Astronaut NASA: Viděl jsem těla mimozemšťanů

9692x 28. 06. 2019 1 čtenář

Astronaut NASA přiznal, že měl možnost vidět vojenský videozáznam nejznámějšího incidentu sestřelení ETV v Roswellu. Na záznamu byla též ukázana těla mrtvých mimozemšťanů.

Astronaut Ellison Onizuka měl zemřít během exploze raketoplánu Challenger v roce 1986. (Jsou ale důkazy, které naznačují, že havárii přežil stejně jako celá posádka.) Ještě než se tak stalo, měl se zmínit svému dobrému příteli a kolegovi Clarkovi C. McClellandovi, co měl možnost vidět.

McClelland je bývalým zaměstnancem NASA  na pozici letového operátora raketoplánu. O poněkud zvláštní konverzaci se zmínil již dříve v článku: Viděl jsem, co jsem neměl.

Více informací o incidentu v knize MIMOZEMŠŤANÉ

Jak již všichni víme, historie Roswellského incidentu se začala psát na přelomu 6. a 7. měsíce roku 1947, kdy začala armáda systematicky sledovat aktivitu ETV nad vojenským prostorem v blízkosti města Roswell. Vše vyvrcholilo poškozením telemetrie tří mimozemských lodí, ke kterému došlo za pomocí nové tajné zbraně založené na principu koherentních elektromagnetických pulsů. Následkem toho se tři ETV zřítila k zemi, z čehož dvě se dokonce srazila.

Armáda zprvu přiznala, že na ranči Michaela Brazella byl nalezen objekt mimozemského původu, následující den byla ale věc zesměšněna historkou o meteorologických balonech.

Svědci později potvrdili (včetně Philipa Corso), že na místě bylo nalezeno celkem 9 mimozemšťanů, z čehož 7 bylo mrtvých na místě, jeden byl podle Corsa zastřelen při pokusu o útěk a jeden byl držen na White-Petterson AFB do roku 1952, kdy zemřel. Na stejnou základu byly též deponovány trosku lodí a též těla, jak potvrzuje ve své osobní výpovědi Corso.

McClelland se zmínil o tom, že se mu Onizuka svěřil zvláštním zážitku s filmovým záznamem, který mu promítán v rámci přípravné fáze letu do vesmíru. Prý to celé začalo tím, že se jej Onizuka zeptal na názor ohledně existence mimozemského života. Doslova řekl: “Zažil jsem něco zvláštního. Byli u toho další lidé z USAF z McClellan AFB – všechno inženýři a piloti na povinném výcvikovém kurzu stejně jako já.” Celé se to odehrálo zhruba 8 let před tím než nastoupil do výcviku na astronauta.

McClelland: “Ell a ti další hoši ze zvláštní skupiny byli jednou posláni do promítací místnosti. Když se všichni posadili, místnost potemněla, aniž by kdokoliv cokoliv řekl na úvod, jak bylo v podobných situacích zvykem.”

Podle tvrzení McClellanda popsal Onizuka: “Viděl jsem na filmu jakousi místnost připomínající operační sál, kde na stole ležela malá těla neznámého humanoidního druhu.” Dodal ještě: “Ta těla připomínala dobře známý popis od svědků incidentu v Roswellu z roku 1947. Měli velké hlavy, velké oči, hubená těla s teknými rucemi a nohami. Rozhodně vypadaly jako něco, co by pocházelo ze Země.”

Clark C. McClelland

McClelland: “Ell mi řekl, že když film skončil, opět bylo hrobové ticho. Hned na to byli povoláni k plnění dalších úkolů. Vůbec se s nimi o tom, co viděli, nebavil a ani jim nedal Prostor pro nějakou diskusi.” 

Ell Onizuka podle McClellanda: “Možná jen zkoušeli naši psychickou reakci. Možná šlo o cílený psychologický test vynucený armádou. Možná mi tohle dokonce pomohlo, protože v roce 1978 přijali moji žádost o účast na vesmírném programu. Dokážeš si představit, jak bych se doopravdy tvářil, kdybych potkal mimozemšťana…?”

Onizuka a McClelland měli podle všeho v plánu vést tuhle zvláštní diskusi dál, jenže k tomu již nedošlo, protože Ell Onizuka se stal 08.01.1986 součástí incidentu havárie raketoplánu Challenger.

Mainstream se pokusil tento příběh uklid pod koberec s odvoláním blíže nespecifikované důvěryhodné svědky, kteří prohlásili McClellanda za jednoznačného blouznícího blázna, který vidí mimozemšťany všude: prý viděl astronauty, jak si dávají dostaveníčko s ET dokonce na ISS.

Přesto v anketě na britském mainstream serveru EXPRESS odpovědělo více jak 52% respondentů, že tento příběh považuje za další důkaz o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Jaký je váš názor? Pište do komentářů a hlasujte v anketě.

Je svědectví McClellanda a Onizuky důkazem o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

Napsat komentář