Americké lhaní: základní prostředek politiky

4316x 16. 09. 2014 1 čtenář

Včera na tiskové konferenci ministerstva obrany Ruské federace byly prezentovány důkazy z monitorování oblasti sestřelu. Důkazy Rusko předá zainteresovaným i dalším. Média i politici však zcela zásadní odhalení ignorují a dál obviňují bez jakýchkoliv důkazů Moskvu.

Česká média prezentují především prohlášení Porošenka , Obamy, Kerryho a dalších prokazatelných lhářů. Faktům se vyhýbají nebo je zcela dezinpretují. Na včerejší tiskové konferenci ministerstva obrany ruské federace Rusko prezentovalo fakta z radarových a satelitních systémů. Nikoho neobviňovali, jen se ptali co dělalo ukrajinské vojenské letadlo 3-5 km od malajského Boeingu. V našich novinách však čtu titulky, že prý Rusko prohlásilo, že Boeing sestřelila stíhačka. I když to lze z předložených faktů implikovat, nic takového nenapsali ani neřekli.

Na konferenci zazněla především fakta, nebyly tam žádné spekulace či dojmy (pár příkladů):

  • Ukrajinci do oblasti přesunuli několik zařízení Buk a umístili je do bojových pozic (vše doloženo satelitními snímky).
  • Boeing se od leteckého koridoru vzdálil o 14 km a sestoupil na nižší letovou hladinu (záznam z radiolokátoru)
  • Zařízení Buk svými radary v době pádu letadla monitorovala průlet civilních letadel (monitoring radiového provozu)
  • Ve vzduchu se nacházela další letadla, přičemž se jedno přiblížilo na 3-5km k Boeingu na stejné letové hladině (záznamy z vojenských radarů, ale i ŘLP z Rostova , kde letadla od Kyjeva v dohledu přebírají, takže je sledují už před vstupem do řízené oblasti)

Mapa oblasti s vyznačeným akčním rádiusem ukrajinských zbraní.

Satelitní snímek „podezřelé“ baterie Buk.

Na závěr tiskové konference vyzvali USA k předložení satelitních snímků z oblasti. Ukázali, že v době pádu letadla byl americký vojenský satelit nad příslušnou oblastí.

A také připoměl, že povstacům nedodali žádný protiletadlový systém a ani jiné zbraně. (u nás se dodávky zbraní povstalcům berou jako fakt, i když žádný důkaz neexistuje)

USA zatím nepředložili jediný důkaz pro svá obvinění, opakují stejnou rétoriku jako s chemickými zbraněmi v Iráku či Sýrii. V obou případech se prokázali jejich lži. Ukrajinská chunta zatím předkládá pouze své videokompilace a spoty z Facebooku jako důkazy a histericky vykřikuje.

Současný vývoj a především to mohutné lhaní mě přiměly hlouběji zkoumat i jiné události. Na faktech jsem se přesvědčil o opakovaném lhaní ve většině událostí ve světě. Většina válek z poslední doby je vyvolána USA a zdůvodněna jejich lživou propagandou. Nyní si proto myslím, že útok na WTC v roce 2001 provedli sami Američané.

Myslím, že se nyní USA snaží rozpoutat válku Evropy z Ruskem. Když to nevyjde, tak mají ještě ISIL, minulý týden totiž schválili dodávku zbraní do Kataru za 11 miliard USD a zbraně za půl miliardy USD pošlou přímo povstalcům do Sýrie.

Naši představitelé však jednají o sankcích proti Rusku (na základě výmyslů) a přitom tiše přihlížejí aktivity USA, které nás přímo ohrožují. Současní politici nehájí zájmy Evropanů, naopak pomáhají agresorovi.

 

Zdroj: Piratské Noviny

Podobné články

Napsat komentář