Dr. Streven Greer: Mediální manipulace okolo ET z Atacama právě TEĎ!

7631x 03. 04. 2018 1 čtenář

Steven Greer (sobota, 31.03.2018) odvysílal mimořádně horkou zprávu o mediální a vědecké manipulaci ohledně výsledků testů DNA ET z Atacama, která probíhá v mainstreamu de facto v reálném čase – právě TEĎ.

Připomenutí faktů z minulosti

V roce 2012 se jemu a jeho týmu podařilo získat mumifikované tělo malého humanoida z pouště Atacama (odtud jeho pojmenování), která se nachází v Chile (Jižní Amerika). Protože Dr. Greer je profesí lékař, měl jedinečnou příležitost osobně toto tělo zkoumat. Zajistit tak vzorky DNA, které ve spolupráci Dr. Garry Nolanem (profesorem na universitě specializující se na DNA) podrobili počátečnímu výzkumu.

Dr. Garry Nolan

Podařilo se zjistit, že 90% DNA této neznámé bytosti je shodné s DNA člověka. Tento výsledek byl fascinující i s ohledem na to, že lidské DNA je z 98% shodné s lidoopy. Přesto výsledky a nezávislé posudky potvrdili, že nejde o lidské tělo v tom smyslu, že by šlo o plod dítěte s malformacemi. Byl to právě Dr. Nolan kdo na přelomu 2012/2013 osobně vydal tiskovou zprávu: Výzkum ve Standfordu Humanoid Atacama je stále záhadou a kdo zastával názor, že jde o něco mimořádného. Byl to právě on, kdo naznačil, že by mohlo jít o nový živočišný druh (že by šlo přímo o momozemšťana se mu prokázat nepodařilo).

V roce 2016 jsme přeložili článek o Aljošenkovi. Jeho kostra se nachází v Rusku. Žena vypráví příběh jak zachránila polomrtvého tvora a starala se o něj jak o vlastní dítě. Aljošenko má podobné rysy jako ET z Atacama a s třetím do patry Humanoidní bytostí z Iránu.

Současnost

Mainstream média jako CNN: Mystery of ‚alien‘ skeleton solved) a další včetně českých Týden.cz (Původ „mimozemské“ kostry odhalen: šlo o mutanta člověka) v minulých týdnech chrlila zprávy, že tzv. ET z Atacama je nenarozený plod dítěte (holčičky), která měla řadu malformací. Z toho důvodu není důvod k panice a věc je možné odložit k ledu. Korunu tomu nasadil sám Dr. Nolan, který je pod tímto prohlášením osobně podepsaný!

Co se stalo? Kdo zajistil, že zpráva z roku 2013 byla ignorována a zpráva z roku 2018 má popularitu světových medií? Proč Dr. Nolan, který byl nadšený z prvotních výsledků, náhle obrátil o 180°? Dnes (03.04.2018 od 21:00) v mimořádném vysílání na YT se vám pokusím shrnout v rychlosti informace, které se mi podařilo získat ze sobotního vysílání Dr. Greera. Podíváme se více na souvislosti, které se ukrývají za dezinformační kampaní, jež je aktuálně v běhu. V praxi se tak ukazuje to, co naznačuje kniha Unacknowledged. Dezimformační kampaň okolo mimozemšťanů je stále v běhu! Aneb krádež historie za bílého dne…

Které verzi příběhu důvěřujete více?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

Napsat komentář