Co se ve skutečnosti děje v oblasti 51

6191x 12. 09. 2019 1 čtenář

Co se skutečně děje v oblasti 51? Možná největší UFO párty na Zemi. Příspěvek na Facebooku přitáhl tento měsíc zájem milionů lidí o setkání v poušti Nevada, poblíž tajné vojenské oblasti 51.

Glenn Kaminsky si postavil stánek na nedávném festivalu Bigfoot Daze ve Willow Creek v Kalifornii, aby podpořil invazi do oblasti 51 nebo alespoň ve stejné pouštní čtvrti. Tajná vojenská oblast v Nevadě, dlouho podezřelá z úkrytu mimozemšťanů a jejich kosmických lodí, je prakticky oblastí se zákazaným přístupem, avšak velmi atraktivním pro nadšence UFO, kteří se plánují setkat a společně se dozvědět pravdu o této oblasti.

Glen Kaminsky říká:

„Myslím, že všichni v Americe jsou zvědaví. Co se tam opravdu děje? Co dělají v oblasti 51? Jsou tam mimozemšťané? Rád bych to věděl.“

Jeho facebookový status a událost plánovaná na 20. září 2019 s názvem: „Oblast 51: Nemůžou zastavit nás všechny,“ zaznamenává velký nárůst. Příspěvek zanamenal více než 2 miliony zájemců. Mezi nimi i Noemi Barajas – 31letý tatér, který viděl v mládí UFO vznášející nad domem v Anaheimu v Kalifornii.

Marketing UFO

Některé podniky se snaží podpořit tuto myšlenku a ve svých obchodech prodávají UFO suvenýry. Seženete u nich malé zelené plastové mužíky nebo láhve Tequily ve tvarhu hlavy mimozemšťana. Majitel jednoho z podniku pořádá přednášky o UFO včetně pozorování s dalekohledy.

Area 51 – Suvenýry

Ve stejný den, 20.9.2019, se otevírá asi 40 mil daleko festival s názvem Alienstock. Festival proběhne v jediném motelu s restaurací, který se nachází v bezprostřední blízkosti oblasti 51. Majitelka za svých 30 let existence viděla vzestupy i pády zájmu o UFO.

Také pan Rob Bowman, 48 letý majitel restaurace plánuje zřízení tábora v blízkosti oblasti oblasti 51. Patří mezi lidi, kteří jsou až magicky přitahováni k této oblasti, k tajemství, které může skrývat.

Pohotovost

Místní státní federální úředníci jsou v pohotovosti. Lidé se prý liší svým zájmem a motivací. Někteří hledají pouze senzaci, jiní jsou naštvaní a chtějí vidět, co se skrývá v místě, na které jdou i jejich peníze.

Oblast 51 byla místem letectva pro vývoj špionážního letadla U-2 v 50. letech. Toto prohlášení proběhlo v roce 2013. Přesto toto vysvětlení lidem nestačí a dožadují se přístupu do oblasti. Ten jim však umoženěn není! Je nařízeno se držet dále od testovacího a výcvikového centra oblasti 51. Pokud neoprávněná osoba vstoupí do oblasti, je okamžitě zadržena.

Christopher Bader, profesor sociologie studuje, jak lidé vnímají nadpřirozeno. Mnozí se odvrací od tradičního náboženství a stávají se přístupnější myšlence o mimozemšťanech. Nedávný výzkum ukázal, že třetina Američanů věří, že nás opravdu navštěvují mimozemské lodě. Dvě třetiny si příhody a setkání vysvětlují přírodním jevem nebo lidskou činností.

Dálnice

Steve a Glenda Medlinovi, dlouholetí farmáři uvedli, že jejich poštovní schránka stála podél státní trasy 375 na úseku 98 mil. Tento úsek byl oficiálně označen za Mimozemskou dálnici. Návštěvníci začali plnit jejich schránku dopisy mimozemšťanům a v komunitě UFO se začala označovat schránka jako „černá poštovní schránka“.

Area 51 – schránka

Medlinovým došla trpělivost a schránku si vymontovali a připevnili blíže domu. Nadšenci však postavili na stejné místo novou schránku, která se plní stále dál. Nyní přichází konec léta a s ním otázka, jak to bude s plánovanými srazy a festivaly v oblasti 51.

Podobné články

Napsat komentář