«« »»

Bezpilotní letadlo natočilo UFO u břehů Chile

V Chile pořídil dron snímky závratných manévrů UFO. Informovalo o tom západní vydání deníku Mirror. Vlastníkem krátkého videa s neidentifikovaným létajícím objektem je Augustin Lepe.

Dle jeho slov, se mu podařilo natočit UFO pomocí dronu zhruba 20 kilometrů od města La Serena. Augustin Lepe, sdělil, že snímek natočil 1. ledna, ale nic podezřelého mu na něm neviděl. Objekt se pohyboval tak rychle, že bez zpomalení filmu, nebylo možné si ho všimnout.

Až teprve poté, co prováděl na počítači sestřih, uviděl UFO a informoval média. Ve filmu, který jim Augustin Lepe poskytl, je vidět, jak se sférický objekt pohybuje velmi vysokou rychlostí jedním směrem, pak mění prudce dráhu letu a mizí v opačném směru.

Na konci videa to vypadá, jako kdyby se letící objekt rozpustil ve vzduchu.

Sueneé: Připomíná mi to ROD. Ty se pohybují velkou rychlostí a mají takovéhle manévrovací schopnosti. Jsou vidět jen přes kameru nebo na fotkách.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 06240 a SS: 100.

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.