«« »»

Gary McKinnon: USA mají vesmírné bitevní lodě

Podle hackera, který již deset let čelí obvinění pro vniknutí do počítačů NASA, Spojené státy vlastní flotilu vesmírných lodí. Gary McKinnon věří, že našel informace, které potvrzují, že americká vláda má tajný vesmírný program, flotilu bitevních vesmírných lodí, které operují ve Vesmíru.

V posledním rozhovoru pro UFO channel Richplanet TV McKinnon řekl konečně vše co našel , „Pracoval jsem na tom jsem měsíce a měsíce.  Pořád jsem myslel na to, že oni tyhle dveře nakonec zavřou.“

Mc Kinnon říká, že používal program Landsearch, který mu umožnil hledat všechny soubory a složky z jeho oblasti zájmu.

„Hledal jsem informace a našel jsem složku v Excelu, která se nazývala Nezemští důstojníci (Non-terrestrial officers), obsahovala hodnosti a jména, také informace o přesunech materiálů mezi loděmi.  Pochopil jsem, že musí mít lodě ve vesmíru – jejich jména začínala U.S.S.“

Existuje tajný vesmírný program?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Gary McKinnon je obviněn z největšího hackerského útoku v dějinách Spojených Států, kdy se mu podařilo dostat se do počítačů armády, letectva, námořnictva a NASA.

Během posledního rozhovoru McKinnon popsal konverzaci bývalé informátorky NASA Donny Hare, které spolupracovník řekl, že NASA se pokouší skrýt tajné informace vymazáváním UFO z fotografií.

„Její kolega byl v jiné kanceláři – všichni byli prověřeni, ale pracovali na různých projektech – a Harová byla v jeho pokoji či laboratoři, nebo co to bylo, a on ji zavolal, ať se jde na něco podívat. “ řekl McKinnon.

Zatímco mnoho lidí si myslí, že jde o další snůšku falešných poplašných zpráv, existuje několik bývalých zaměstnanců NASA a vlády, kteří potvrzují McKinnonovy zprávy.

Opportunity: Oficiální verze povrchu Marsu

Podle bývalého námořního důstojníka, nejenom že lidé byli v minulosti na Marsu, ale také máme tajný vesmírný program a flotilu operující ve Vesmíru. Sám byl vyslán na rudou planetu na několik let, aby chránil pět lidských kolonií před místními formami života. Dle výpovědi bývalého námořního důstojníka, známého jako kapitán Kaye, neježe strávil několik let na Marsu, ale také sloužil na obrovské vesmírné nákladní lodi po dobu tří let.  Pracoval pro Obranné síly Marsu (MDF – Mars Defence Force), které vlastní a provozuje Společnost pro kolonizaci Marsu (MCC – Mars Colony Corporation), což je v podstatě společnost tvořená finančními institucemi, vládou a technologickými společnostmi.  Kaye a jeho tým byli součástí speciálního oddělení Námořnictva Spojených Států, s vysokým utajením, které mělo za úkol chránit pět nově vzniklých kolonií na Marsu.  Obranné síly Země – Earth Defence Force, další z tajných vojenských jednotek, rekrutovala profesionální vojáky ze Spojených Států, Číny a Ruska.

Části vypovědi kapitána Kaye se shodují s informacemi Michaela Relfeho, dalšího informátora, který udal, že sloužil dvacet let na červené planetě. Laura Magdalene Eisenhower, pravnučka bývalého prezidenta Spojených Států Eisenhowera uvádí, že byly jisté pokusy ji naverbovat do kolonie na Marsu pod vedením vědce Dr. Hala Puthoffa.

S poukazem na Jackie, jsou na Marsu lidé, a to více než dvacet let. Jackie, a dalších šest zaměstnanců vidělo totožné údaje, z čehož můžeme usuzovat, že tajný vesmírný program existoval (nebo ještě stále existuje).

Mars...

Jackie dále uvádí, že když pracovala jako členka týmu zpracovávajícího informace z modulu Viking Lander, viděla v přímém vysílání z Marsu, jak lidé sestupují na povrch rudé planety.

V rozhovoru pro Coast-to-coast AM, Jackie hovořila o lidech na Marsu. A nejenom ona, více zaměstnanců NASA tvrdí něco podobného již řadu let.

Mnoho ufologů věří, že tyhle výpovědi výše zmiňovaných osob, jsou pravdivé, a že informace byly utajeny před veřejností…

Existují lidské kolonie na jiných planetách?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 06951 a SS: 100.

5 Responses to Gary McKinnon: USA mají vesmírné bitevní lodě

 1. Martin S napsal:

  Pěkně je psáno o Marsu a Měsíci v knížce Gambit Mahátmů od autora Ivo Weisner

 2. Sueneé napsal:

  Bylo to myšleno jinak, ale akceptuji fakt, že to lze vyložit i tímto způsobem. Tajným vesmírnými programy byly myšlenky ty, které jsou Above Top Secret. Tedy tajné více než-li ty, o kterých píšeš, a které jsou popisovány v článku.

  • Standa Standa napsal:

   To nedává moc mysl.

   Proč by pak běžely ty nákladné tajné programy, když ty více tajné by tutéž práci odvedly levněji a efektivněji (alespoň soudě podle toho, že se jejich náklady nedaří nikomu vystopovat)?

   Obecněji: Existuje nějaká ucelenější teorie toho, jak rozsáhlé ty více tajné programy jsou?

   • Sueneé napsal:

    ad Obecněji – Tohle je parketa Stevena Greera. Zveřejnil seznam tajných programů a v přednáškách vysvětluje, co se v nich děje. Financování – během 9/11 zmizelo několik miliard dolarů. Greer to komentuje tak, že šlo právě o peníze, u kterých bylo třeba zlikvidovat důkazy (účetnictví?) o tom, že končí v blackops.

    Zmíněný dokument často cituje v přednáškách a možná je i mezi PDFkama na http://www.siriusdisclosure.com

 3. Standa Standa napsal:

  Poznámky:

  – Pokud jména začínala na U.S.S. tak se jedná o námořní lodě (United States Ship).

  – Otázka v první anketě je celkem jasná. Vzhledem k tomu, že programy špionážních satelitů jsou tajné od počátku kosmických letů, tak tajné vesmírné programy určitě existují. Koneckonců i velká část letů raketoplánů měla utajené náklady a cíle. Slavný Hubbleův teleskop je principiálně v mnohém shodný se seriově vyráběnými pozorovacími družicemi (podílely se na něm dokonce tytéž firmy). Ruská kosmická loď Vostok s Gagarinem byla také jen vedlejší a chudší větví programu stejně konstruovaných tajných vojenských špiónů.

Napsat komentář