Barevné UFO zaznamenáno v blízkosti Mezinárodní vesmírné stanice

18593x 09. 04. 2013 1 čtenář

Rok 2013 je poznamenán již několika pozorováními UFO po celé Zeměkouli. Mezinárodní vesmírná stanice provozovaná NASA je též mezi těmi, která hlásí pozorování tajemných objektů.

Scott Waring, editor časopisu UFO Sightings Daily, řekl že takové objekty se u NASA objevují téměř každý den. Též řekl, že někdy se objekty přiblíží k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) a občas se pohybují kolem ní.

„Tam venku NASA vidí opravdu nekonečný proud UFO, které pozorují živě kamerou z ISS. Neidentifikovatelné létající objekty jsou zaznamenány téměř denně. Většinu času se pohybují stejně rychle s ISS a jsou v dálce, ale některé se pohybují přímo okolo ISS.“, řekl Scott.

Dodal také, že bylo zaznamenáno pozorování barevných disků, které se pohybovaly po obloze. „Tohle třeba velmi jasný příklad pestrého disku. Tento disk má několik barev, jako je zelená, žlutá a tmavě oranžová.“

Začátkem ledna tohoto roku uživatel YouTube jménem Streetcap1 zaznamenal a zveřejnil videa UFO, která se objevila v různé době v na obloze v blízkosti ISS. Videa a také fotografie disku ve tvaru UFO snímaná kamerou, NASA. Na některých videích se objekty pohybovaly rychle ve směru letu ISS, zatímco jiný klip ukázal nebeský objekt pohybující se jako ve zpomaleném filmu.

Níže je video barevné disku.

Zdroj překladu: International Business Times: UFO Sightings: Colourful UFO Spotted Near International Space Station [PHOTO+VIDEO]

 

 

Podobné články

Jeden komentář k "Barevné UFO zaznamenáno v blízkosti Mezinárodní vesmírné stanice"

  • S. napsal:

    Nevím jak UFOs na jiných videích, ale zrovna tohle vypadá spíš jako odlesk na okně nebo objektivu. Odpovídaly by tomu duhové proužky (pří průchodu úzkého paprsku optickým materiálem dochází k rozkladu na barvy spektra).

    Odpovídal by tomu i přechod stínu přes ten proužek. ISS je stabilizována vůči Zemi, její poloha vůči Slunci se proto mění a přes odleskující část může přeběhnout stín některé z vystupujících částí konstrukce. Hezky je to vidět třeba na tomto úchvatném videu: https://www.youtube.com/watch?v=kLdCdBgR03Y

Napsat komentář