Biologie je projekcí kvantového prostoru. Život je naprosto všude!

137317x 05. 12. 2014 1 čtenář

Dr. Luc Montagnier (držitel Nobelovy ceny) v roce 2011 prokázal, že život je projekcí kvantového prostoru. Provedl experiment, který ukázal, že život je forma informace, která se šíří kvantovým prostorem. Ve svém experimentu demonstroval, že lze DNA elektromagneticky teleportovat mezi dvěma zkumavkami.

Použil dvě hermeticky uzavřené zkumavky naplněné čistou vodou. Do jedné umístil malé množství DNA a druhou ponechal nedotčenou prázdnou (jen čistá voda). Máme tu tedy dvě zkumavky, kde v jedné je organický materiál ve vodě a ve druhé je jen čistá voda.

Obě dvě zkumavky pak vystavil Schumannovo rezonanci (cca 7 Hz) po dobu 18 hodin. Po této době se v původně prázdné zkumavce zformovaly obdobné DNA sekvence jako v první zkumavce. Dr. Montagnier to vysvětlil tak, že DNA je projekcí kvantového pole (prostoru), který nepotřebuje žádný předchozí [biologcký] život.

Jinými slovy, máme tu informační pole, které je nositelem veškerého vědění „jak na to“. Toto pole je schopné stvořit životní formy naprosto kdekoliv. Je to jeho základní přirozenost. Mnohé nedávné vědecké studie poukazují na to, že mikroorganismy mohou vzniknout v různě extrémních podmínkách: vroucí voda, sterilizované prostředí, hluboko pod příkrovem ledu, …atd.

 

Zdroj: youtube,
Contact in the Desert 2014 David Wilcock UFO & ALIEN Documentary

Podobné články

13 komentářů k "Biologie je projekcí kvantového prostoru. Život je naprosto všude!"

 • E=m*c2 napsal:

  Všetká hmota okolo nás rovnako ako my samotní sme len formou energie. Rovnako chemické prvky sú len formou energie. Pokiaľ túto pravdu chápeme, tak nám nemôže robiť problémy pochopiť, že teleportácia je možná, akurát zatiaľ o nej veľa nevieme… Rovnako ako zmena prvkov medzi sebou…

  • S. S. napsal:

   V tom, že hmotu a energii lze vnímat jako různé formy téhož, máte pravdu.
   Ovšem pro přeměny těch forem platí podle našichh pozorování v přírodě jistá všeobecná pravidla. Jedno z těchto pravidel jste zvolil jako nick pro svůj příspěvek.

   Otázkou je, jestli některé jevy mohou tato pravidla porušovat. Pokud ano (opakovaně a nezávisle je takové porušení naměřeno), tak je třeba zjistit, jak velká je ta odchylka, za jakých okolností ta odchylka nastává nastává, a patřičné pravidlo opravit.

   Osobně bych si dovolil jako pravidla, která podle všeho fungují všeobecně (s přesností, vyjádřitelnou číselně jako h/4pi) jmenovat například:
   – zákon zachování hybnosti
   – zákon zachování energie
   – a klidně i Vámi uvedenou odvozenou rovnici
   – další …

   Tahle pravidla ale například vymezují jen určitou množinu možných přeměn prvků.

 • S. S. napsal:

  Jen upřesňující dotaz:

  „Čistá voda“ znamená totéž co „H2O bez jakýchkoliv jiných chemických látek“? Pokud by to znamenalo něco jného: Co?

  • Sueneé napsal:

   David Wilcock cituje, že H2O bez čehokoliv.

   • S. S. napsal:

    Takže vlastně ten článek popisuje (kromě jiného) transmutaci prvků?

    DNA je složena nejen z vodíku a kyslíku, ale i z dusíku, fosforu a uhlíku.

    Platí ve světě takto fungujících jevů zákon zachování energie?

    • Sueneé napsal:

     ad 1+2) Pusť si video. Máš to tam i včetně záložky, kde o tom mluví.
     Nemám z toho pocit, že by šlo o transmutaci H2O na DNA. Spíše o projekci do příhodného media, kterým je H2O.
     ad 3) pokud akceptuješ kvantový prostor jako něco co je formou energie, nebo obsahuje energii (byť je to pro kovenční fyziku problematicky měřitelné), pak ANO.

     • S. S. napsal:

      1. Video je nedostupné
      2. Nepsal jsem o transmutaci na DNA. Tak daleko jsem nepostupoval. Psal jsem o transmutaci něčeho na dusík, uhlík a fosfor – stavební kameny DNA. Bez nich DNA nevybudjete.
      Navíc čistá H2O je médium dost nestálé, takže cokoliv, co by se tam mělo promítat, by tam asi dlouho nevydrželo.
      3. Nemyslím si, že prostor by byl formou energie. Formou energie může podle mne být stav toho prostoru nebo obsah toho prostoru, nikoliv ale prostor sám.
      4. Měřitelné je cokoliv, co se projevuje v reálném světě. Stačí měřit ty projevy.

