Fox News: Nalezeny fragmenty ET/UFO. Máme fyzický důkaz?

8347x 06. 10. 2019 1 čtenář

Krátká reportáž odvysílaná zjevně 05.10.2019 na Fox News. V rozhovoru je opět Luis Elizondo spojovaný s odhalením AATIP. Tentokrát je napřetřesu prostý fakt, že disponuje úlomky z mimozemských lodí, které jsou v současné době podrobovány nezávislým testům (předpokládám) v soukromých laboratořích.

Dle jeho prohlášení nemůže sice říci zdroje, ale materiály pochází jak z vládních, tak soukromých zdrojů. Jako příklad uvádí, že důkazem by mohlo být zjištění, že materiál je složen z prvků, které se na Zemi nevyskytují, tudíž by muselo jít o materiál, který byl vytvořen někým mimo naši planetu Zemi.

Jedním z možných artefaktů (materiálů) by mohl být i kus lodi, která havarovala v roce 1945. Zhruba dva měsíce po té, co byl proveden první test (TRINITY) jaderné zbraně v novodobé historii.

Za zmínku stojí narážka na fakt, že Bob Lazar možná vynesl v roce 1989 z laboratoří AREA 51 – S4 kus materiálu známého jako ELEMENT 115 ve stabilní formě sloužících na některých ETV jako součást generátoru antigravitační energie. Pokud by se prokázala jeho existence, pak veškeré lhaní a zatajování kolem ET může být definitivně rozprášeno. Lidé na planetě Zemi si budou moci konečně oddechnout…

Diskuse nad úlomky a vůbec formální diskuse nad existencí a přítomností vyspělých civilizací, přicházejících na naši planetu Zemi z vesmíru je jistě na místě! I proto vás čtenáře rádi zveme 2. konferenci Sueneé Universe s mezinárodní účastí, která se uskuteční 23.11.2019 od 09:00 v Impact HUB Brno. Vstupenky zakoupíte v síti SMSTicket nebo VIP vstupenky v našem eshop.

Podobné články

Napsat komentář