Bigfoot v Severní Karolíně

2903x 03. 09. 2019 1 čtenář

Doug Teague z Hickory v Severní Karolíně je vášnivým vědcem, zabývá se studiem goril i tzv. Bigfootu. V přírodě umisťuje kamery, aby sledoval divokou zvěř v jejím přirozeném prostředí. Pravidelně zveřejňuje fotky goril na Facebooku a uvádí: „Pytláctví a vraždění těchto velkých lidoopů by mělo být považováno za vraždu.“ Ví, že tito primáti jsou inteligentní a velmi podobní lidským bytostem. Ale co Bigfoot? „Věřím, že je to primát, velmi velký primát,“ řekl Doug Teague.

Setkání s Bigfootem

16. srpna šel Teague zkontrolovat kamery umístěné v přírodě, ale zjistil, že byly ukradeny. Na zpáteční cestě uslyšel klepání, pak viděl kus kamene (velikostni golfového míčku) hozený z kopce. Jeho pes se rozhodl utíkat za kamenem a Teague za ním se zapnutým Smartphonem. Natáčel okolí a krajinu. Další kámen dopadl poblíž něj. Zakřičel na psa, aby se vrátil, když v tom zahlédl něco v dálce.

„Objekt byl černý s pěkně stříbrným leskem a jen tam seděl.“

Stvoření se později otočilo, aby ukázalo svůj profil. Vypadalo jako obrovská gorila vysoká přibližně 2 a půl metru. Stvoření se otočilo a zmizelo v lese, kde byla další dvě stvoření.

Doug Teague via WFMY News

Po návratu domů kontaktoval místní média a ukázal jim svůj záznam. Byl nadšený, jak malý kluk. Ve svém životě viděl Bigfoota teprve počtvrté. Přesto zůstává Bigfoot zatím spíše mýtem. Občas najdeme stopy, ale jasný důkaz zatím není zveřejněn. Lidé samozřejmě záznam a vyprávění zpochybňují a zajímá je, proč se Teague nepřiblížil bytostem blíže.

,,K tak velký bytostem, které jsem viděl, se nepřibližuji. Důvod, proč házejí kameny, je ten, že jste moc blízko. Je to jejich způsob náznaku, že překračujete jejich osobní zónu. A já budu respektovat jejich přání a osobní zónu.“

Podobné články

Napsat komentář