Havárie UFO v Roswellu: Zabaví vláda důkazy?!

4359x 02. 08. 2018 1 čtenář

V roce 2011 byla objevena řada artefaktů v Roswellu, kde v roce 1947 údajně havarovala mimozemská kosmická loď (UFO). Frank Kimbler vzal tajemné kovové kousky do několika laboratoří na prozkoumání. Výsledky ukázaly, že tajemné artefakty nepocházejí ze Země.

„..buď v laboratoři udělali analytickou chybu anebo materiál nepochází ze Země.“

Případ Roswell, nazvaný také Roswell UFO incident, se týká údajné havárie cizí kosmické lodi v Roswellu 10. července 1947. Tato událost určila vznik moderní ufologie a vedla k četným debatám a spekulacím o existenci mimozemského života. Mnoho dalších považuje tato tvrzení za zcela neopodstatněná. Navzdory tomu se miliony lidí od té doby staly pevně věřícími v mimozemský život. Stali se věřícími i přes skeptiky, kteří tvrdili, že událost nebyla žádným způsobem spojena s mimozemským životem.

Havárie v Roswellu – Frank Kimbler

Konečná pravda je, že když hovoříme o havárii v Roswellu, všichni potřebují důkaz, aby podpořili tato tvrzení. A zatímco mnozí lidé tvrdili, že našli kousky údajného UFO, který ztroskotal v Novém Mexiku, nikdo k této věci nepřistoupil s vědeckým myšlením. To je důvod, proč v roce 2011 vyšetřovatel UFO uvedl, že objevil zvláštní materiál. Objevil ho v místě, kde se věří, že mimozemská loď havarovala. Rozhodl se provést laboratorní testy na podivném kusu, aby dokázal, že je součástí kosmické lodi.

Mužem, který stojí za tímto „senzačním“ objevem byl Frank Kimbler, který byl učitel geologie a věd o Zemi ve Vojenském institutu v Roswellu v Novém Mexiku. Když pan Kimbler poprvé přišel jako profesor do této oblasti, myslel si, že by bylo skvělé vyšetřovat místní legendu UFO: havárii údajné mimozemské vesmírné lodi.

Myslel si, že by bylo zábavné prohledat oblast, kde UFO v roce 1947 údajně havarovalo. Rozhodl se také zkoumat, jakým způsobem se možná armáda snažila zakrýt jakýkoli důkaz o možné mimozemské lodi. Nakonec se pan Kimbler rozhodl, že by bylo dobré začít vyšetřování analýzou různých satelitních snímků. Zjistil, že některé oblasti, kde údajná loď havarovala, se zdály být spálené, s nepřirozenými geologickými rysy. Pomocí detektoru kovu se mu podařilo dostat do oblasti a najít fragmenty podivného kovu (pravděpodobně slitiny), a také několik knoflíků, které byly používány vojenským mužstvem v polovině minulého století.

Podle Alejandra Rojase z Openminds.Tv pan Kimbler objevil, že objekt byl pravděpodobně asi ¾ míle dlouhý a několik set metrů široký. Mířil směrem, který svědkové nahlásili. Také si všiml, že tato oblast měla velmi rovné hrany, což je něco neobvyklého pro přirozený výskyt.

Fyzické důkazy havárie UFO v Roswellu

Informace shromážděné prostřednictvím satelitních snímků a in-situ nabízely více otázek než odpovědí. Cílem pana Kimblera bylo najít fyzický důkaz havárie. Teď, když to našel, bylo jeho dalším krokem zjistit, co našel. Nejdůležitějším objevem pana Kimblera byl stříbřitý kov, který se podobal hliníku. Při zkoumání oblasti, kde údajně havarovali mimozemšťané, objevil více stříbrných kusů, které se zdály být rozdrcené a některé hrany artefaktů se dokonce zdály být roztavené.

Poté, co Kimbler získal dostatek důkazů, obrátil se na Roswellské mezinárodní muzeum a výzkumné středisko UFO. Tam ukázal své objevy ředitelce muzea Julii Shuster, která ho představila Donu Schmittovi. První testy byly provedeny v laboratoři v Novém Mexiku v Soccoru. Vědci použili mikroprojektory, aby zjistili, že materiál, který Kimbler nalezl, sestával z hliníku, křemíku, manganu a slitiny mědi.

Mikroskopická data z University Nové Mexiko ukazují složení prvku. Data NMT s analýzou zobrazující AL Si Mg Mn Cu s některými Fe. (©Frank Kimbler)

I přesto, že materiál není „neznámý“ nebo z jiného světa, nenachází se obvykle ve formě fólie. S více otázkami než odpovědmi se Kimbler rozhodl získat izotopickou analýzu dílu. Obrátil se na institut meteorických studií na univerzitě v Novém Mexiku, kde mluvil s výzkumným pracovníkem, který byl expertem na izotopy. Kimbler vědcům neřekl nic o materiálu, který přinesl.

Chtějí zabavit důkazy

Kibler šel do výzkumného institutu meteroitiky na univerzitě v Novém Mexiku a sdělil jim, že chce díl testovat, protože se domníval, že pochází z jiného světa. Lidé z Bigelow Aerospace měli velký zájem na tom, aby pomohli Kimblerovi dostat se na kloub záhadě. Nicméně po několika měsících, které uběhly bez výsledku se Kimbler rozhodl jít jinam a najít další laboratoř, ve které by jeho díl mohl být adekvátně testován. Peníze potřebné pro výzkum byly získány Muzeem UFO.

Nakonec výsledky přišly a všichni byli zanecháni v úžasu: Kimbler řekl, že „buď provedla laboratoř analytickou chybu, anebo materiál nepochází ze Země.“ Nyní, sedm let po studiu tajemných dílů Kimbler říká, že úřad BLM (Bureau of Land Management) chce materiál, který našel, zabavit.

Jak je vysvětleno v jiném článku od Rojase pro Openmids.tv, „počáteční test isotopického poměru provedený ve spolupráci s Roswell International UFO Muzeem a Výzkumným centrem nebyl průkazný, ale naznačoval, že materiál může být jiného původu než ze Země. Kimbler pokračuje ve výzkumu materiálu a říká, že je blízko tomu, že prokáže „ET z Roswellu“. A teď, když Kimbler tvrdí, že je na pokraji prokázání toho, že v roce 1947 havarovala v Roswellu mimozemská loď, má strach, že mu vláda může zabavit důkazy.

Autor Alexandr Rojas vysvětluje:

„Kimbler byl v nedávné době kontaktován a byl požádán, aby materiál přinesl v pondělí 25. června. Tato zpráva přišla méně než dva týdny před Roswell UFO festivalem“.

Výňatek z emailu na pana Kimblera, který poslal Openmids.tv:

„Úřad BLM mně dnes kontaktoval a požaduje, abych přinesl artefakty, které jsem našel, do jejich kanceláře v Roswellu. Chtějí, aby jejich výkonný důstojník materiál prohlédl a zjistil, jestli porušuji zákony USA. [Jejich] vlastní publikovaný dokument jasně říká, že nic mladší než 100 let není artefaktem. Mluví také ve všech amerických zákonech o lidském původu. To je předehra k konfiskaci nebo pokutám, nebo oběma. Vážně, lidi, chybí mi jeden vědecký test, abych dokázal, že Roswell je původcem ET.“

Podobné články

Napsat komentář