«« »»

CIA: Projekt pro výzkum paranormálního vnímání

Předmět: Úřad pro výzkum a vývoj a Kancelář technických služeb – Projekt pro výzkum paranormálního vnímání

  1. Je doporučeno, aby byly Stanfordským výzkumným institutem (SVI) zahájeny výzkumy paranormálních jevů. Návrh na tento výzkum je přiložen. Vzhledem k tomu, že se jedná o pevně řízený výzkumný projekt, je dále doporučeno, aby byl společně financován a monitorován Úřadem pro výzkum a vývoj a Kanceláří technických služeb. Projektový důstojník bude Jméno Cenzurováno. Odhadované náklady jsou $149555.
  2. Předměty navrhovaného programu budou čtyři. 50 % se bude orientovat na šetření příležitostí pro využití „nadaných“ jedinců, dvacet procent bude směřovat k Vytvoření takových charakteristik, které nám umožní identifikovat „nadané“ subjekty, dvacet procent bude směřovat na výzkum neurofyziologických korelací paranormálních aktivit, deset procent bude zaměřeno na ověření paranormálních experimentů.
  3. Předchozí projekt UTS, shrnutý v přiloženém návrhu, naznačil existenci vnímání paranormálních jevů. Mezi tyto jevy patří dálkové vnímání dokumentů, objektů, aktivit a lokací. Prokázaná reprodukce tohoto dálkového vnímání za kontrolovaných podmínek silně naznačuje, že tyto jevy jsou a nadále budou zajímavé pro zpravodajskou komunitu buď pro využití pro útočné operace nebo určení obranné hrozby.
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 15631 a SS: 100.

Napsat komentář