Důkaz přímého vztahu mezi starými Egypťany a mimozemskou civilizací?

2410875x 05. 02. 2018 1 čtenář

Je nepředstavitelné, co se našlo v Egyptě, ale doposud zůstalo před veřejností utajeno! Vzácné artefakty mimozemšťanů byly nalezeny již v roce 2015 v bývalém bytě Sira Williama Petrie v Jeruzalémě. Měly být údajně zadrženy zástupci Rockeffellerova muzea, hned po jejich objevení.

Sir William Matthew Flinders Petrie byl skutečně známý egyptolog a zemřel 28. července 1942 v Jeruzalémě. To by znamenalo, že skrýš za knižním regálem v Petrieho knihovně nebyla 72 let odkryta. Sir William byl díky svým početným objevům znám jako jeden z nejúspěšnějších archeologů v historii. Jeho sbírka se dnes nalézá v Petrieho muzeu v Londýně.

Pokud by to byla pravda, mohly by tyto artefakty dokázat přímý vztah mezi starými Egypťany a mimozemskou civilizací. Mají zde být dvě malé kostry, které, jak se zdá, svými poměrně velkými vyčnívajícími dlouhými lebkami, obrovskými očními důlky a malými tenkými končetinami nepocházejí od člověka.

Rovněž fascinující je do kamene vytesaná hlava jednoho takzvaného šedého mimozemšťana, která je nápadná svýma velkýma očima v poměru k lebce. Toto stvoření je zobrazeno s egyptskou pokrývkou hlavy ozdobenou obrázky, které patrně líčí setkaní lidí s mimozemšťany.

Jedním zvláště zajímavým artefaktem je kruhový přístroj neznámého původu a činnosti, označený hieroglyfy, který byl nalezen vedle tělesných pozůstatků. Podle zprávy byl nalezen u ostatních objektů také typ „mimozemského přístroje“, který budí zdání velmi pokrokového přístroje jemné mechanické povahy. Je téměř úplně ze zlata, ve tvaru disku (ploché mísy) a kromě toho má „průhledný“ povrch.

Po otevření tohoto přístroje byl odkryt komplikovaný mechanismus se zlatou spirálovou trubicí uprostřed, na které bylo zavěšeno několik malých zlatých kuliček a křížů. Tuto záhadu zesiluje skutečnost, že na vnějším okraji disku byly vyryty neznámé symboly, které nemohou být přiřazeny žádné známé abecedě, a také zde není žádná podobnost s egyptskými hieroglyfy, jak by se očekávalo.

Ještě je zcela nejasné, proč Petrie neprezentoval své poznatky a neobyčejné nálezy široké veřejnosti během svého života. Bohužel byly tyto záhadné relikvie hned po jejich nalezení zabaveny bez fanfár zaměstnanci „Rockefellerova muzea“.

Petrieho „neškodné“ nálezy byly ale uvolněny a jsou nyní k vidění v „Petrie Muzeu“ v Londýně.

Podobné články

24 komentářů k "Důkaz přímého vztahu mezi starými Egypťany a mimozemskou civilizací?"

 • OKO OKO napsal:

  Paranormal Crucible, Pravda-TV. Hmmm.

  Opravdu nevím, čím očividné hoaxy pomohou šířit pravdu nebo poznání. Každý, kdo se podívá na to video, musí jasně poznat, že je to hoax. Nekvalitní, asi nízkorozpočtový. Když pominu neuměle modifikované/zvýrazněné „vrtulníky, vznášedla a ponorky“,  které už i svéprávní zastánci archeoastronautů chápou jako omyl ([url]https://en.wikipedia.org/wiki/Helicopter_hieroglyphs[/url]), tak ta amatérsky naroubovaná hlava mimozemšťana je opravdu urážka :-)

  Tohle je podle mne jen špinavý kšeft a s pravdou to nemá nic společného. Maximálně může pomoci vybublání pravdy napovrch zpomalit tím, že přispívá k diskreditaci jiných relevantních důkazů. Myslím, že až se jednou reálná pravda opravdu vyjeví, budou ti, co slepě věří těmto obchodníkům uspokojujícím jejich poptávku po záhadnu, překvapeni stejně nepříjemně, jako ti, co kontakt s MZ striktně odmítají jako kravinu. Můj názor.

