Egypt: Faraóni byli mimozemští hybridi

1521096x 23. 12. 2018 1 čtenář

Připomínáme tento článek. Nová genetická studie naznačuje, že linie egyptských faraónů byla podrobena úmyslné genetické manipulaci technologicky vyspělou rasou.

Někteří to nazývají definitivním důkazem, že stavitelé pyramid měli silné spojení s bytostmi, které pocházejí někde z vesmíru.

Bytosti z vesmíru

Stuart Fleischmann, asistent profesor srovnávací genomiky na švýcarské universitě v Káhiře a jeho tým nedávno zveřejnili výsledky 7leté studie, která mapovala genomy 9 starověkých egyptských faraónů. Pokud je jejich zjištění správné, mohlo by to potenciálně změnit světovou historii.

Fleischmann a jeho tým podrobili výzkumu vzácné vzorky starověké DNA v procesu zvaném polymerázová řetězová reakce (PCR). V oboru molekulární biologie je tato technika často používána k replikaci a posílení jedné kopie kusu DNA, která dává vědcům jasný obraz genetické informace jedince.

Osm z devíti vzorků měly zajímavé, ale typické výsledky. Devátý vzorek patřil Achnatonovi, záhadnému faraónovi žijícímu ve 14. století před naším letopočtem, který byl otcem Tutanchamona.

Malý fragment usušené mozkové tkáně byl zdrojem vzorku DNA a test byl také opakován použitím kostní tkáně, přičemž bylo dosaženo stejných výsledků.

Jeden ze subjektů měl gen s názvem CXPAC-5, který je zodpovědný na růst kůry. Anomálii můžete vidět na obrázku níže.

dna3

Zdá se, že tato zvýšená aktivita v Achnatonově genomu naznačuje, že měl větší lebeční kapacitu potřebnou pro větší mozkovou kůru. Ale jaká mutace by způsobila růst lidského mozku? Takové techniky v genetice musíme ještě objevit.

Genetická manipulace?

Mohl by tento 3300 let starý důkaz poukazovat na starověkou genetickou manipulaci? Byla to práce vyspělých mimozemských bytostí?

Je mytologie starověkého Egypta více než sbírkou alegorických příběhů? Profesor Fleischman vysvětluje:

„Telomeráza (genetický enzym) se vyčerpává pouze dvěma procesy: extrémním věkem a extrémní mutací. Genetické a archeologické údaje naznačují, že Amenhotep IV/ Achnaton se dožil 45 let. To zdaleka nestačí ke spotřebování veškeré chromozomální telomerázy, což nám ponechává pouze jedno vhodné, ale možné vysvětlení.“

„Tato hypotéza je také podpořena skutečností, že analýza elektronovým mikroskopem odhalila známky nucleotidic cicatrix, což je známkou existence hojícího procesu DNA šroubovice, poté, co byla vystavena silný mutacím.“

Znamená to, že byl Achnaton, jeden ze starověkých nejvíce záhadných egyptských faraónů podroben během svého života genetické modifikaci? Tato tvrzení podporují teorii o starověkých cizincích, kteří kdysi navštívili naší civilizaci a žili na březích Nilu.

Další zajímavý důkaz poskytuje podporu této hypotéze. Obrázek níže ukazuje dvě mikroskopové fotografie kostní tkáně ze vzorku lebky Achnatona a jiné mumie stejného věku.

dna21

Kostní tkáň na levé straně je mnohem hustší a zásadně se liší v nanoskopickém měřítku. Mohlo by být toto zvýšení pevnosti kostní lebky indikátorem zvýšeného vývoje mozku?

Kostní tkáň

„Je to vzrušující zjištění,“ řek Fleishmann tisku. „Můj tým a já jsme předali dokumenty k posouzení, ale udělali a přepracovali jsme testy tolikrát, že jsme přesvědčeni o jejich přesnosti.“

„Já neznám plné důsledky našich poznatků, ale určitě věřím, že by alespoň mohly nasměrovat vědeckou komunitu směrem, od kterého bylo náhle upuštěno před několika desítkami let.“

Je-li tato studie správná, spustí to bezprecedentní posun v paradigmatu. Pokud byly mimozemské rasy aktivně zapojené před tisíci lety do života nejmocnějších jedinců, znamená to, že se vrátí? Opustili vůbec někdy Zemi?

Ale nejdůležitějším aspektem je existence jednotlivců, přímých potomků královského egyptského rodu, kteří stále vlastní mimozemské geny implantované v genomech jejich předků.

