Bránické skály ožívají v rytmu bubnů

7081x 30. 07. 2019 1 čtenář

Branické skály představují magický vstup do Prahy pro všechny, kdo dříve připlouvali po řece Vltavě, nebo dnes přijíždějí od Barrandovského mostu. Kdysi zde byl ukotven jeden ze tří bodů energetického ochranného systému pražské kotliny ve směru od jihu. Další body byly na Děvíně a na Vyšehradě, které spolu s Branickými skalami vytvářejí rovnoramenný trojúhelník.

Bránické skály

Ještě přes 100 lety Branické skály dosahovaly skoro až k řece, později je částečně ukousl lom, hlavní energetická místa na vrcholu ale zůstala zachována. Podle místních pověstí jsou spojená s bájnou kněžnou Libuší, která zde prý zkoumala partnerskou vhodnost milenců, kteří zvažovali založení rodiny.

My si ve středu 31. července od 18:00 energetická místa Branických skal prohlédneme, pokocháme se unikátním výhledem na Prahu, a pak si společně zabubnujeme s Hudebně taneční skupinou Sueneé, kde Sueneé a jeho přátelé tvoří skvělé hudební těleso, které bubnuje s radostí a úctou k energetickým místům.

Oslavíme keltský svátek Lughnasad

Učiníme tak v předvečer keltského svátku Lughnasad, který naši předkové slavili na přelomu července a srpna, kdy mají sluneční paprsky největší sílu. Proto doufáme, že i my si užijeme hezké letní počasí, a naše akce se bude konat i v případě nějaké té přeháňky.

Sraz je v 17:30 u Vávrovo vyhlídky. Začínáme v 18:00 a předpokládaný konec ve 20:00. Symbolické vstupné je 100 Kč, zapůjčení bubnu 50 Kč.

V případě zájmu volejte na telefon: 777 703 008 (úhrada může proběhnout na místě, ale je potřeba vědět, kolik bubnů máme vzít sebou).

Neváhejte a přijďte nasát atmosféru, nové energie a poznat nové přátelé.

Tip na buben z eshopu Sueneé Universe

Šamanské bubny

Tento buben je možné pomalovat vlastním motivem, je k dostání v několika velikostech. Buben o velikosti 50 cm je k odběru ještě dnes! Můžete si s ním tedy přijít zabubnovat!

Názor našeho zákazníka, který si tento buben již zakoupil:
Jakub Oravec: Krásny bubon. Výborný zvuk. Odporúčam.

Podobné články

Napsat komentář