  PS: Kam zmizely hlasovací otázky? Tady bych si s chutí zahlasoval :-)

  • Sueneé napsal:

   Helikoptéra, tank, vznášedlo, raketa na překladu v Abydosu jsou skutečné. :) Ten link na anglickou wiki je hoax. Nemá to nic společného s optickým klamem. To je jen pokus jak odvést pozornost jinam. :D

   • OKO OKO napsal:

    Dokonce jsem v nějakém dokumentu viděl pěknou animaci, jak přesně ty obrazce vznikly. Jen už si nepamatuji, co za dokument to bylo :-(

    No tak jsem dohledal alespoň tohle, kde je to vidět také:

    [url]http://raincool.blogspot.cz/2010/05/helicopter-hieroglyphs-explained.html[/url]

    • Sueneé napsal:

     Zkus na chvíli přestat řešit, co je výsledkem a nacítit se na to, co je jednodušší:

     a) nakreslit, to co tam teď vidíme
     b) udělat 2-3 vrstvy textů (symbolů), které ve finále způsobí, že 4 ze 7 symbolů vypadají jako moderní technologie

     V tomhle případě vědci naprosto selhávají. Na místo, aby uplatnili princip cesta menšího odporu je reálnější než komplikované a statisticky málo pravděpodobné kombinování symbolů.

     Z mého pohledu je to fraška. Je to stejně hloupé, jako ošoupané fráze:

     * bahenní plyny
     * meteorologické balóny
     * sloužilo k náboženským účelům
     optický klam

     • Martin Horus Martin Horus napsal:

      Oldo ty věříš dokumentům které jsou lidem podsouvány právě jako Hoax předešlých tvrzení ? a sám těmto dogmatům skočíš na lep

      Kontroverzní hieroglyfy v Abydosu zdiskreditoval sám mistr kamufláže Z. Hawass. Jenže neznalým divákům ( včetně Tebe ) nevysvětlil, že se objevily jen díky tomu, že spadla maskovací omítka ( že by on míchal sádru ? hmm :-) )

      Egypt včetně hieroglyfů je moje jurisdikce a na výše zmíněných obrazcích neshledávám nic zavádějícího, jsou jasnější něž facka a pak rychle přispěchá někdo nastrčený s titulem, nejlépe s tím nejvyšším aby zahladil stopy resp. lidem jejich obrozenou vizy.

      Stále za ty roky co sem chodíš, jsi nepochopil, že uvnitř třecích kamenů jsou ti co by se měli probudit, a Exopolitika není ani jeden ze zmíněných kamenů. Jednou jsi se ptal o čem se veřejně nemluví, tak se podívej mezi kameny.

      • OKO OKO napsal:

       No uznejte, že je přinejmenším divné, když ta helikoptéra, ponorka, tank,… vzniknou částečným opadáním jména vládce Remesse II , kterým bylo přepsáno jméno jeho otce Sethiho I.

        

       • Martin Horus Martin Horus napsal:

        Jediné co mohu uznat je fakt, že lidé žijí v obrovském bludu za který si převážně mohou sami.

        Dále musím přiznat, že prakticky 50 let nedělám nic jiného, než že hledám svou lidskou podstatu s čímž souvisí odpověď, že jí znám.

        Pak příjde jisté Oko a chce znát okamžitě Pravdu aniž by se snažil tak dlouho jako já sám, nebo alespoň o trochu méně.

        Nedávno vyšel naprosto přelomový dokument v jehož první části je Pravda Pravdoucí o našem původu, což ti mohu za 50 let pátrání zcela jistě potvrdit, tak se nezaujatě podívej a po skončení popřemýšlej na které budeš stát straně jestli dál nevidoucí či vidoucí.

