Chile: Analýza případu z Collahuasi

4918x 17. 02. 2017 1 čtenář

V polovině dubna 2013 v Minera Collahuasi, v severním Chile, na pracovišti ve výšce 4300 metrů, několik svědků pozorovalo, po dobu několika hodin, neobvyklý jev. (O případu jsme již dříve informovali: Chile zveřejnila oficiální studii o fotografiích UFO.) Udělali několik snímků a nechtěli se do této záležitosti ponořit hlouběji. Nakonec dvě fotografie předali vedoucímu skupiny a poslali do CEFAA, což zajišťuje, že účastníci jsou profesionálové v oblasti elektřiny, elektroniky a na kontrolu tekutin – všichni jsou velmi pragmatické mysli. Popsali jev jako zploštělý disk, světlé barvy, o průměru 5 až 10 metrů, který provedl stoupající, klesající a vodorovné pohyby v krátkých délkách asi 600 metrů nad zemským povrchem. Momentálně jasně vizualizovány jako disk, potom měl podobu lesklé koule, ale nejzjevnější byla stříbrná postava, pevný, statický disk. Svědci odešli s dojmem, že pohyby souvisely s konkrétní kontrolou. Povětrnostní podmínky byly vynikající. Důkazy byly analyzovány meteorologem, který vyloučil možnost vytvoření čočkovitých mraků. Jeden odborník na analýzu obrazu (plné znění studie je připojeno na této stránce) k závěru, že fotografie odpovídají na objekt, který nemohl být identifikován – UFO.

Existují dva snímky pořízené pomocí fotoaparátu Samsung S860 model KENOX. Podle vyprávění, objekt se v daném prostoru udržoval po dobu několika hodin. Objekt, který má být dále analyzován, je označen červeným kroužkem (uprostřed). Fotky byly podle svědka, pořízeny v zahraničí. Soudě podle stínů, byly fotografie pořízeny kolem poledne. Filtry zdůrazňují konzistenci a robustnost objektu.

Konkrétně tento snímek je vylepšený a zkvalitněný, můžete vidět zdánlivě pevný objekt, který by odrážel sluneční světlo.

Jak se obzor odráží na povrchu objektu, vyvolává dojem, že by to mohl být víc než vlastní odraz slunce, se svou intenzitou (na snímcích s oblasti filtru, je vidět zcela tmavý odraz, což naznačuje, že je velmi vysoké teploty). Analýza SDC15254 Image # 2. JPG. Zde je rozšíření objektu, který má být analyzován a z účelem pomoci objasnit objekt, bylo použito několik filtrů pro zvýraznění detailů.

Existují dvě jasně definované oblasti, ty můžeme vidět v různých filtrech, jedna v obvodové zóně s kruhovým tvarem prstence a polokoule ve středu. Obě oblasti mají různý klíč, polokoule má mimořádně silné světlo vždy zobrazující „bílou“ nebo „černou“ bez využití jiných odstínů, takže se nasycuje CCD, využívá maximální hodnotu bílé, ale samotný prstenec nemění svůj tón, při použití různých filtrů.

Dokonce čtyři velmi slabé světelné paprsky, obtížně viditelné a zlepšené filtry, jsou pozorovány, což znamená, že pocházejí z velmi silného zdroje energie, který může být viděn za denního světla. Žádné pevné oblasti nejsou známé, pravděpodobně v důsledku vysoké svítivosti vyzařované objektem. Objekt vyzařuje světelnou energii, není to odraz slunce, světlo vychází také z toho, co se zdá, že je spodní část objektu, která by měla mít „stín“.

Závěr
Objekt nebo jev je mimořádně zajímavý, a to můžeme kvalifikovat jako UFO samo o sobě.

Podobné články

Napsat komentář