DNA je schopno absorbovat a vysílat světlo

621785x 21. 01. 2015 1 čtenář

Dr. Fritz-Albert Popp v 70. letech 20. století během výzkumu skrytých příčin vzniku rakoviny zjistil, že DNA shromažďuje a uchovává fotony. Popp dospěl k závěru, že všechny možné formy života absorbují do své DNA fotony. Týká se to i bakterií, rostlin, hmyzu a ryb. V určitých případech vypozoroval, že dokonce mezi organismy dochází k výměně světla.

Když Popp otevřel molekulu DNA pomocí chemické látky známé jako ethidium bromid, vyvalili se z ní tisíce fotonů. Ukázalo se, že každá molekula DNA je jako drobný optický kabel. Fotony v DNA kmitají po celou dobu rychlostí světla tak dlouho, dokud je tělo potřebuje.

Popp zjistil, že tyto fotony jsou úzce spjaty s úrovní našeho fyzického zdraví. V částech těla, které jsou nemocné, je koncentrace světla mnohem menší nebo vůbec žádná.

Dalším fascinujícím zjištěním je fakt, že pokud prožíváme stres, DNA začne čím dál více skrývat své světlo a potemní. Je obecně známo, že intenzivní stres má stejné toxické účinky jako kouření cigaret. Když je naše tělo nemocné, naše DNA začne uvolňovat naakumulované světlo, aby mohlo pronikat do míst, která jsou postižená, a tak napravit škody.

Dr. Glen Rein zjistil, že můžeme přímo kontrolovat, kolik světla je uloženo v DNA jiného člověka. Láskyplné posilující myšlenky vyvolávají léčivé reakce a zvyšují počet fotonů v DNA. Zatímco návaly vzteku a agresivita světlo z molekuly DNA vysávají.

Naše modlitby a přání jsou tedy iniciátorem přenosu světla skrze naše DNA. Dejme si tedy pozor na to, na co myslíme – jaké světlo do světa vysíláme. :)

Podobné články

6 komentářů k "DNA je schopno absorbovat a vysílat světlo"

Napsat komentář