CSETI úspěšně přivolalo 2 mimozemské lodě díky CE5. Dívejte se!

2636370x 02. 02. 2015 1 čtenář
Aktualizováno: 09.07.2015, 08:25

Dne 27.01.2015 členové skupiny CSETI během intenzivní práce na koncentraci vědomí podle protokolu CE5 pod vedením Stevena Greera úspěšně přivolali dvě mimozemské lodě, které se objevily nad Vero Beach (Florida). Objekty byly pozorovány od 21:10 do 21:15.

Nejdříve se nad vodní hladinou objevila první loď jako oranžová zářící kole. Následně skupina vyslala k lodi paprsek pomocí zeleného laseru. Loď zareagovala pulsováním oranžové záře. Náhle se rozzářil i druhý objekt a to nalevo od prvního – opět v podobě oranžové žhnoucí koule. Intenzita světla se střídavě mění.

Od Stevena Greera opakovaně zazní: „Přivítejme je mezi námi…“.

„Přivítejme bytosti na palubě, že se připojili k naší meditaci.“

Po té, co lodě zmizí z lidským okem viditelného spektra, jsou stále vidět na kameře s nočním viděním.

Průběh celé události můžete sledovat na videu, které bylo dnes zveřejněno týmem Stevena Greera:

Zlaté objekty, které se objevily během CE5 události, byly pozorovány za pomocí profesionální techniky s nočním viděním. Během celé události nebyly na obzoru žádná letadla, lodě, čluny, atd. V oblasti, kde byly objekty nebyl žádný kouř nebo drifting(?), které by se daly zaměnit za světlice. Objekty se náhled objevily v naší dimenzi a zůstávaly stát na místě navzdory nárazovému.

Objekty se objevily rychle (výsledné video je zpomaleno). Předchozí den na filmu vidět nebyly.

Podobné články

26 komentářů k "CSETI úspěšně přivolalo 2 mimozemské lodě díky CE5. Dívejte se!"

 • Hana napsal:

  Nemá smysl přesvědčovat ty, kdo se v duševních pochodech nedostali o stupínek dál. Nemá ani smysl vyčítat jim jejich nevědomost, nemůžou za to. Kdo věřit chce, věřit bude, kdo bude chtít rejpat, najde si jakoukoliv záminku.
  Některým by zkrátka člověk musel přinést E.T. na zlatém podnose přímo pod nos, aby uvěřili :/

  • Sueneé napsal:

   Hani i na tom podnose to nebude dost pádný argument. Je to spojené se strachem. Lidé mají sklony věci, se kterými se neumějí srovnat, vytěsnit…

  • S. S. napsal:

   Obávám se, že si pletete znalost s vírou.

   Pokud se ET přijímá vírou podobně, jako neposkvrněnost Mariina početí, slitovnost Alláhova, nebo Poslání Vůdcovo, tak nejspíš budu se svou skepsí z Vašeho pohledu untermensch a nevěřící pes. Stejně, jako jsem jím ji z hlediska ostatních náboženství a na svaté víře postavených systémů.

   Pokud je ale existence otázkou konkrétních a jednoznačně interpretovatelných důkazů, pak by ty důkazy měly snést trochu toho prošťourávání.

   Například:

   – v článku se píše, že objekty měly tvar koule. Jakým způsobem pozorovatelé ověřili, že se nejedná o disky, válce nebo kužely, sledované ve směru jejich osy?
   – ve videu je uvedena technika, použitá ke snímání. Jedná se o tzv. vyspělé amatérské (nebo také poloprofesionální) fotoaparáty. Dali někam tvůrci videa i fotky ve vysokém rozlišení, které ty přístroje jsou schopny zaznamenat?
   – proč nebyly umístěny ty foťáky dál od sebe, aby bylo možno změřit paralaxu (a tím vzdálenost)? To souvisí i s první otázkou na způsob určení prostorového tvaru.

   • w napsal:

    – aký je rozdiel, či sú objekty gulaté, diskovité, kuželovité alebo válcovité? A hlavne, prečo by ich to malo zaujíma a mali to nejak overovať, keď podstata „experimentu“ (privolania UFO) nebola závislá na tvare objektov?
    – spýtaj sa tvorcov, nie „spravodajov“, ktorí o tejto záležitosti informujú.
    – a opäť, zlý adresát tvojej otázky.

