«« »»

Bashar: O chemtrails a kolektivním vědomí

Q: Museli jste si všimnout, že jsou chemtrails sprejovány po celé planetě, zdá se. Moje otázka tedy zní, proč? Nevím, myslí si, že nám tím pomáhají (kladný záměr) nebo se nás prostě snaží zabít?

Bashar: Dělají tak na základě špatného dojmu, že musí učinit určité věci určitým způsobem tak, aby na vaší planetě nastolili rovnováhu klimatu. Skutečností však je, že však naopak do vzduchu přidávají ještě více jedů, protože nepoužívají tu správnou složku, která by fungovala.

Diváci: A tomické zlato?

Bashar: Ano. Pokud by ho použili, tak by to pomohlo k rovnováze vašeho klimatu na vaší planetě bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ale, protože si vážíte ideje zlata úplně jinak, řekněmě, se jej snažíte hromadit, v tomto slova smyslu, a nepoužíváte ho pro podobné okolnosti, kde by to v důsledku prospělo vašemu klimatu jako celku.

V rámci procesu, který právě zažíváte, jež je, řekněme, přírodním cyklem, i když byl narušen mnohými věcmi, jež lidé na vaší planetě učinili (technologicky). Přesto je idea cyklů oteplování a ochlazování na vaší planetě zcela přirozeným jevem, který se opakuje. Tak či tak, lze tento jev snadno vybalancovat za použití odpovídajících forem technologie, což neděláte.

Shrnuto – oni se určitým způsobem snaží o rovnováhu některých z těchto věcí, ale jako většina z těchto pokusů, o kterých si myslíte, že zlepší vaše životy, ve skutečnosti způsobují vysokou toxicitu.

A ano, ano, souvisí s tím také některé další věcí, ale o těch se bavit nebudeme. Chceme zůstat na úrovni této ideje a vyjádřit přímé technologické propojení a jeho důsledky. Nesnažíme se v tento moment rozebírat nějaké další konkrétní záměry, které jsou s tímto spojeny. Dobře. Pokud si nepřejete posilovat realitu negativní polarity světa, pak tak nebudeme činit naším soustředěním se na to.

Víte, je to velice zajímavé užití paradoxu. Síla moci. Mnoho lidí na vaší planetě má velmi silnou kontrolu nad informacemi. A předně tuto kontrolu informací používají tak, aby to vypadalo, že mají té kontroly (a moci) více, než tomu ve skutečnosti je. Když mají tedy někdy jednotlivci, a opakuji, neznamená to, že byste o tom neměli vědět, že někteří z nich mohou mít negativní záměry, ale když se mnoho lidí soustředí na extrémy a začnou se dívat na to, čemu říkáte konspirační teorie – a přikládají jim tak tuto moc, sílu a schopnosti činit takové věci, kterých se všichni bojíte. Pak jím tímto vlastně pomáháte a jejich moc posilujete.

Takže jeden velký… Řeknu to takhle, jeden velký vtip od těchto lidí je jejich pokus o sobě navodit tento obraz. Lidé, kteří se snaží býti tzv. whistleblowers (informátory), jsou ve skutečnosti jejich největší reklamou, protože upevňují v lidech víru v to, že mají větší schopnosti, než tomu tak ve skutečnosti je. To je onen vtip.

Odlehčete tedy sami sobě a nedávejte jim svou moc. Změníte tak svou vibraci směrem k paralelní realitě, ve které ani neexistují. Nebo časem přestanou. Takže tak změníte svůj svět.

Neměníte svět, ve kterém žijete. Změníte sami sebe skrze své činy, skrze své vědomí, svou energii a chování. Přemístíte sami sebe do paralelního světa, který více odpovídá světu, jež je reprezentativní změně vás samotných. Pomohla vám tato odpověď?

Q: Ano, pomohla.

Bashar: Pak vám přeji příjemné trails!


Aktualizováno: 27.08.2017, 01:19

Sueneé: Trails v angličtině znamená obláčky. Pokud si kladete otázku, co je ten Bashar zač, pak by vám mohl pomoci seriál: Nejslavnější mimozemšťan Bashar.

