Astronaut viděl mimozemšťany v raketoplánu Atlantis

6381x 13. 09. 2018 1 čtenář

Opravdu viděl astronaut mimozemšťany? Astronaut Leland Devon Melvin v letech 2008 – 2009 (mise STS 122 a STS 129) uskutečnil dva lety na raketoplánu ‚Atlantis‘ a strávil ve vesmíru celkem 23 dní. V roce 2011 odešel do důchodu a začal pracovat na velitelství NASA ve Washingtonu. Nedávno se Melvin setkal v diskusi s populárním ufologem Scottem Waringem, který se ho zeptal na dvě otázky:

„Co si myslíte o možnosti rozumného mimozemského života v naší sluneční soustavě? Už jste někdy viděl UFO?“

Videl něco neobvyklého – mimozemšťany?

V odpovědi Melvin řekl, že při svém letu na raketoplánu Atlantis s kolegou Randy Breznikem viděl něco neobvyklého. Raketoplán byl už na oběžné dráze kolem Země. Všiml si něčeho „průsvitného, zaobleného a zřejmě organického“ v nákladovém prostoru raketoplánu. Leland okamžitě uvažoval o cizí bytosti a dokonce chtěl kontaktovat řídící centrum a říci „Houstone, máme problém.“

Pak si uvědomil, že kvůli těmto slovům v centru začne velký shon a rozhodl se raději mlčet. Později, když se oba astronauti vrátili na zem, Leland o tom nepřestal přemýšlel. Vše probíral i s úředníky NASA, ti mu však sdělili, že to byl nejspíše kousek ledu, který odpadl z chladicího zařízení.

V reakci na to pak uživatelé Twitteru začali psát, že takové vysvětlení je velmi podobné vysvětlení NASA o existenci mimozemského života. Leland odpověděl, že takové vysvětlení přijal a věří NASA, ale dodal, že „nikdy nevíte jistě, co to je.“

Ufolog Nigel Watson, autor knihy „UFO za první světové války“ si je jistý, že Melvin skutečně viděl reálné mimozemské stvoření.

Podobné články

Napsat komentář