Astronaut Al Worden: lidská rasa byla stvořena mimozemšťany!

8981x 30. 03. 2018 1 čtenář

Myšlenka, že starověké mimozemské bytosti vytvořily lidskou rasu fascinuje nespočet autorů a badatelů po desetiletí. A zatímco oficiální věda věří, že toto je prostě absurdní, po celém světě bylo nalezeno bezpočet důkazů, které tuto teorii potvrzují.

Snad nejdůležitější spojení mezi vzestupem civilizace a mimozemskými bytostmi můžeme nalézt v historii zastrčené ve starověkých rukopisech a hliněných destičkách, které přežily tisíce let.

Seznam sumerských králů

Příkladem je starověký Seznam sumerských králů, který popisuje krále, kteří vládli po celé Zemi po celkem 241 200 let od doby, kdy původní království „sestoupilo z nebe“. Tento starobylý seznam je napsaný ve starobylé sumerštině a pojímá seznamy četné generace králů, kteří vládli starověkým Sumérům, detaily délky jejich vlády a jejich lokace.

Ale „mainstream“ vědci se domnívají, že ne všechno, co je napsáno v tomto Seznamu králů je pravdivé, a tvrdí, že tento seznam je směsí prehistorických a mytologických seznamů, které hovoří o Bohu, který vládl nad zemí, těšící se z nepravděpodobně dlouhého panování.

Pokud budeme cestovat přes půlku světa, od starověké Mezopotámie až přes Severní Ameriku, zjistíme, jak svatá kniha starověkých Mayů, Popol Vuh, popisuje bytosti, které stvořily lidstvo. Tvůrci naší rasy v Popol Vuh jsou označováni jako „Stvořitel, Tvůrce, Vládce, Had, Ti, kteří plodí, Ti, kteří dávají život, vznášející se nad vodou jako světlo za úsvitu.“ Zatímco tyto výše zmiňované starověké texty jsou pozoruhodné, možná jsou ještě více zajímavé nespočetné artefakty nalezené rozptýlené po celém světě, které zobrazují bytosti podobající se moderním astronautům.

Bývalý astronaut Al Worden

A když mluvíme o astronautech, Al Worden, bývalý astronaut a člen mise Apollo 15, měl fascinující informace o mimozemském životě v rozhovoru pro Good Morning Britain. Al Worden byl americký astronaut a inženýr, který byl v roce 1971 velitel modulů pilotů pro misi Apollo 15. Je jedním z pouhých 24 lidí, kteří letěli na Měsíc. Bývalý astronaut byl také uveden v Guinessově knize rekordů jako „nejvíce izolovaná lidská bytost“ během svého osamělého času v Command Module Endeavour.

V rozhovoru pro Good Morning Britain, Al Worden, astronaut, který letěl 75 krát kolem Měsíce, strávil šest dní na oběžné dráze kolem měsíce, byl dotázán zda věří, že mimozemšťané jsou skuteční. Odpověď pravděpodobně překvapila každého, kdo tento rozhovor sledoval. Bývalý člen Apolla 15 uvedl nejen to, že mimozemšťané jsou skuteční, ale že kdysi přišli na Zemi a vytvořili naši civilizaci, a pokud bychom chtěli důkazy, stačilo by podívat se do starověké sumérské literatury.

My jsme ti cizinci, ale myslíme si, že je to někdo jiný. Ale my jsme ti, kteří přišli odněkud jinud, protože někdo jiný musel přežít, a tak nastoupili do malých kosmických lodí, pak přišli sem a přistáli a stvořili civilizaci tady. A pokud mi nevěříte, sežeňte si knihy o starých Sumerech a uvidíte, co říkají. Řeknou vám to přímo.“, prohlásil Worden.

Podobné články

Napsat komentář