Důkaz o existenci obrů? Ne! Taiwanská umělecká díla

9562x 03. 10. 2019 1 čtenář

Dvě rozsáhlé instalace Taiwanských tvůrců, obsahující kostru obra s hadem a rybářskou loď, byly hlavními atrakcemi při zahájení dvouletého cyklu v Thajském Krabi dle slov ministerstva Kultury (5.11.2018)

Obří trosky a Cesta časem

Organizátoři vybrali díla od Tu Wei-chenga a uměleckého kolektivu LuxuryLogico, Obří trosky a Cestu časem, jako stálou exhibici i po skončení akce jako ukázku silné vazby mezi dvěma národy, řeklo Ministerstvo kultury. Spolupráce mezi těmito dvěma Ministerstvy ukazuje snahu o prohloubení vazeb nové politiky mezi cílovými zeměmi.

Poskytovatelé síťových služeb se snaží zlepšit Taiwanské zemědělské, podnikové, vzdělávací, turistické a obchodní vztahy s deseti členskými státy asociace jižních asijských národů, se šesti Asijskými zeměmi, Austrálií a Novým Zélandem. Ukazuje se, že je to nejefektivnější způsob při zapojování Taiwanu do Indo-pacifického regionu a zároveň podporou míru, stability a prosperity.

Repliky

Vystavenému dílu Tu Wei-chenga, replice archeologického výkopu kostí obra a velkého hada vynořujícího se ze země, bylo uděleno zvláštní povolení k exhibici v Khao Khanab Nam jeskyních, sdělilo Ministerstvo kultury. Umělec se nechal inspirovat lidovým vyprávěním o dvou nepřátelích bojujících o princeznu.

Rybářská loď, zhotovená uměleckým kolektivem LuxuryLogico, dlouhá 26 metrů plovoucí na řece Krabi, v sobě nese znaky místní tradiční techniky stavění a zdobení. Její tvar je místy pokřivený, aby kopíroval zkreslení přerušené panoramatické fotky.

Tato akce probíhala od 2.11.2018 do 28.2.2019 a byla na ní představena díla 55 mezinárodních umělců a skupin umístěná na venkovních místech skrz celou provincii.

Pokud by tedy tato fotografie kolovala po internetu jako důkaz o existenci obrů, zbystřete. Ne vždy je vše pravda a ne vše, co je nám předkládáno, je realitou.

Tip na knihu z eshopu Sueneé Universe

Erwin Laszlo: Inteligence kosmu

„Kdo jsme a proč jsme tady?“ odpovědi na tyto obecné, avšak palčivé otázky jsou prakticky totožné s našimi tradicemi, které držíme mnohdy celá staletí, ale i s novodobými vědeckými poznatky a tezemi. Pro lidstvo představují ukazatele vhodné cesty do budoucnosti. Aby bylo možné vůbec nabídnout tento nový směr cesty, kterým povede vývoj, věnuje se Erwin Laszlo zkoumání charakteru vědomí ve vesmíru a dokazuje, jak lidské tělo a mozek pracuje s přenosem vědomí z kosmické inteligence.

Erwin Laszlo: Inteligence kosmu (klinutím na obrázek budete přesměrováni do eshopu Sueneé Universe)

Podobné články

Napsat komentář