    Standa a.k.a. rejpal obecný, večne nespokojný technokrat :)
    Nechcel by som mať tvoje myslenie, budeš mať veľké problémy v budúcnosti :)

    • S. S. napsal:

     Jaký je rozdíl?
     Zkuste si rozdíly prostudovat podle těchto popisů:
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Koule
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Ku%C5%BEel
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Elipsoid
     https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1lec

     Zajímat by je tomnělo zajímat proto, aby si ověřili, že se jedná o něco, co si někdo nepřipravil jako efektní show ve stylu Davida Coperfielda.

     Mně třeba tvrzení o koulích, u nichž nikdo neověřil pohledem z jiného úhlu, že se jedná skutečně o koule, připadá přinejmenším unáhlené.


     V článku se sice tvrdí, že na obzoru nebyla vidět žádná letadla. Ale skutečně by tam museda být nějaká letadla či jiné objekty vidět? Stačilo, aby například letadla na chvíli zapnula reflektor nebo přídavné spalování. Proto mne zaujalo, že nikdo nezjišťoval vzdálenost těch objektů (které se evidentně hýbou a ne že nehýbou, jak se tvrdí v článku) Připomínám, že v okolí je řada letišť. Nejbližší asi 6 km od Vero Beach.

     Obecně: jakto, že to mají být lodě, když ty objekty ani podle Vás nebyly identifikovány (označujete je UNIDENTIFIED Flaiyng Object)?

     • Sueneé napsal:

      Steven Greer v záznamu uvádí odhadovanou vzdálenost.
      Jinak celkově tvůj způsob analýzy skutečně míjí podstatu. Na obloze se objevily dva žhnoucí objekty. Z pozorování vypdají jako koule. Polemizovat o konvečních letadlech, lodích, vrtulnících, laserové show, podvrhu atd. je zbytečné, pokud máš přehled o tom, co S.G. dělá a s kým spolupracuje/spolupracoval.

      • MarHor MarHor napsal:

       Standa by nevěřil ani kdyby mu mimozemská inteligence zaťukala na dveře a odkazoval by se na to, že je to přeci proti zažitým normálnostem.
       Pošleme mu nějakou Mimo-paralelní Bytost aby se mu ukázala…zeptám se jich :-)

      • S. S. napsal:

       Hmm – asi si budu zase muset zprovoznit zvuk. Prakticky jej u počítače nevyužívám. Ale možná bude rychlejší, když napíšete, jaká ta vzdálenost podle něj byla a jakou dálkoměrnou metodu k jejímu určení použil.

       Popisuje také někde, jakou ohniskovou vzdálenost měly objektivy použitých aparátů a kamer? Ve filmu je vypsána jen jejich citlivost, typ a použitá clona.

       A je někde konkrétnější určení místa, naž jen jméno města?

       Přehled o spolupracovnících toho páne nemám. Můžete jej (ten přehled, třeba jen jako odkaz) uvést?

       A ta světla vypadají podle mne ze směru pozorování jako kruhy. Tak vypadá nejen koule, ale i spousta dalších útvarů, jež jsem vyjmenoval dříve. Proto mne zajímá, ze kterých dalších směrů bylo provedeno pozorování, aby se autoří ujistili, že je to koule.

      • Jan Frolík napsal:

       Človíčku dobrý, spíš mi dokaž, že se nejedná o vojenské světlice. Doporučuji si přečíst koment pod videem od vysloužilého vojáka s více než 20 letou praxí, který jasně potvrdil, že se bez debat jedná o nějaké světlice používané námořnictvem. Já jsem takové koneckonců viděl v Anglii taky a taky jsme mysleli, že to je UFO. Pokud věříš člověku jako Greer, který je od pohledu jasný egocentrik a kterého financuje Rockefeller, tak jsi hodně důvěřivý člověk. Ale já to dokážu pochopit, taky jsem jím byl. Bohužel, všechno je ještě trochu jinak..

       • S. S. napsal:

        Dík za nasměrování. Světlice na padáčku je asi správné vysvětlení.
        A to především z těchto důvodů:

        – obě světla zvolna klesají
        – obě světla se pohybují směrem doprava, přičemž v tam foukal přibližně západoseverozápadní vítr 12 m/s a světla jsou zhruba na severovýchodě od pozorovatelů. (počasí v nedalekém Port St. Lucie –
        – obě světla se pohybují přibližně stejnou vertikální i horizontální rychlostí
        – obě světla svítí zhruba stejně dlouho
        – světlice vhodných vlastností se vyrábějí.