Využití (atomického) zlata na změnu chování atmosféry je něčím, co už tu jednou bylo. Setkáme se s tím u Anunnaki, kteří na své domovské planetě řešili stejný problém. Poškodili si vlastní hloupostí atmosféru a jedinou záchranu viděli právě ve využití zlata rozptýleného do horních vrstev atmosféry. Zlato chtěli těžit na planetě Zemi, což bylo pro jejich fyzická těla příliš náročné, proto stvořili člověka k obrazu svému, který je bude poslouchat.

Bashar zmínil, že máme tendenci hromadit zlato (vzácné kovy) a drahokamy. Mám za to, že tuhle vlastnost máme pevně zakotvenou v informačním poli člověka. Je to program, který nám zůstal ještě z dob stvoření nás lidí v roli dělníků v dolech. A že se tu těžilo ve velkém, o tom máme celý seriál Hory, doly, tericony.

7 Responses to Bashar: O chemtrails a kolektivním vědomí

 1. pecis napsal:

  Nevím jak hromadění zlata, ale hromadění peněz mu jde nad míru dobře. Je to fakt šikovnej kluk 😀

 2. Martin M napsal:

  Mě to zní naopak kladně a reálně dobře radí aby se lidi soustředili na svoje záležitosti a makali na tom aby jim bylo dobře, protože jen tak budeme schopni jednat v každé situaci rozumně a začnou se opravdu řešit problémy…

  • jablon napsal:

   Zdravím, Martine,

   můžeš, prosím, uvést, co Ti na tom konkrétně zní dobře (vzhledem k níže uvedeným bodům – a i bez nich), co konkrétně?

   Děkuju a zdravím

   Eva

   • Martin M napsal:

    Jde o to, že se snaží říct, že elity to vše dělají spíše z nevědomosti (blbosti) takže není třeba tomu dávat zase takovou vážnost. Samozřejmě práškování atd. existuje a dobré to není je třeba se tím zabývat informovat o tom lidi, ale s rozumem. Je třeba na sobě makat, protože dokud budou lidé z většiny darebáci tak nepomůže nic žádný zákon apod. vždy si najdou cestu jak to obejít jak si zazlobit. Každý musí hlavně pozvedat svého ducha…

  • jablon napsal:

   Ano, Martine, v globálu máte pravdu, ale pořád postrádám definici toho, kdo jsou Oni!!! Takže Bašár vede lidstvo k tomu aby se každý zabýval svými každodenními starostmi a nevěnovali se věcem, které ty jednotlivé životy přesahují. To je v pořádku? Člověk se nemá zamýšlet a jenom šlapat v kolečku? Jaký máte názor na: http://www.suenee.cz/norsky-park-soch – není to zajímavé a k zamyšlení?

   Pocházím z minulého století a tam mám své kořeny a tehdy bylo normální pomáhat lidem a zamýšlet se nad nimi. Dnes, kdy většina lidí ,má v uších dráty, případně upřeně hledí do svých „nějakých přístrojů“ a téměř nikdo není přítomen, je to všechno o něčem jiném. A tím, jak je vyzdvihována tzv. individualita (která ve své podstatě neexistuje), je velmi tevřený přístup těmtoým entitám. Chceme to???

   Eva

 3. jablon napsal:

  Hm, Bašár, teď jsem opravdu trochu zmatená, jak by řekli bratři Slováci, v pomykove.

  1) Kdo jsou ti „oni“, kteří to s námi myslí dobře a proto nás práškují, takže máme různé vleklé  zdravotní problémy? (Ne za všechno může práškování, přiznávám.) A ještě ke všemu mají, chudáci malí, špatný dojem, oni to tak nemysleli…

  2) Lidstvo jako takové se snaží hromadit zlato? To by měla slyšet šička v textilce nebo někdo u pásu v cizáckých fabrikách, protože ty to ještě v životě nenapadlo. Takže za to vlastně mohou lidé s nízkými, případně průměrnými příjmy, kterých je na planetě většina a zřejmě všichni v noci tajně sní o tom, jak budou hromadit zlato.

  3) O dalších věcech, které s tím souvisejí, se bavit nebudeme? A to by bylo právě to zajímavé.

