Apollo 17 na Měsíci: Podle nejnovějšího videa to byl podvod!

19635x 15. 05. 2018 1 čtenář

Téměř 50 let poté, co člověk úspěšně přistál na Měsíci, vznikají nové spekulace o tomto úspěchu. Byl nalezen další důkaz, že přistání bylo zinscenované a ve skutečnosti k němu nedošlo.

Ačkoliv NASA uveřejnila několik tisíc fotek potvrzujících úspěšné přistání člověka na Měsíci, stále se najdou lidé, kteří tomu tak úplně nevěří a snaží se přesvědčit ostatní o tom, že přistání na Měsíci bylo falešné.

Apollo 17 – opravdu důkaz falšování?

Mise NASA Apollo 17 se uskutečnila 7.12.1972, kdy byla odpálena raketa Saturn V. Misi řídili astronauti Eugene Cernan, Ronald Evans a Harrison Schmitt. Video bloger zveřejnil fotografii mise a podle jeho skromného názoru je fotografie uměle vykonstruovaná, protože na fotce je vidět pochybný odraz na helmě jednoho z astronautů.

Přesně tak, celá konspirační teorie byla vytvořena jen na základě jednoho odrazu! Muž ve videu hovoří:

„ Můžete vidět pravděpodobně muže ze 70. let, s dlouhými vlasy, který má na sobě něco jako vestu a je vidět také stín jeho postavy – bez kosmického skafandru.“

Zde je usvědčující video:

Americká televize Fox News na sociální siť Twitter přidala příspěvek, kterým podpořila tuto kontroverzní myšlenku. Ve videu zveřejněném na Youtube se objevily nové argumenty, které potvrzují teorii o „falešném přistání na Měsíci“. Tato teorie vznikla po první misi Apollo v roce 1969. Přívrženci této teorie nachází usvědčující důkazy téměř ve všem.

Důkazy falšování mise Apollo 17

  • vlající americká vlajka
  • nevytvořený kráter, který se měl vytvořit po přistání vesmírné lodi
  • předmět připomínající promítací zařízení (projektor), který se odráží v průhledu
  • mnoho dalších usvedčujících předmětů zinscenovaného přistání na Měsíci.

Toto samozřejmě nebyla první mise na Měsíc. Tato čest patří misi Apollo 11, kdy Neil ArmstrongBuzz Aldrin udělali první kroky na Měsíci 20.07.1969.

Podobné články

Jeden komentář k "Apollo 17 na Měsíci: Podle nejnovějšího videa to byl podvod!"

Napsat komentář