       • Sueneé napsal:

        Honzo je to stejné, jak o s těmi kruhy v obilí. Buď to cítíš srdcem a víš… a nebo si na to hold musíš vzít „vědeckou laboratoř“. Ale jak jsi sám v tom rozhovoru trefně poznamenal, pak ti nepomůže ani srážka s létajícím talířem … ;)

        • Jan Frolík napsal:

         Já osobně cítím srdcem, že Greer je podvodník a egocentrický člověk. A to, že to jsou světlice je celkem jasné.. Kruhy v obilí jsou docela složitější téma, podvody se najdou všude… Jestli jsi četl můj článek.. víš, co mám na mysli..

         • MarHor MarHor napsal:

          Tvrdit jak cítíš srdcem, že je Greer podvodník, světla že jsou světlice a o všech obrazcích psát jako o lidmi vytvořených agrosymbolech atd…mi přijde dětinské mrhání slovy.
          Kdyby si všichni jako tobě podobní mysleli, že lidstvo je jediné myslící etnikum ve Vesmíru, bylo by to nejenom mrhání slovy, ale i prostorem a časem.

          • S. S. napsal:

           Pro Martin Horus:

           Píšete: „… a o všech obrazcích psát jako o lidmi vytvořených agrosymbolech …“

           Ač mi páně Frolíkovy argumenty, uvedené na jeho stránkách, připadají dost slabé a nepřesvědčivé, zde se jej musím zastat

           To, že jsou všechny obrazce v obilí vytvořené lidmi nejen netvrdí, ale naopak popírá (tvrdí, že je to téměř nemožné, že teorie o vytváření obrazců lidmi je jen neznalostí fenoménu).

           Proč jste mu vytkl stanovisko, které nezastává?

          • Jan Frolík napsal:

           Bohužel, lidé většinou slepě zastávají určitý názor a nechtějí slyšet, že by věci mohli být ještě jinak. Jak píše S. – nic takového jako že obilí šlapou jenom lidé skutečně netvrdím. Zde používáte tu samou metodu jako Trolové, kteří vám neustále cosi podsouvají a zesměšňují. Jinak pro S.- článek není nastaven jako obhajoba „nelidského“ vzniku agrosymbolů, ale je o samotném významu symbolů..

         • MarHor MarHor napsal:

          Honzo, neber to zbytečně osobně, Greera osobně neznáš, ani jeho iniciativy, tak mě udivilo Tvé cítění srdcem, pokud lidé z planety Země chtějí do Galaktického společenství měli by spolupracovat, ať jsou jakéhokoliv vyznání. Podívej se co se děje ve světě, jak se všude jen bojuje, je to nechutný a nikam to nevede.

          • Jan Frolík napsal:

           Greera osobně neznám, ale viděl jsem nějaké jeho přednášky. Už při té první ( v barceloně), co jsem viděl, mě udivilo jeho chování narcisty, když se doslova opájel v potlesku publika a také mne zaujala hádka s jedním účastníkem..

           Ale je pravda, že například CE5 je mi záhadou. Takže to je protokol podle kterého si každý vyvolá (přivolá) mim. bytosti? Podle protokolu? Nikoliv podle síly čistého úmyslu, podle vlastního srdce, dobré myšlenky a čisté osobnosti? Víte, oni démoni se totiž vyvolávají podle „protokolu“. Jak prosím zní ten protokol? A kdo krom Greera to za jeho použití ještě dokázal? Pokud se teda nevyvolávají světlice.. :)

          • WANDA napsal:

           Tohle je nejlepší a hlavně napsané srdcem +rozum.To beru.

 • S. S. napsal:

  1. Pokud jsem dobře porovnal záběry, tak ty objekty nezůstaly stát na místě, ale během pozoroání se o kus posunuly doprava. Dá se to určit podle rostlin před kamerou.
  2. Použitá tehnika byla lepší amatérská, možná až poloprofesionální, nikoliv však profesionální.
  3. Noční vidění je u těch foťáků také jen nadnesený pojem pro vysoké ISO citlivosti a dlouhé expozice.
  4. Odkud to bylo pozorováno? Přímo z města Vero Beach, nebo z nedalekého (2km) ostrova?

Napsat komentář