        “ Lidé si myslí, že je na tom něco zvláštního jakým způsobem vnímají Svět, a přesto žijí v poutech tak uzavřených a pevných, jak je hostitelé udělají  “ . . . . “ málo kdy zpochybňují jejich rozhodnutí, většinou je uspokojí, aby se řeklo, co bude dál “  . . . . .

        toť přímá slova lidského marastu, nikoliv Boží nebo vousaté entity z pohádek, jak je lidem účelově po věky podsouváno, protože až tyto slova uslyšíš dojde ti to..geny máme po Nich včetně charakterů, tohle vzniknou samo od sebe nikdy nemohlo

        Máš ještě zájem Oldo ?

         

        • OKO OKO napsal:

         Vždy se rád dozvím něco nového. Co je to za dokument?

         • Martin Horus Martin Horus napsal:

          Ono to zas tak nové není asi jen 459.000 let staré…

          Jak jsi na tom s angličtinou, tím myslím jestli ovládáš naprosto precizně ? je to opravdu v tomto případě potřeba..jinak by jsi musel číst české titulky ( relativn dobrý překlad ) nebo nejlépe oboje…

          • OKO OKO napsal:

           S AJ na středně pokročilé úrovni. Používám ji v práci. Rozhodně ji neovládám naprosto precizně.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           udělám ti up na Ulož.to souhlas ?

          • OKO OKO napsal:

           Jasan. Díky.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           27 minut cesty k vyléčení nebo další setrvání ve skepticismu

           https://uloz.to/tam/_aqWigJzfFTKV

           prosím příteli, teď je to na Tobě

          • OKO OKO napsal:

           Pro začátek mám dotaz. Sitchin tvrdil, že Anunnaki pochází z Nibiru, dvanácté planety našeho solárního systému, s oběžnou drahou 3600 let a dokonce popisuje interakci Nibiru se Zemí. Dle Sytchina sem přišli Anunnaki těžit zlato. Zde se říká, že Anunnaki pochází z hvězdokupy Plejád (380 ly daleko) a na Zemi se uchýlili v důsledku konfliktu. Jak si tento radikálně odlišný výklad stejných vstupních pramenů vysvětlit?

          • Sueneé napsal:

           Tvrzení o Anunnaki, že jsou z Plejád jsem viděl u Antona Parkse (máme tu od něj několik článků). V novém dokumentu, který předp. Martin odkazuje, je ale v titulcích vidět, že anglické slovo „konflikt“ je v hranatých závorkách, tedy, že Parks, jako překladatel, se z nějakého důvodu domnívá, že důvodem cesty na Zemi byl konflikt. To je první, co mne zarazilo. Druhá ad Plejady vs. Nibiru. Osobně zatím fandím spíše verzi s Nibiru, protože na to navazují příběhy o těžbě a celé té anabázi s dělníky = dává to smysl. Pokud by šlo jen o exilanty z jiné planety, pak by výroba dělníků = těžařů míjela ostatní kontext příběhu.

           Z mého pohledu to jen dává jasný signál, že v překladech z klínového písma jsou stále problematické pasáže, které se těžce interpretují, protože neznáme některé souvislosti. Takže bych soustředil primární pozornost na ty pasáže, kde je shoda mezi Sitchinem, Poltorakem (na něm je primárně postavená moje 5hod. přednáška viz YT) a Parskem, protože všichni tři četli texty v originále.

          • OKO OKO napsal:

           Vidím to podobně, až na to fandění komukoliv. Martin dokument uvedl jako přelomový, pravdu pravdoucí, … K takovým soudům mám opravdu daleko. Sumerské klínové písmo neovládám, takže se nemohu spoléhat na sebe, proto jsem velmi opatrný (rozuměj skeptický – pochybující). A když vidím zásadní rozpory, ještě více zbystřím a nemávnu nad tím rukou :-)

