Gates: Tvrdá cenzura proti odpůrcům očkování

113159x 11. 06. 2013 1 čtenář

Jakákoliv legitimní diskuse o rizicích v online prostoru bude vyloučena jako hrozba veřejného zdraví.

Miliardář Bill Gates, už tradičně označovaný jako jeden z největších filantropů světa, má novou agendu. V současné době chce světové populaci naordinovat vakcíny a jeho žena Melinda antikoncepci.

Tato jeho aktivit na regulaci populace nepřekvapí ty, kteří vědí, že je několikaletým donátorem největší sítě potratových klinik na světě a největší mimovládní organizace světa – Plánovaného rodičovství (jeho otec byl ředitelem jedné z nich).

Prostřednictvím mezinárodní agentury OSN bylo z umělého potratu a antikoncepce vytvořené neoficiální „lidské právo“, jehož kritiku se může též podařit brzo zakázat. O kritiky vakcín se má postarat nejnovější monitorovací systém, který financuje nadace Billa a Melindy Gates. Internetová svoboda slova na sociálních sítích, která by šířila dezinformace a klam, bude prostřednictvím tohoto systému nahlášena státním orgánům. To potvrzuje Heidi Larson z Londýnské školy hygieny a tropické medicíny, které byl na tento projekt přidělen grant. Jediným politicky korektním postojem k vakcínám je totiž to, že jde o velmi spolehlivé a veřejné zdraví ochraňující metody zdravotní péče. Jakákoliv legitimní diskuse o rizicích v online prostoru bude vyloučena jako hrozba veřejného zdraví.

 

Lidé se začínají vyhýbat vakcínám, neboť na veřejnost pronikají nové informace

Čím dál více lidí se vyhýba vakcínám, které se dnes ukazují jako toxické a neefektivní. Dnešní vakcíny obsahují nebezpečné chemikálie, geneticky modifikované produkty, tkáně z potracených lidských i zvířecích plodů. Dokonce ty bez konzervačních látek kromě proteinu virusu či choroby obsahují v sobě i toxiny. Každý z nich má vlastní toxický efekt na tělo.

Nová studie publikovaná v odborném časopise Lidská a experimentální toxikologie analyzovala 38000 lékařských zpráv o hospitalizaci a úmrtí dětí po očkování. Výzkumníci zjistili, že podstatně hůř na tom byly děti, které byly v nemocnici a měly více očkování. Nedávná pozorování v Německu potvrdila, že ty děti, které byly očkované, mají sklony být více nemocné než-li děti, které nemají žádné očkování. Pozorování bylo provedeno na vzorku desetitisíců dětí. Kritici této studie argumentovali tím, že neočkované děti se pravděpodobně stravují zdravěji. I kdyby to bylo tak, existuje jasná alternativa vakcínám, které mají nepopiratelné možné vedlejší účinky.

Jedním z rizik očkování je získání smrtelného RSV – syncytiální dýchacích virus. Studie potvrdila, že děti s vážnými infekcemi dolních cest dýchacích mají disfunkční imunitní reakci na tuto chorobu. Přitom RSV je hlavní příčinou infekcí dolních cest dýchacích. Kde je původ tohoto potlačení imunitní reakce?

Očkovací látka zatíží až 70% imunitního systému, přičemž v případě normálního napadení chorobu jde jen o 3% až 4% zatížení imunity. Protože tělo nemá připravené žádné protilátky, spustí se vícepráce systému v reakci na vakcínu, použitím až kritického množství vitamínů z kostí a orgánů celého těla pro produkci protilátek. Výsledkem může být zlomenina, jizvy, krabacení, někdy vedoucí k nesprávné diagnostice syndromu třesení dítěte s následkem smrti.

Nejen že se imunitní systém musí vyrovnat s očkovací látkou, ale je navíc zatížený přídavnými látkami, které mají záměrně přetížit imunitní systém, což může vést k alergiím a autoimunitním chorobám.

I vnitřní orgány se přetíží a nechají tělo neschopným sebe reakce. Je to spojeno s chorobami srdce, cukrovkou, astmatu, bronchitidou, snížení cirkulace krve v těle a poškození cév. Největší zátěží pro imunitní systém jsou tzv. kombinované vakcíny (např. hexavakcína). Dítě by za žádných okolností nedostalo šest chorob najednou.

Choroby taky infikují tělo většinou přes ústa a nos, nikdy ne přes kůži a svaly. Většinou je tělo zaplavené protilátkami až po té, co jsou zalarmovány mandle. Když se infekce usadí, armáda bílých krvinek čeká na neutralizaci nepřátelských organizmů. S vakcínami jde infekce přímo do krve bez toho, aby tělo bylo na boj s extra imunními buňkami připravené. Nejlepší imunizací je přirozená vakcinace. Tělo má úžasnou schopnost zapamatovat si choroby, se kterými se setkalo a stát se trvale imunním vůči většině z nich.

Některé vakcíny při jejich uvedení ve skutečnosti vedli k nárůstu úmrtí v souvislosti s chorobou. Například černý kašel nebo záškrt. Podobné příběhy najdeme v souvislosti s nedávným zavedením vakcíny proti chřipce. Děti z USA očkované proti chřipce, mají vyšší riziko hospitalizace na chřipku v porovnání s neočkovanými dětmi – jak uvedl výzkum Mayo kliniky v Minnesotě. Odborný časopis Lancet informoval o studii, která potvrdila, že vakcíny proti chřipce nemají žádný dopad na 98,5% dospělých, ale naopak způsobují neurologické poruchy u 7,5% očkovaných lidí. Mezi nimi jsou i lidé s alzheimerem.

