ET v České republice a na Slovensku

6482x 24. 01. 2013 1 čtenář

V záplavě převážně zahraničních článků plných odvolávek na úniky informací z armádního prostředí USA, VB nebo jiných sousedních států v EU jsem si už několikrát říkal, „fajn, a jak je to u nás?“. Člověk by mohl nabýt dojmu, že v našem Kocourkově se o problematiku UFO, resp. ET, ETV nikdo oficiálně nezajímá a nezajímal.

Konec konců lakonická prohlášení našich armádních činitelů o tom, že AČR se problematikou UFO nezajímá a nikdy nezajímala a žádnou agendu v dané věci nevede a ani v minulosti nevedla, to potvrzují.

O problematiku UFO se zajímám již někdy od roku 1993. Až někdy v počátcích internetu u nás jsem se dozvěděl (2001), že existují nějaké sdružení Záře a KPUFO. V obou případech jsem měl vždy za to, že jde o zájmová sdružení nadšených badatelů, kteří ve volném čase shromažďují informace o tom, co nám létá nad hlavou a nebo neidentifikovatelného se pohybuje kolem nás.

Asi před dvěma lety (2010) jsem poprvé zaslechl mírně hanlivou zmínku na adresu projektu Záře. Bylo to v souvislosti s nějakým pozorováním neznámého objektu nad ČR. V kostce: oni řekli, je to normální letadlo, hodně svědků nezávisle na sobě popsali něco jiného – trojúhelníkový objekt.

V úterý, 10.1.2012 vyšel na České Exopolitce seriál článku VYKUKOVÉ ČESKÉ UFOLOGIE ANEB BADATELSKÁ ROMANTIKA V ARMÁDĚ A STÁTNÍ SPRÁVĚ (část 2, část 3), který vše staví do úplně nového světla.

Podobné články

Napsat komentář