     • S. S. napsal:

      Ani po puštění videa není moc jasné, cose tou „projekcí“ myslí ani to, jak ji naměřili.

      • w napsal:

       milý S., z tvojich komentárov je jasné, že veríš len exaktnej vede, meraniam, experimentom a podobne, ale mám na teba jednu otázku.
       Dokážeš túto svoju vieru k vede zmerať nejakým prístrojom, alebo vedeckou metódou?
       Dokážeš merať silu vôle, ľudského odhodlania alebo dokážeš vysvetliť „neľudsky silné“ výkony ľudí v extrémnych podmienkach, ako sú napríklad vyvinutie neprimeranej sily matkou pri ohrození jej dieťaťa, či ako dokážu hlbinní potápači na jeden nádych dosahovať také výkony a vôbec ako môžu ovládať svoje telo?
       Rád by som čítal tvoje odpovede na všetky moje otázky a nie len na jednu, ktorú vyberieš ako vzorku s akou-takou argumentačnou silou.
       Ďakujem a prajem pekný deň

       • S. S. napsal:

        Rád bych poněkud opravil Vaše tvrzení: Já pochybuji o všech výpovědích exaktních věd o reálném světě. Jsem si celkem dobře vědom jejich omezení, přibližnosti i dočasnosti závěrů. Takže pokud něco odvozujete z Vaší mylné idey, že nějak nezpochybnitelně věřím exaktní vědě, tak své závěry můžete rovnou zahodit.

        Například s otázkou, jestli dokážu měřit svou neexistující víru, jste dost mimo. Stejně zcestně bych se asi mohl zeptat Vás, kdy jste přestal mlátit svou prababičku železnou tyčí.

        —-
        Co se týče Vašich otázek z psychologie a fyziologie, tam Vám asi nejsem schopen fundovaně a do hloubky odpovědět, protože o těchto oborech mám jen dost povrchní znalosti. Obávám se navíc, že odpovědi na tyhle složité otázky nebudou jednoduché.

        Maximálně jsem ochoten zapříst diskusi o fyzikální nebo matematické stránce těch problémů, pokud o to budete stát.

        • w napsal:

         🙂
         čakal som, že nebude nič konretizovať, ani odpovedať na konkrétne otázky, ale toľko balastu a prázdnych rečí odbočujúcich od podstaty príspevku je vážne pozoruhodný výkon aj na vás milý S.

         Ospravedlňte preto moju nepresne položenú otázku a na základe nej chybne vyvodené závery.

         Skúsim to teda v hypotetickej rovine:

         Ak by ste boli absolútne presvedčený o správnosti a neotrasiteľnosti momentálnych vedeckých teórií, dokázali by ste toto svoje presvedčenie/vieru merať? (vychádzam tu z predpokladu väčšiny vedeckých predstaviteľov a tiež z postupov experimentov, že jedine merateľné a overené dáta, sú reálne a správne)

         • S. S. napsal:

          Pokud Vám připadá jako prázdné řeči to, že neodpovím otázky z oborů, kde mám málo znalostí, tak s tím asi moc nenadělám. Ale budiž: Vezměme to postupně. Jako první třeba ty potápěče. Co konkrétně Vám na jejich výkonech připadá podivné nebo nevysvětlitelné?
          Zajímá mne, kde přesně vidíte hranici, za níž je nějaký konkrétní aspekt jejich výkonu nevysvětlitelný. Tuto hranici zkusíme prozkoumat.

          Až rozebereme potápěče, probereme další příklad. Ať se diskuse nerozbředává do šířky, ale jde do hloubky a pokračuje až po uzavření předchozího tématu.


          Co se týče měření víry:
          1. Ještě jednou pro jistotu opakuji, že z mého pohledu je neotřesitelnost momentálních teorií pitomost.
          2. Připomínám, že data jsou něco jiného, než teorie. Teorie je až interpretace těch dat. I data mohou být navíc otřesena například chybou měření.
          3. Při měření víry bychom se měli nejprve shodnout na metodice. Ta metodika by měla být nezávislá na tom, kdo z pozorovatelů čemu věří.
          Nejjednoduššéí metodikou je asi prostá otázka: „Věříte?“. Je třeba samozřejmě počítat s tím, že výsledek bude (jako u všech měření) zatížen nějakou možnou chybou.

Napsat komentář