Blogger našel na fotce NASA z Marsu ještěra

13884x 31. 05. 2013 2 čtenáři

Japonský blogger tvrdí, že na fotce NASA našel ještěra volně pobíhajícího krajinou na Marsu. Tento blogger upozornil webovou stránku UFO Sightings Daily na neuvěřitelný „objev života“ na Marsu, čímž zažehl nejdivočejší spekulace.

Spatření „ještěra“ na povrchu Marsu vyvolalo teorii, že by NASA mohla provádět vědecké experimenty s umělým vysazováním života na jinak pustou Rudou planetu. Na původním obrázku zachyceném NASA roverem Curiosity, který NASA v březnu vystavila na svou webovou stránku, ten „ještěr“ však vypadá jako kámen na zemi bez života (viz obrázky níže). Za použití zoomu je však přítomnost nepozemského života odhalena.

Scott. C. Warring, který spravuje UFO Sightings Daily, požádal čtenáře o reakce, když tam napsal: „Tohle divné stvoření objevil v březnu na Marsu jistý Japonec. Tohle zvíře není prvním, které bylo na fotkách NASA objeveno, ale je to už dlouhá linii divných stvoření. Pamatujete, že to poslední, o kterém jsme referovali, se velice podobalo veverce. No, tohle také připomíná hlodavce, může to ale také být i ještěr.

S tím, že na Marsu existuje malé množství vody, to vypadá možné, aby se tu nacházela takováto pouštní potulující se zvířata… ačkoli si jich jen zřídka všimnete. Tak snad zase, vysazuje NASA zvířata z kryogenických komor uvnitř roveru na povrch Marsu, aby s nimi prováděla testy?“

Původní fotka NASA

Zoom: Nepozemský ještěr na Marsu?

Až dosud nikdo nenaznačil, že tohle by mohl být jeden z Obamových strážců měnících tvar. V březnu Digital Journal hlásil, že Bílý dům reagoval na „zprávy“, že si Obama najal „tvar měnící“ nepozemské reptiliány jako strážce k Tajné službě, tvrzením, že si nemohli dovolit náklady na ně kvůli úsporným opatřením. Ten ještěr v terénu  na Marsu by mohl být jedním z Obamových reptiliánských strážců na dovolené na Marsu nyní odhalený kamerami NASA po náhlém dočasném výpadku funkce technologie „změny tvaru“, takže se tento nepozemšťan uchýlil k přiznání své reptiliánské identity.

Digital Journal už hlásil, že Curiosity přistála na Marsu 6. srpna 2012 a okamžitě odeslala zpět první barevné obrázky, které NASA zpracovala do videa roveru prolétávajícího atmosférou na Marsu. Tento šestikolý jaderně poháněný rover od svého přistání už poslal zpět vlastní portrét a obrázky prostředí Marsu ve vysokém rozlišení. Rovněž provádí průzkum a testy v kráteru Gale v oblasti Mount Sharp, kde přistál.

Podle Digital Journal jsou výzkumy Curiosity zaměřeny na získávání informací o možnosti, že tato planeta měla kdysi dávno podmínky k životu.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: digitaljournal.com, AC24.cz

Podobné články

Napsat komentář