Chemtrails: zdravotní následky

14569x 10. 03. 2017 1 čtenář

Říkáte si někdy při pohledu na čáry na obloze, že si vlastně nejsou vzájemně moc podobné?  V tomto článku se dozvíte o různých druzích chemtrails a jejich dopadech na lidský organismus.

 

1 Slaná mořská voda – poškozuje kvalitu vody a půdy s cílem snížení kvality a nedostatek potravin. Vysušuje sliznici očí. Slaná voda se začala používat v r. 2005 a v této době byla zvýšená reklama na léčbu suchých očí.

2 Železo-hliníkové – způsobuje bolesti kloubů, svalů, mozkové a srdeční příhody, únava, křeče. Nanočástice hliníku proniknou hluboko do organismu a lze je jen těžko vypudit. Výborný je prostředek z Aloe vera.

3 Sádrokarton – pocit prašnosti, vysušuje sliznici v ústech a nose a ta je pak náchylnější k nemocem.

4 chutí připomíná zatuchlou vodu – způsobuje chřipkové epidemie. Používá se hlavně před příchodem dešťové oblačnosti. Obsahuje viry a baktérie.

5 určitý tip farmaceutických látek – způsobující narušení spánku, celodenní pocit ospalosti. Usazuje se v kloubech, svalech, srdci a nosních dutinách. Zamezuje mentálnímu přemýšlení a způsobuje zápalové stavy. Je jeden z nejhorších.

6 Metalický, otupující – způsobuje opuchnutí sliznice nosu, bolest kloubů, tuhnutí svalů, narušuje metabolismus magnézia. Následkem jsou nervové projevy, zácpa a migrény.

7 Síra – (zkažená vajíčka) – používal se do roku 2011. Způsoboval nedostatečné prokrvování srdce, bolesti hlavy, únavu, bolest kloubů.

8 Metalicko-chemický – používá se od r 2012 – způsobuje vysoký krevní tlak, bolesti v oblasti srdce, chronická bolest v ramenou a rukou, pocit nepravidelného tepu srdce, pocit horkých tváří a uší. Velmi nebezpečné.

9 Fosgen – bolesti hlavy, vycházející z oblasti nosní dutiny, bolest kloubů a svalů s pocite slabého tepání. Pocity lenosti a letargie, pocit strachu a snížená úroveň odhodlání (k odporu k boji).

10 je cítit toulen – únava, slabost, horší paměť, nevolnost, horší sluch a zrak, pocit pálení v plicích, problém se soustředit, bolest svalů a kloubů.

11 Bárium – způsobuje celkové oslabení imunity a tělo je náchylnější k nemocem.

Podobné články

Jeden komentář k "Chemtrails: zdravotní následky"

  • Tino napsal:

    Cele to to bubu je len smiešne konspíračne tvrdenie ktoré nie ma žiadny vedecký podložený dvokaz že by nie čo mú také mu došlo Chemtrails je len mýtus je jasne že počet stojov ktoré sú na oblohe sa z roka na rok zvyšuje a tým sa ľudom zdá že sa tie kondenzačne stopy množia nie jede o nič iné len o mýtus .

Napsat komentář