  4) Většina lidí na planetě má velmi silnou kontrolu nad informacemi? Co tím vlastně Bašár myslí? Kdyby tomu tak opravdu bylo, tak jsme někde úplně jinde.

  5) Oni se snaží o rovnováhu věcí, opět, kdo jsou ti oni? A hlavně, v čí prospěch. Jasně, vím, myslí to s námi dobře.

  6) Nemáme se zabývat tzv. kosnpiračními teoriemi. Předpokládám, že plošně a hlavně ne těmi, které nejsou konspirační, ale pravdivé. Prostě si toho, co se děje, vůbec nemáme všímat a máme povinnost vznášet se někde v jiných dimenzích.

  7) Poslední odstavec je jako vystřižený z tzv. New Age. Že by výzva ve smyslu „přemístěte se do paralelního světa a nepřekážejte tady“?

  Ty odpovědi mi opravdu vážně pomohly, figurky teď mají na šachovnici jasnější pozici.

  Omlouvám se příznivcům Bašára, pokud se vyjadřuji možná tvrději, ale opravdu mi to přijde jako slušné programování lidí.

   

  • Sueneé napsal:

   ad 1) mám za to, že Bashar o těch co to myslí dobře mluví s nadsázkou a ironií. Naopak z textu plyne, že ač jednají z dobrým úmyslem (oni to tak vnímají), páchají na planete Zemi velké škody.

   ad 2) dopsal jsem to na konec článku. Je to v informačním poli lidí. Nejspíše ne všichni a díky jeho totálnímu nedostatku (pokud vyjdu z předpokladu, že v době Anunnaki to bylo stejně exotický kov asi jako písek na poušti). Mám ale za to, že ten vnitřní pocit, který mnohé lidi přitahuje k zlatu/stříbru není jen výdobytkem komercionalismu ale čistý programátorský kalkul od Anunnaki: dej lidem posedlost k hromadění zlata a návody jak na to. Více netřeba řešit.

   ad 3) Chce to vnímat více do hloubky. Jasně popisuje princip vědomé myšlenky a kolektivního tvoření. Tohle je fakt esenciální téma na pochopení. Pochopení faktu, že myšlenky, které generujeme opravdu ohýbají svět. Takže pokud budu vytvářet negativní myšlenky o tématech jako chemtrails, haarp aj. dávám tím živnou půdu těm, kteří za tím stojí. Jak říká – dáváme jim reklamu. Zase z mého pohledu to vnímám tak, že vědomé přijetí těch negativních věcí dává možnost procítit, že se mnou neladí a že se chci zabývat něčím jiným. Tohle vymezení dle mého názoru dává svobodu tomu, aby věci byly pokud jim někdo chce věnovat pozornost. Jen v mojí realitě pro ně není místo. Není v ní pozorovatele, který by ji sdílel. A pokud takových lidí bude v ekvivalentu 100-opic, pak přestanou pro určitou masu lidí existovat úplně a doslovně tím, že se rozvětví reality na dvě samostatné dimenze. Jasně Bashar zdůrazňuje, že nechce svými úvahami/myšlenkami posilovat negativní svět.

   ad 4) Tohle je problém překladu. Pouštěl jsem si to znovu v originále. Říká tam: „Many people on your planet…“. Já bych to přeložil jako Mnoho lidí na vaší planetě…a chápal bych to v tom kontextu, že je tu určitá velká skupina lidí, kteří tahají za nitky a manipulují s informacemi. V textu článku jsem to opravil.

   ad 5) To je ono téma mnoha konspirací – kdo stojí za oponou. Podle S.G. v Unacknowledged je (alespoň v USA) velká vojensko-průmyslová lobby a za ní stojící lidé. A ti lidé jsou většinou provázáni se skupinami jako nacisté, zednáři, illumináti, židé (ve smyslu zájmové skupiny, nikoliv náboženského směru – ten je sekundární)

   ad 6+7) Tobě někdo hodně šlápl na kuří oko? 😀 Opět viz. (3). Je to věcí interpretace. Můžeme to probrat v teď v neděli v čajovně Jedna báseň. Je to hodně zajímavé téma.

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.