Přestože Americká akademie pediatrů a další instituce varovali před vakcínami, které obsahují thimerosol, derivát rtuti, který je nebezpečný pro imunitní systém, nervový a metabolický systém těhotných žen a dětí, tato látka je přesto přítomna ve všech vakcínách pro děti aplikovaných v USA. Celkově je oficiálně doporučováno během dětství asi 30 vakcín.

Je velkým mýtem, že díky očkování se podařilo snížit infekční onemocnění v první polovině 20. století. Statistiky dokazují, že dříve než-li byly vakcíny objeveny, míra nákazy obrnou, tyfem, cholerou, černým kašlem, TBC nebo neštovicemi, byly rapidně na ústupu jako výsledek lepšení hygieny a stravy. Toto potvrzuje i studie amerických statistiky Cnythie A. Janak a Národní federace zdraví.

Na tomto mýtu je postavena i Gatesova propaganda, kterou v současnosti šíří do rozvojového světě s cílem snížit populaci. Údajně mají vakcíny předejít úmrtnosti dětí v rozvojových zemích a přesvědčit tak matky, aby měly méně dětí.

Například ženy v některých rozvojových zemích, jako jsou Filipíny, Nikaragua nebo Mexiko, byly očkované proti tetanu s obsahem hCG homonu, který vedl k vyprodukování protilátek proti přirozenému hCG, pro předejití resp. ukončení těhotenství.

Tyto programy kritizoval i BBC a další aktivisti z důvodů nedostatečného informovaného souhlasu očkovaných žen. Na vývoji těchto vakcín se podílela Světová zdravotnická organizace, Rockefellerova a Fordova nadace, OSN agentura pro populační aktivity a rozvojový program, Populační výbor nebo Americký národní institut pro zdraví dítěte.

Zvedá se i veřejná vlna odporu proti očkování. Veřejnost poukazuje na zjištěná rizika. Následně probíhají ve světe demonstrace a veřejné protesty.

 

Zdroj: HlavneSpravy.sk

Podobné články

Jeden komentář k "Gates: Tvrdá cenzura proti odpůrcům očkování"

 • Looper napsal:

  „chce světové populaci naordinovat vakcíny a jeho žena Melinda antikoncepci“
  OBZVLÁŠT TO POSLEDNÍ SLOVO – ČLOVĚK NEMUSÍ ANI MOC PŘEMÝŠLET A HNED VÍ, ŽE ZÁMĚREM JE SNÍŽIT SVĚTOVOU POPULACI. TO JE TOTIŽ TO JEDINÉ, K ČEMU JE ANTIKONCEPCE DOBRÁ.
  A NECHÁPU, ŽE TOLIK LIDÍ TENTO ZÁMĚR JEŠTĚ NEPOCHOPILO.

  A VLASTNĚ JE LOGICKÉ, ŽE SE SVĚTOVÉ ELITY BOJÍ POVSTÁNÍ HORD LIDU, TAKŽE JE POTOM LOGICKÁ SNAHA HORDY LIDU VYMÝTIT.
  BOHÁČ POTŘEBUJE TAK DESET SLUHŮ … A JAKÁKOLIV DALŠÍ POPULACE PLANETY JE NADBYTEČNÁ.
  RESPEKTIVE – KDYBY BOHÁČI  JAKO SLUHOVÉ  SLOUŽILI ROBOTI, TAK NEPOTŘEBUJE KOLEM SEBE VŮBEC ŽÁDNÉ OBYVATELSTVO A NEJSPÍŠE BY TOUŽIL PO TOTÁLNĚ VYLIDNĚNÉ PLANETĚ.

  „Internetová svoboda slova na sociálních sítích, která by šířila dezinformace a klam, bude prostřednictvím tohoto systému nahlášena státním orgánům. “
  BOHUŽEL DEZINFORMACE A KLAM ŠÍŘÍ NAOPAK PROPAGÁTOŘI OČKOVÁNÍ.
  A JE DRSNÉ SLEDOVAT – JAK JEDEN ULHANÝ BLBEČEK BILL GATES MÁ V HRSTI CELÉ VLÁDY STÁTŮ.


  ALE S TÍMTO HNUSEM ZAČALI HUMANISTÉ:
  1. NEJPRVE HUMANISTÉ ŘEKLI, ŽE JE V AFRICE HLAD A MUSÍ SE S TÍM NĚCO DĚLAT.
  2. NÁSLEDNĚ HUMANISTÉ ŘEKLI, ŽE BY TAM NEMUSEL BÝT HLAD, KDYBY TAM NEBYLO TOLIK LIDÍ.
  3. TEĎ SE TEDY HUMANISTÉ SNAŽÍ ROZPOUTÁVAT VÁLKY APOD. ABY BYLO V AFRICE MÉNĚ LIDÍ.
  4. AŽ NASTANE DOBA, KDY BUDE V AFRICE KONEČNĚ MÉNĚ LIDÍ, TAK BUDOU HUMANISTÉ BOUCHAT ŠAMPAŇSKÉ, ŽE UŽ V AFRICE NENÍ ŽÁDNÝ HLAD.

  JE TO LOGICKÉ – KDYŽ ZABIJU ČLOVĚKA VAKCÍNOU, TAK NEBUDE MUSET UMŘÍT HLADY.


  SUPER ČLÁNEK, DÍKY ZA NĚJ. SNAD UŽ SE LIDÉ KONEČNĚ PROBUDÍ.

Napsat komentář