Až začne válka s Íránem

4976x 24. 01. 2013 1 čtenář

Až se začně v Íránu střílet, až začnou padat bomby a bude Írán obviněn z toho nejhoršího, vzpomeňme si na rozhovor s Íránským prezidentem. Nepovažuji jej za svatouška, ale MÁ PROSTĚ A JEDNODUŠE PRAVDU!

Ten scénář je skutečně stejný jako v Iráku. Nejdříve Irák obvinili z výroby jaderných a chemických zbraní. Pak jej rozbombardovali a ukradli nerostné bohatsví. Dnes se má za to, že žádné takové zbraně neměl, ale dílo je dokonáno, takže už to nikdo neřešní.

Když vybobardovali Afganistán a Irák, napadlo mne hned: „Fajn, a Irán půjde na řadku kdy?“. Je to tady a hledají jen zámiňku, aby mohli říci: „Irán je špatný, musíme se bránit! Jinak vyvolají jadernou válku.“.

Když si přečtu slova Ahmadínedžáda, je to přesně to, co se dělo v Iráku. Nejdříve zjistitli, jak jsou armádně připravení (jakou mají armádní techniku), povraždili jim vědce a pak tam vtrhli.

Kdysi jsem viděl dokument na Viasat History. Jmenoval se tuším že Cesta k válce s Irákem. Tam taky řešili vpustit/nevpustit Mezinárodní agenturou pro atomovou energii. Bylo jasně řečeno: členové této komise JSOU agenti CIA. Obě strany to vědí. A je to přesně ten důvod proč tato komise nidky nemůže dosáhnout pozitivního výsledku. Cílem je pouze získat informační výhodu v následném válečném konfliktu.

A proč to všecho? Ropa, peníze, moc. Pár vyvolených nemocných hlav si chce hrát na bohy. Věřím, že 99% obyvatel celé planety Země žádnou válku ani násilí na druhých nechce! Je to jen o tom 1%, co si musí léčit svůj komplex. Dr. Hnízdil komentuje trefně, když říká, že (nejen) naši politici jsou nemocní a zralí na psychiatrickou lečbu.

Podobné články

Napsat komentář