Dálkové nazírání jako zbraň v rukách světových mocností

6103x 05. 09. 2017 1 čtenář

Kam až sahají schopnosti lidské mysli? Jsme schopní telekineze? Telepatie? Levitace? Dokázali bychom po jistých cvičeních předvídat budoucnost? Uhádnout čísla nadcházející loterie a stát se boháči? Či napojit se na pověstné universum nebo matrix, kde jsou podle mnohých uloženy všechny informace napříč časem? Inu, věřte, že tyto otázky si nepokládají pouze zvídavé děti a naivní snílci, nýbrž i uniformovaní zástupci největších mocností, kteří skrze přísné výrazy dohlížejí na vedení tajných a značně nákladných projektů ze všech oblastí parapsychologie.

Rok 1971. Sověti vyvíjejí zbraň, které se nic nevyrovná. Jde o dálkové nazírání, způsob prozkoumání míst a objektů, nehledě na vzdálenost, nezávisle na čase a to bez toho, aniž by se tam reálně zkoumající ocitl. Dokonalá metoda špionáže, která předčí i tu nejmodernější technologii. Vojenské využití je nekonečné, logicky se k ní tedy váže vynaložené množství prostředků. To USA, navíc v době studené války vyděsí do morku kostí. Je jim zcela jasné, proti komu je tato metoda namířena v první řadě.

Leden 1972. Americká vojenská rozvědka vydává zprávu nazvanou Kontrolované ofenzivní chování – SSSR. Sověti na poli paranormálních jevů zaznamenali mimořádné pokroky. Tvrdí, že mají muže, který dovede telekinezi. Na povrch se dostávají informace, že Sověti financují tyto pokusy stovkami milionů dolarů. USA se cítí silně ohrožené a je rozhodnuto, že musí reagovat.

CIA věděla, že to Sověti používají proti nim a taktéž věděli o pokroku, který učinili, jen netušili kam až sahá. Nové informace je však zburcovali k okamžité odpovědi. Je zahájen projekt Scanate.

CIA + Vojenská rozvědka uvolňují $50000 na počátek experimentů dálkového nazírání. Chtějí zjistit, jaké možnosti tato metoda nabízí. Peníze jdou dvěma mužům, Russelu Targovi a Halu Puthoffovi. Ti začínají pracovat s jedním New Yorským umělcem, spisovatelem a badatelem Ingo Swannem, mužem, který se zabývá vědomím. Zpočátku zkoušejí pro Inga triviální věci. Schovávají do obálek a šuplíků různé předměty a táží se ho na ně. Americký fenomén (o kterém jsme ostatně na našich stránkách docela nedávno psali) se však záhy cítí otráven. Takové věci jsou pro něj příliš jednoduché. Puthoff mu tedy dává možnost vybrat si, co jim Swann chce a je schopen předvést.

„Dejte mi souřadnice jakéhokoliv místa na světě a já vám povím, jak to tam vypadá a co se tam nalézá.“

Swann svým slovům dostojí. S 85% úspěšností se jeho popisy shodují s realitou. (Zde by mě velice zajímal důvod 15% odchylky. Ingo očividně není lhář, jde snad tedy o to, že občas například nahlédl do jiných paralelních světů, jiných planet Zemí? Podělte se se mnou o svůj názor do komentářů.) Udivení vědci musejí přiznat, že na tom podle jejich slov asi něco bude.

Samotný Swann popsal proces zvaný jako koordinované dálkové nazírání. „Kdyby byl nazírající fyzicky přítomen na zadaných souřadnicích, tak by pochopitelně vnímal své bezprostřední okolí. Ale tady jste, jako když vás polijí vodou. Je to dlouhý seznam. Mnohokrát vám dojde, co je to za místo, podle velikostí a tvarů, podle mohutnosti a dalších jiných vlastností. A tak tomu říkají Dimenzní kontakt s místem a na základě něj pak kreslíme obrazy,“ říká z osobní zkušenosti Ingo.

Podle dalšího špičkového dálkového nazíratele, Paula H. Smithe, mají takoví lidé přístup k něčemu, čemu říkají signální čára. Má jít o jakési vedení, kterým se připojují k Matrixu (kolektivní vědomí).

Rok 1991. Po 20 letech výzkumu v projektu Scanate je na čase zúročit veškeré výsledky a závěry a postoupit výše. Rodí se tak projekt Stargate, jenž financuje CIA a to do výše až 20 milionů dolarů. To je mnohem víc, než počátečních 50 tisíc. Nehovoří snad tento fakt dost jasně o tom, jak skutečné jsou tyto a s největší pravděpodobností i další parapsychologické fenomény?

25.září 1992. NASA vypouští na Rudou planetu (Mars) sondu za 980 milionů. Když se sonda dostala do určitých míst v blízkosti Marsu, vypnula se a nebylo s ní možné navázat žádný kontakt. Ke slovu se dostali nazírači, kteří nevěděli, že jde o satelit, ani že je blízko Marsu, a přesto jim řekli, že vidí menší objekt, který se k planetě blíží a také že vidí jiný, mnohem větší, který jakoby ho pohltil, zničil ho. Dálkový nazíratelé viděli mimozemskou loď, která zrušila lidskou sondu.

Dalším úspěchem, který vyplaval později na povrch byla předpověď Ingo Swanna, který byl v roce 1972 požádán, aby nahlédl do budoucnosti sondy Pioneer 10. Muž řekl, že sonda spatří kruhy kolem Jupitera. V té době však nikdo o existenci prstenců kolem největší planety sluneční soustavy nevěděl. Nevěřili mu, přeci prstence jsou kolem Saturnu a ne kolem Jupitera, tvrdili mu. Určitě ses musel splést, Ingo. Jaké překvapení na ně čekalo o pár měsíců později, kdy sonda Swannovi předpovědi potvrdila…

Mars: kupole podzemního komplexu

Březen 2010. Farsight Institude. Soukromá organizace provádějící experimenty za použití devíti skvěle vycvičených dálkových nazíračů. Souřadnice: 19,73° západní délky, 3,8° severní šířky na povrchu Marsu. Na těchto souřadnicích je při přiblížení vidět jakási kopule. Účastníci viděli velkou základnu, podzemní tunely a komory. Také laboratoř, ve které se pohybovali humanoidní postavy. Mohli by to být důkazy nějakého tajného vládního programu s cílem kolonizovat Mars? Nebo je to nějaká starověká civilizace zvěčněná v Marťanských ruinách. Nazíratelé tvrdí, že to, co viděli nebylo nové. Že to bylo prastaré. Bylo to přírodního původu? Bylo to umělé? To nedokázali určit, ale to, co na Marsu viděli bylo naprosto skutečné…

Podobné články

Napsat komentář