Fotka mimozemské lodi na Marsu

12579x 18. 09. 2019 1 čtenář

Konspirační teoretici se domnívají, že konečně našli důkaz o sestřelené mimozemské lodi na Marsu. Loď by měla být dlouhá přibližně 1,3 míle.

Snímky byly pořízeny z videa NASA Mars Global Surveyor. Mars Global Surveyor zkoumal Mars až do roku 2006, kdy došlo k selhání kontaktu mezi agenturou a přístrojem. Někteří komentátoři trvají na tom, že se jedná pouze o vyvýšeninu nebo skalní útvar. Lovci UFO jsou však přesvědčeni, že se jedná o loď UFO.

Myslíte, že se jedná o mimozemskou loď? Napiště nám svůj názor do komentářů.

Popis pod videem vysvětluje:

„Podle mého je to objekt starý možná tisíce let. Podle délky to vypadá na mateřskou loď mimozemské civilizace. Proč ale havarovala? To už nevíme…“

Zveme vás k živému vysílání o artefaktech na Marsu v neděli 22.9.2019 ve 20 hodin na YouTube kanálu Sueneé Universe

Tip na knihu z eshopu Sueneé Universe

Erich von Däniken: Výbušná archeologie

Jaký signál přijala z kosmu NASA dne 28. června 2002 při pátrání po mimozemských civilizacích a proč nebyl dosud rozšifrován? V létě 1984 objevili američtí vědci v Antarktidě kameny, které obsahovaly bakterie pocházející z Marsu. Jak se dostaly na Zemi? Dokázali šamani v extatickém rozpoložení snížit váhu žulových bloků, když takzvaně transcendentovali s energetickou podstatou kamenů? Jak je možné, že v jeskyních pod kdysi úrodnou a vodou oplývající Saharou byl nalezen nákres Mléčné dráhy v takové pozici, která byla z pozemské perspektivy viditelná jen před 25 900 lety?A ještě více se dozvíte v této úžasné knize světoznámého autora Ericha von Dänikena.

Erich von Däniken: Výbušná archeologie

Podobné články

Napsat komentář