Podobné články

15 komentářů k "Egypt: Faraóni byli mimozemští hybridi"

 • 26leonidas 26leonidas napsal:

  Dobrý deň Vzený čitatelia i diskutujúci. Chodievam sem zbežne a na tento článok som zrovna chuť nemal, no 14 komentárov ma zo zvedavosti prijmelo si tie komentáre prečítať a potom zbežne aj článok. Počul som už o tejto „problematike“ starého Egypta. Na úvod by som chcel všetkých vyzvať k zdržanlivosti a slušnému správaniu. Viem sme rôzny a v podstate mátme/te na to právo, no treba si uvedomiť, že tie Vaše vyjadrenia môžu pôsobiť ako merítko Vaších spôsobov a inteligencie. Určite netreba súdiť, nie sme sudcovia. A netreba zneužívať slovo démos a kratiá – tak ako sa to hodí. Nechcem zbytočne moralizovať veď sme dospelý (snáť) a podľa toho by sme sa mohli aj správať. Anonymita by nemala toto správanie ospravedlňovať. Čítal som tu (suenee.cz) jeden krátky článok ktorý obsahoval aj video. Na zábere boli nejaký ľudia na loďke kde ich jeden nahrával na video. Po chvíľke na asi 1 sek. možno 2, bolo vidieť preletieť v hornej časti záberu objekt veľkou rýchlosťou. Mne sa to nezdalo dôveryhodné a aj preto som napísal čo si o tom myslím. Na mimozemský život verím a dokonca aj na ten inteligentný. Napriek tomu, že som nemal takúto osobnú skúsenosť. Neverím však všetkému čo „chce“ aby to tak vyzeralo. Jednoduchšie – treba podrobiť konštruktívnej kritike všetko čo nespĺňa aspoň základné predpoklady na to, aby sa to dalo obhájiť nejakými slušnými argumentami. Na to by nám hneď nemali slúžiť „vedecké“ stanoviská a univerzity aby sme podľa nich súdili mieru možného či nemožného. Chcel by som a možno aj mnohý z Vás aby táto stránka mala väčšiu dôverihodnosť v opačnom prípade to tu môžete rovno zabaliť! Každý si pripustí mieru možného podľa toho čomu verí. Čo je pre niekoho reálne alebo nie na základe vlastných skúseností, zdrojou ktorým verí a čo si myslí o podste svojho bytia, či samotnej existencie a víznamu celého vesmíru. Nechcem zbytočne zaťažovať dlhým príspevkom preto na záver dodám nasledovné. Pre niekorých by nebola dostačujúca ani osobná skúsenosť s niečím čo sa vymyká bežným zážitkom a pre niektorých by zas bolo potvrdenie toho čomu veria aj to čo, jeden „pánko“ rozpráva z nudy na trhu. Pravda bude najskôr niekde inde. Kde? Je len na Vás čomu Ste ochotný VERIŤ. Prajem Vám všetkým úspešný nový rok 2019, plný zdravia, lásky, pokoja a nech sa Vám každému vyplní čo najvia tých prianí po ktorých túžite. Majte pekný deň.

 • OKO OKO napsal:

  Nezmizeli odtud náhodou mé příspěvky týkající se tehdy běžného incestu?

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Pokud se ti nelíbí něčí názory, nemusíš se chovat jak neandrtálec. Generace před tebou bojovali za demokracii, aby jsme se mohli volně a svobodně projevit, tak doufám, že tvé hysterické výjevy byly jen pouhou noční můrou.

 • V. napsal:

  Standíku, niečo skeptické by nebolo?
  Či to nie je tvoja šálka kávy???

  • S S napsal:

   Myslel jsem si, že ten článek vypadá dost nevěrohodně sám o sobě. Ale pokud jinak nedáte, doplním několik šťouravých otázek k zamyšlení.

   Zkoušel jsem si ověřit z článku informace, jež by mělybýt dohledatelné i ve veřejných zdrojích. Jenže jsem nebyl moc úspěšný. To ale samozřejmě může být jen mou neobratností při hledání. Třeba mi ale pomůžete se zodpovězením některých otázek:

   1. Co je to „švýcarská universita v Káhiře“? Našel jsem egyptské univerzity pojmenované podle různých států, ale švýcarskou ne. Existuje vůbec něco takového? Nebo je ta univerzita jen výmysl autora článku? Pokud ne, kde a ni najdu odkaz?

   2. Kdo je to „Stuart Fleischmann“ ? Pokoušel jsem se najít takového akademického pracovníka ale nebyl jsem úspěšný. Existuje vůbec ten pán? Pokud ano, zajímal by mne odkaz na stránky jeho profil.

   3. Kde se v lidském genomu nachází gen CXPAC-5 ? Zajímal by mne odkaz na popis tohoto genu. Nepodařilo se mi žádný najít. Nebo je existence takového genu jen výmysl autora článku?

   4. Jaký je rozměr té údajné mikroskopické fotografie? Barevná škála, jež má nejspíš popsat hloubku reliéfu, tam udává velikost, srovnatelnou s velikostí několika málo atomů. Pro tkáň, tvořenou o 3-4 řády většími buňkami, mi připadá takové rozlišení nesmyslné. Ale třeba mne poučíte nějakými odkazy, kde se pro analýzu kostní tkáně používá právě měřítko, popsané v článku.

Napsat komentář