«« »»

Google Sky odkrylo tajemný objekt. Nibiru?

Kontroverzní planetární systém, který byl podrobený veliké cenzuře, byl poprvé představen veřejnosti, jak píše intellihub.com. Autorem článku je Shepard Ambellas.

Za ta léta se u některých astronomů a konspiračních teoretiků vyskytly spekulace, že Google Sky cenzuroval to, co je známo jako Planet X nebo Nibiru, a tajil putující kosmické těleso před širokou veřejností na internetu.

Nyní nežádoucí mohutný tmavý pruh Google Sky, který dříve ukrýval zvláštní kosmické těleso, Google odstranil a my máme možnost vidět okřídlený disk. Obrázek níže ukazuje, jak pracoval cenzurní systém Google v průběhu let.

7a178030b815-900x450
V současnosti není známo, proč Google neomezuje přístup do planetárního systému, který byl v centru pozornosti badatele Zecharia Sitchina píšícího hojně o planetě Nibiru.

V níže uvedeném obrázku vyfotografovaném v roce 2015, můžete jasně vidět okřídlený disk, jak popsal Sitchin a další badatelé. Je to téměř neskutečné.

planet_x_system_far
Tento systém se v současné době nachází na následujících souřadnicích:
5 h42m 21.0s 22 ° 36 ’45 0,7 “

Ačkoliv nemůžeme říci, že na snímku je právě Nibiru, ale existuje přesvědčení, že dané těleso odpovídá různým popisům.
Věříte nyní, že existuje planeta X?

Zdroj: Newscom.md

9 Responses to Google Sky odkrylo tajemný objekt. Nibiru?

 1. OKO OKO napsal:

  A modří už vědí 🙂 Teď si dovolím citovat jiného skeptika „Kamaku“:
  Tak a teď jak je to správně! Samozřejmě se nejedná o žádnou Nibiru nebo bludnou planetu. Je to normální hvězda o jasnosti 11.5m, která má v katalogu TYCHO 2 označení TYC 1861-1988-1 a leží v souhvězdí Býka. Na přiloženém odkazu:
  http://server3.sky-map.org/star_dss_image.jsp?ra=5.705877&de=22.6129&angle=.25
  si na ni můžete najet myší a objeví se o ni další informace. Pokud jde o to „okřídlení“, půjde nejspíš o vadu desky nebo její emulze. Jinak Google si svoji mapu oblohy vytváří ze zdigitalizované tzv. Palomarské přehlídky oblohy v červeném nebo modrém světle (POOS2), kterou observatoř na Mt. Palomaru prováděla v padesátých letech minulého století.

  Sueneé nechceš vážně zvážit alespoň elementární kontrolu faktů, než publikovat bez rozmyslu jakoukoliv pitomost? Minimálně už ten server může napovědět…

Napsat komentář