Buzz Aldrin na detektoru lži - mimozemšťané existují!

6934x 23. 04. 2018 1 čtenář

Bývalý americký astronaut a druhý člověk, který přistál na měsíci, Buzz Aldrin, byl testován detektorem lži pro tvrzení, že mimozemšťané existují, že je viděl při své cestě na Měsíc.

Detektor lži podstoupili ještě další tři astronauti, Al Worden, Edgar Mitchell a Gordon Cooper. Jejich výsledky byly pozitivní.

V rozhovoru pro vědecký kanál v roce 2005 Buzz Aldrin řekl, že posádka slavné mise Apollo 11 viděla UFO na cestě k Měsíci. Později Aldrin tvrdil, že jeho slova byla vyňata z kontextu, přestože jeho příběh byl podpořen Dr. Davidem Bakerem, hlavním vědcem Apollo 11.

V průběhu let Aldrin učinil další divná prohlášení, která naznačují, že ví o přítomnosti mimozemšťanů ve vesmíru mnohem víc.

V roce 2014 slavný astronaut NASA vysvětlil v řadě otázek na Reddit, co to vlastně viděl. Takto mluvil Aldrin o svém „mimozemském setkání“;

V Apollu 11 během cesty na Měsíc jsem pozoroval skrz okno nějaké světlo, které se pohybovalo společně s námi. Existovalo mnoho vysvětlení, co to mohlo být. Mohla to být vesmírná loď jiného státu nebo z jiného světa, mohla to být raketa, od které jsme se oddělili anebo čtyři panely, které se pohybovaly, když jsme vypustili přistávací plošinu a byli jsme tváří v tvář dvěma kosmickým lodím. Takže se od nás vzdalovaly 4 panely. A jsem naprosto přesvědčen, že jsme viděli sluneční paprsky odrážené od jednoho z těchto panelů. Kterého? To nevím. Takže technicky vzato, by mohla být definice toho, co jsme viděli „neidentifikováno“.

Ale věděli jsme moc dobře, co to bylo. Když jsme se vrátili, vyslýchali nás a my jsme vypověděli, co přesně jsme viděli. Myslel jsem, že se o tom dozvěděl celý svět, ale očividně tomu tak nebylo. O mnoho let později jsem měl možnost v jednom rozhovoru pro zahraniční televizi odhalit má pozorování. A lidé zabývající se UFO v USA byli na mne velmi rozzlobení, protože jsem jim nedal žádné informace.

Posádka Apolla 11 rychle dospěla k závěru, že to, co viděli při cestě na Měsíc, bylo sluneční světlo odrážející se v adaptérovém panelu, v jednom ze čtyř poklopů, které uzavíraly lunární modul a byly odhozeny jakmile se odpojila raketa.

Nebylo to mimozemské. Mimořádná pozorování vyžadují mimořádné důkazy: řekl Carl Sagan“, takto ukončil Aldrin Reddit AMA v roce 2014.

Ale nyní se objevují nové informace, že Aldrin prošel testem detektoru lži ohledně setkání s UFO během mise Apollo 11 v roce 1969.

Potvrdil detektor, že mimozemšťané existují?

Podle odborníků ukazují výsledky testů, že astronauti byli naprosto přesvědčeni o tom, že během své cesty na Měsíc objevili mimozemský život.

Na základě analýzy provedené „Ústavem bioakustické biologie v Ohiu“ astronauti nelhali, když hovořili o mimozemském životě a podivných setkáních na Měsíci.

V rozhovoru s kontroverzním časopisem „The Daily Star“, známým publikováním příběhů o UFO, „Ústav bioakustické biologie v Ohiu“ vysvětlil, že nahrávky ukazují, že Aldrin byl „naprosto přesvědčen“ o pravdivosti svého vyprávění.

Aldrin prohlásil, že viděl při cestě na Měsíc „něco, co bylo dostatečně blízko, aby mohlo být pozorováno, a mělo tvar L“, informuje deník Metro.

Buzz Aldrin umisťuje seismometr v moři klidu

Buzz nebyl jediný, kdo údajně uveřejnil pravdu o setkání s mimozemšťany. Další astronaut Edgar Mitchell, šestý muž, který chodil po Měsíci, též prohlašoval, že při cestě na Měsíc viděl mimozemšťany. Ústav provedl analýzu jeho hlasu a stejně jako Aldrin, říká pravdu.

Nicméně, jak poznamenali odborníci, stále nemáme tušení, o co opírá své poznatky Biologický ústav. Protože společnost dělá na základě své technologie některé poměrně pobuřující závěry.

Institut říkáJako most mezi starými myšlenkami zvukové léčby a futuristickým programem Star Trek, který poskytuje institut, je nyní možné zvrátit nemoci a traumata, které byly dříve považovány za nevyléčitelné, odhalit tajemství naší pravé povahy, zlepšit naše životy, předvídat, jaký je náš osud a to vše přes frekvence našeho hlasu.

Scient alert vysvětluje, že zatímco bioakustika je legitimní vědní obor, v tomto případě má studijní obor institutu charakteristické rysy pseudovědy.

Podobné články

Napsat komentář