • Odstranění psychických problémů jako jsou deprese, úzkosti, strachy, fóbie, nespavost
  • Pomoc při obtížných životních situacích, zbavení se různých závislostí
  • Snížení hyperaktivity a agresivity u dětí, odstranění poruch chování u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Kdo vás metodou BARS bude provádět? Michaela Kovářová

Míša je žena, máma, která došla v životě do bodu, kdy si uvědomila nespokojenost s vlastním životem a rozhodla seto změnit. Vyzkoušela různé metody osobního rozvoje, ale žádná z nich ji nepřinesla jasné odpovědi na to kdo opravdu je, jak poznat co je ona a co jsou jen převzaté programy, jak změnit svůj život a jak tvořit zde ve hmotě. A pak objevila metodu ACCESS BARS®. Jednoduchý způsob, jak vyresetovat všechny programy, omezení a limity mysli, které jí bránily vidět to, kým opravdu je a tak získat více vědomí o sobě samé, o všech a o všem.

Co je zvláštní a jedinečné na ACCESS BARS®? Co když lidstvo na této planetě dosáhlo takové úrovně vědomí, že mohou přijít konečně nástroje, které pomáhají rychle a jednoduše zvyšovat úroveň vědomí. ACCESS BARS® jsou tak jednoduché a zábavné, naučí se je snadno i malé děti. A co když se to vlastně neučíme. Co když se jen rozpomínáme na něco, co už jsme dávno uměli, jen jsme to na naší cestě životy zapomněli nebo nám to bylo záměrně odebráno, protože jsme měli dojít až sem, kdy si o pět ber eme zpět to, co už dámo víme a umíme.

Podobné články

Napsat komentář