Egypt: KGB našlo mumii mimozemšťana

214065x 14. 08. 2015 1 čtenář
Aktualizováno: 25.09.2015, 10:27

V roce 1961 odstartovala ruská KGB přísně tajný projekt pod krycím názvem „Projekt ISIS“. Cílem projektu bylo získat mimozemské technologie. Projekt vyvrcholil nálezem 13000 let starého těla mimozemšťana v Gíze (Egypt).

Na začátku studené války se ruští vojenští úředníci obávali, že USA získalo taktickou výhodu prostřednictvím reverzního inženýrství mimozemské technologie pravděpodobně získané díky incidentům jako byl například Roswell (nejde o jediný případ). KGB proto hledala možná archeologická naleziště, kde by se daly získat nějaké mimozemské artefakty.

Jednou z těchto lokalit bylo naleziště v Egyptě, na plošině v Gíze. Jejich hledání bylo založeno na staré legendě o přistání mimozemského návštěvníka, který by zde měl mít hrobku.

osiris_tomb-1

Údajně se dvěma beduínům podařilo náhodou narazit na archeologické naleziště, kde byla následně též nalezena hrobka s mumií.

Není pochyb o tom, že malá skupina ruských vědců včetně vojáků objevila v Egyptě v roce 1961 hrobku. Bohužel nejsou k dispozici jednoznačné informace o tom, co našli v objeveném sarkofágu. Podle některých zdrojů našla údajně KGB pozůstatky mimozemšťana.

kgb_isis_2-1

Rusko-egyptská expedice objevila též množství zvláštních artefaktů. Bylo údajně odvezeno na 15 krabic věcí, které byly z hrobky odvezeny.

V objevených hieroglyfických nápisech bylo rozpoznáno proroctví návratu neznámého okřídleného boha. V prostoru bylo též rozpoznána neznámá síla, která jej zjevně ochraňovala: Během probíhajícího výzkumu, byla identifikována neznámá pulsující síla, která vycházela z okolních zdí. Její zdroj a hlavně přítomnosti si vědci nedokázali vysvětlit.

Podle egyptské mytologie, první dynastie začala bohem jménem Osiris, který sestoupil na Zemi v létající lodi. Je tím míněno přistání mimozemské lodi? A pokud ano, našlo se během Projektu ISIS tělo boha-mimozemšťana?

Můžeme celý příběh odsoudit do světa fantasie a naprosté fikce. Existuje video, které by mělo pocházet právě z archivů KGB:

Nutno dodat, že nedávné genetické studie pod záštitou Zahi Hawasse odhalily neznámou genetickou sekvenci u rodiny kolem Achnatona. Jedná se kromě něj o jeho ženu, jednu z dcer, údajnou babičku a jeho syna Tutanchamona. Navíc Achnaton i Tutanchamon mají jednoznačně protažené lebky, což je ostatně vidět v případě Achnatona i na kresbách a sochách.

Takže jakkoliv můžeme zpochybňovat autenticitu samotného Projektu ISIS, nic to nemění na tom, že samotní staří Egypťané nám jasně říkají, že na počátku věků, vládli jejich světu bohové – tedy ti, co přišli z hvězd.

Aktualizace: Objevil jsem dokument, ve kterém jsou diskutovány výše prezentované záběry. Mluví zde vědci, kteří potvrzují autenticitu projektu ISIS a vyslovují se pro to, že záběry budou též nejspíš pravé.

Podobné články

2 komentářů k "Egypt: KGB našlo mumii mimozemšťana"

Napsat komentář