           Pokud udělám vážený průměr ze všech pramenů, co se ke mě dostaly, tak se kloním k názoru, že nějaká mimozemská intervence se jeví jako docela pravděpodobná. To už si myslím docela dlouho a X-krát jsem to zmiňoval. Také si ale myslím, že na tuto myšlenku se nabalilo tak neuvěřitelné množství ziskuchtivého balastu, že to tu myšlenku, coby seriózní téma k výzkumu, v podstatě zabilo a totálně zdiskreditovalo. Proto jsem tak alergický, když tu diskreditaci někde jasně vidím, jako třeba v tomto článku.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Oldo tobě opravdu chybí informace, proto jsi skeptik. Jsi produkt zaslepené vědy :-)

           Poučka číslo 1. – nevěř autoritám

           Poučka číslo 2. – zajímej se, ptej se, pátrej, hledej, neb “ vědomosti jsou měnou ve Vesmíru “ nikoliv hmotné nesmysly, ty si do dalšího života sebou nevezmeš

           Poučka číslo 3.- povinností každé myslící bytosti, by měl být zájem o získání informací, vedoucí k Pravdě o své Podstatě

           Chceš druhý díl ?

          • OKO OKO napsal:

           Martine nezlob se, ale to v těch tvých bodech, to je přesně to, co dělám. Dělají to tak všichni opravdoví skeptici. Ty se projevuješ jako pravý opak. Nekriticky razíš pohled nějaké jiné autority a na zjevné rozpory nedbáš :-)

           Věř mi, že mne trápí stejně palčivé otázky, jako asi i tebe. Nechci ale žít v bludu. To snad dokážeš pochopit.

           Za první díl díky, druhý díl klidně nahraj. Rád se podívám, co je v exobyznysu nového. Díky.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Tak to v tom případě děláš špatně. Jsi lapen v síti zaslepených autorit, které ti nedovolí jít dál.

           Zkus jinou metodu, když říkáš že se snažíš.

           Mimozemští přátelé ti na dveře nezaklepou, když se nebudeš snažit, takto jednoduše Vesmír nefunguje. Enki uchoval odpověď do nás samotných, máš jí tam ty i všichni ostatní.

           Píši ti to po x-té “ zkus víru “ ta zaručeně léčí. Pokud nezavřeš dveře skepse, dál jít nemůžeme, to snad chápeš. Nikdo ti na začátku nepomůže s probuzením, jen ty sám.

           Tolik let se tady dohadujeme a ty jsi stále dole na zemi, nepřipadá ti to divné, nebude chyba na Tvé straně hřiště viz reakce s exobysnysem

           Zde druhý díl : https://uloz.to/tam/_uu1lBJUV8MGj

           Zítra ti ještě něco doporučím

            

            

          • OKO OKO napsal:

           Zvláštní, jak odlišně to/se vidíme :-) Holt asi relativita :-)

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           asi

           buď chceš, nebo ne

           jednoduché asi jako teorie relativity

          • OKO OKO napsal:

           Já chci pokud možno VĚDĚT, ne slepě věřit a doufat. Víra je stejně jako jakákoliv jiná ideologie memplex. Něco jako virus.

          • Martin Horus Martin Horus napsal:

           Tvá Skepse ti nedovoluje vidět a vnímat Svět takovým jakým opravdu je.

           Pokud se tohoto Démona nezbavíš, je mi líto.

           Někomu to trvá mnoho let, jinému pár minut.

           Jednoduše řečeno..jen ty sám máš svůj osud v rukou, tak jako všichni.

          • OKO OKO napsal:

           Jsem své skepsi vděčný, že omezuje pravděpodobnost, že budu slepě věřit každé báchorce, kterou se mi někdo pokusí nakukat. Racionální uvažování mi například prostě nedovolí, na rozdíl od tebe, současně věřit tomu, že Apollo 11 byl hollywoodský fake a současně tomu, že se posádka Apolla 11 na Měsíci setkala s mimozemšťany.

           Má skepse mi však kupříkladu nijak nebrání  akceptovat možnosti posmrtného života, mimotělních zážitků, existence mimozemšťanů, telekineze … Budou to nejspíš nepochopené součásti zatím nepochopené reality.

           S větou: „Jednoduše řečeno..jen ty sám máš svůj osud v rukou, tak jako všichni“ se mohu bez problému ztotožnit.

Napsat komentář