«« »»

Duše K: Tentokrát o Germánské nové medicíně

Ve vlídné předvánoční atmosféře si Jaroslav Dušek bude povídat s Gabrielou Benešovou o tom, jak nezpracované vnitřní emoční konflikty ovlivňují naše zdraví. O tom, jak úzce spolu souvisí psychika, tělesné orgány a mozek. O nemocech a uzdravování. O tom, že je možné zdánlivě nehmotné pojmy popsat přesnými zákonitostmi a že z tohoto úhlu pohledu nevidíme nemoc jako náhodu, osud nebo trest, ale jako smysluplnou reakci těla na psychické prožitky.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 29018 a SS: 100.

One Response to Duše K: Tentokrát o Germánské nové medicíně

  1. jablon napsal:

    Na novou germánskou medicínu doktora Hamera jsem narazila možná před 15 lety, a přišlo mi to jako velmi „podivné“. Pak jsem ale viděla, že ve mě něco roste. Prostým okem, že se část břicha se zvětšuje.
    Vzpomněla jse si na Ryke Hamera, podařilo se mi podle jeho schémat najit vysvětlení toho, co se mnou dělo a zbavit se toho. Tak jak popisoval (týkalo se to levého vaječníku), silná menstruace, kde byly opravdu kusy tkání, následující pásový opar a pak bylo najednou všechno v pořádku.

Napsat komentář