Astronaut Brian O'Leary: Někdo jiný je na Měsíci!

9178x 28. 03. 2018 1 čtenář

Je někdo jiný na Měsíci? Zatímco většina z nás by chtěla jen úplnou transparentnost, pokud jde o fenomén UFO a mimozemský život, zdá se, že naše společnost má ještě dlouhou cestu k odstranění překážek, které brání úplné transparentnosti. Zdá se, že tato „průhlednost“ je dosažitelná pouze tehdy, když vlády na celém světě přestanou materiály související s UFO označovat za „problém národní bezpečnosti“. Nakonec je zřejmé, že život existuje i jinde ve vesmíru, a není to záležitostí národní bezpečnosti, nýbrž záležitost svobody společnosti.

Existuje mnoho důkazů o tom, že jsme kontaktováni mimozemšťany, a že tyto civilizace nás navštěvují velmi dlouho, jejich vzhled je možná bizarní z jakéhokoli tradičního  západního materialistického hlediska. Tito návštěvníci používají technologie ovlivňující vědomí – toroid, a pro své pohonné systémy používají společně rotující magnetické disky, které se zdají být společným jmenovatelem fenoménu UFO“, říká Dr. Brian O’Leary, bývalý astronaut NASA, nyní profesor fyziky v Princetonu.

Prvních pár odvážných jedinců už nasměrovalo naši společnost k této sociologické svobodě, bezpochyby k nim patří Wiki Leaks a Edward Snowden. Wiki Leaks se snaží udržet krok s ohromným množstvím tajných dokumentů, které ukrývají vlády po celém světě. Samotná vláda USA klasifikovala každý rok přibližně pět milionů stránek jako tajné.

To je důvod, proč v posledních letech řada vysoce postavených vládních úředníků, vědců a astronautů mluvila o mimozemšťanech na veřejnosti, a některé z těchto sdělení jsou považovány pro naši společnost za šokující, neboť žije ve stínu informací. Nedávno vědecký a fotografický analytik NASA George Leonard, který získal různé oficiální fotografie Měsíce od NASA, vydal knihu „Někdo jiný je na Měsíci“ a oficiálně se připojil k dlouhému seznamu bývalých zaměstnanců NASA, kteří mluvili o jednom z nejzajímavějších témat 21. století.

Fotografie, které Leonard prezentuje ve své knize, jsou špatné v porovnání s dnešními standardy, pokud jde o kvalitu a rozlišení. Originální fotografie však zobrazují detaily snímků, které jsou extrémně podrobné, a na podporu jeho tvrzení jsou opravdovými důkazy, proto se je Leonard rozhodl zveřejnit spolu se snímky s identifikačními čísly. To však podle skeptiků stále neznamená, že fotografie jsou skutečně autentické, špatná kvalita snímků je pouze zdrojem větší skepse mezi lidmi.

Někdo jiný je na Měsíci

Kromě snímků, které Leonard publikoval, jsou jeho výroky možná ještě zajímavější. Vládní agentury po celém světě velmi tvrdě usilují o to, aby tyto informace byly tajné. I proto bylo video s jeho projevem smazáno YouTube. Jeden z nejzajímavějších citátů týkajících se NASA a jejich neschopnosti zveřejnit tok informací pochází od amerického armádního velitele Boba Deana, který sloužil na vrchním velitelství spojeneckých sil v Evropě (SHAPE) z pověření NATO, jako zpravodajský analytik. „Dámy a pánové, moje vláda, NASA, a mnozí další ve Spojených státech říkají, že stojí za poctivou a přímou odpověď fakt, že postupně vymazali 40 filmů z programu Apollo, letů na Měsíc, cesty k Měsíci, přistání na Měsíci, a astronautech procházejících se sem a tam. Vymazali 40 filmů kvůli utajení. Nyní mluvíme o několika tisících jednotlivých záběrů, které byly označeny, když takzvané ‚orgány‘ rozhodly, že nemáte právo je vidět. Byly totiž rušivé, sociálně a politicky nepřijatelné. Jsem důstojník a vojenský velitel. Nikdy jsem nebyl známý tím, že bych měl dostatek trpělivosti.“

Počty vědců a vládních úředníků, kteří mluvili o NASA, UFO, Měsíci a mimozemšťanech, jsou ohromující. Leonard tvrdí, že NASA úmyslně odstranila informace o aktivitě mimozemšťanů na Měsíci, před ním nikdo takové veřejné prohlášení neudělal. Dr. John Brandenburg podporuje tvrzení Leonarda a jeho prohlášení. Byl náměstkem ředitele mise ‚Clementine‘ na Měsíci, která objevila v roce 1994 na měsíčních pólech vodu.

Přečtěte si knihy, přečtěte si tradiční informace a začnete rozumět tomu, co se opravdu děje, protože není pochyb o tom, že nás navštěvují … Vesmír, v němž žijeme, je mnohem úžasnější, vzrušující, složitější a dalekosáhlejší, než my jsme byli kdy schopni pochopit, až do tohoto okamžiku …Lidstvo dlouho nevědělo, jestli jsme ve vesmíru sami. Pouze v současné době máme skutečně důkazy, že nejsme sami.“ Říká Dr. Edgar Mitchell, ScD., astronaut NASA. (Šestý člověk, který chodil po Měsíci.)

Počet komentářů o tajemných strukturách na Měsíci je něco, co nemůžeme jako společnost ignorovat. Zdá se, že lidstvo bylo živeno filtrovanými informacemi od zpravodajských agentur, které používají metody selekce informací ke kontrole zpráv, jak to vidíme na celém světě. „Byla to mise Clementine – fotografická průzkumná mise, která měla za úkol zjistit, zda někdo buduje základny na Měsíci, o kterých jsme zatím nevěděli. Skutečně tam jsou budovány? Ze všech snímků, které jsem viděl z Měsíce, které ukazují možné struktury, je nejpozoruhodnější obrázek, na kterém je na míle velká pravoúhlá struktura. Vypadá nezaměnitelně, jako umělá, a neměla by tam být. Dívám se s velkou obavou na takovou strukturu na Měsíci, protože tohle není naše stavba. Neexistuje žádný způsob, jak bychom takovou věc postavili. To znamená, že tam je někdo jiný,“ říká Dr. John Brandenburg.

Je zřejmé, že naše civilizace směřuje k nevyhnutelnému okamžiku, kdy se oficiálně setkáme s našimi kosmickými sousedy. Je to něco, čemu budeme muset čelit jako civilizace, a je to něco, co nás snad sjednotí jako druh.

Podobné články

Napsat komentář