Bret C. Sheppard: Přímé svědectví fanouška o kontaktu s UFO!

5052x 17. 04. 2018 1 čtenář

V návaznosti na nedávné živé vysílání vám přinášíme přímé svědectví o UFO! Když jsme nedávno vysílali live rozhovor Sueneého s R. Ken Johnstonem a Bretem C. Sheppeardem, jeden z fanoušků nám následně svěřil své rodinné tajemství o tom, že NASA skutečně uchovává a studuje mimozemské lodě.

Sueneé je zakladatelem stránek Sueneé Universe (a nově také e-shopu Sueneé Universe), kterého vždy fascinovala otázka, zda je nám vždy předkládaná historie tak, jak se skutečně stala. Díky stránkám Sueneé Universe vám tak denně přinášíme články, které pomalu pomáhají odkrývat tuto neuvěřitelnou skládačku, která občas tak úplně „nezapadá“ do verze, která je nám oficiálně předkládána. Sueneé také momentálně pracuje na českém překladu knihy UNACKNOWLEDGED od autora Dr. Stevena M. Greera. Kniha vyjde v 2.polovině roku 2018!

R. Ken Johnston je senior, jeden ze čtyř civilních astronautů, poradců pilotů z Měsíčního programu Apollo (nyní v důchodu), bývalý letecko-astronautický inženýr a mariňák a také NASA whistleblower.

Jeho blízkým přítelem je Bret C. Sheppeard s velkým talentem pro prostorové vidění a dálkové nazírání. Díky tomu pomohl nejen Kenovi ale i nám ostatním uvidět to, co NASA se snažila po dlouhá léta skrýt.

Zde zmíněný komentář k videu Sueneé:

Můj strýc Harry Hornby pracoval s Carlem Saganem na několika projektech ve výzkumném institutu AMES v NASA, na moffettské polní stanici v Mountain View, v Kalifornii. Můj strýc byl v NASA vrchním správcem – vědcem, který v roce 1960 přijal do NASA mého otce Carla Roehlinga jako bezpečnostního specialistu, a také přijal moji matku, aby se připojila v polovině sedmdesátých let, k 1. skupině 19 žen v programu Space Shuttle…

Můj strýc Harry odešel z NASA koncem sedmdesátých let. Otec očekával, že mi poví několik pozoruhodných příběhů o lodích mimozemšťanů, které uložili v podzemním hangáru na základně, léta je studují. Měl totiž to privilegium, že je viděl a mluvil o nich o mých 16. narozeninách, několik let předtím, než zemřel.

V té době, kdyby to někomu řekl, mohl být snadno zabit, ale stejně zemřel brzy, ve věku 56 let… Potřeboval mi říct, co se dozvěděl o UFO, protože jsem sám zažil noční pozorování UFO a také jsem je viděl ve dne v době, kdy mi bylo asi 8 nebo 9 let a moje pozorování pak pokračovala po celý život, stejně jako je viděla moje manželka. Oba máme telepatické kontakty s mimozemšťany z Plejádské hvězdné rodiny a jejich vesmírnými loděmi. Kontakty fungují dodnes a zpráva o telepatických kontaktech od Almy Roehling je na Facebooku i na YouTube.

 

Podobné články

Napsat komentář