Henry McElroy: Svědectví setkání prezidenta Eisenhowera s mimozemšťany

5511x 28. 09. 2017 1 čtenář

Jmenuji se Henry McElroy a jsem bývalým státním zástupcem z New Hempshire. Právě se nacházím ve Fort Monroe ve státě Virginia. Děkuji vám předem za pozornost při této krátké zprávě týkající se vzájemné vazby mezi pozemšťany a astronauty z jiných světů (mimozemšťany).

Důvodem tohoto oznámení je naděje, že podnítí lepší perspektivu všem, kteří zkoumají vesmír a vyústí v cenný přínos všem vírám, rasám a národům. Dalším důvodem proč dnes tady jsem je ten, že věřím v moudrost našeho národa, která byla položena již našimi zakladateli a protože víme, že pokročilé znalosti a informace mohou pomoci lidem ve vyřešení různorodých problémů jak v současnosti, tak i v budoucnosti.

Když jsem byl ve státním zastupitelství v New Hempshire, sloužil jsem ve výboru pro státní záležitosti. Bylo důležité, abych jako zástupce lidí z jihu, kteří mně zvolili do této čestné funkce, byl informován o velkém počtu témat, týkajících se záležitostí našich občanů a našeho národa. Jak jsem pochopil, některé z těchto témat byly zkoumány a řízeny jako federální,  témata pro rozvoj místních věcí a tajných opatření. Tyto dokumenty se týkaly různých námětů, z nichž některé strávily v historii našeho národa desetiletí.

Dweight D. Eisenhower, 34. prezident Spojených států amerických

Jeden z těchto opakujících se námětů je důvodem toho, proč vás dnes večer oslovuji. Chtěl bych podat národu mé osobní svědectví o jednom dokumentu souvisejícím s jedním ze současných témat, který jsem viděl, když jsem sloužil v úřadu pro státní federální záležitosti. Dokument, který jsem viděl, byl oficiální vzkaz pro prezidenta Eisenhowera. Dle mých nejlepších vzpomínek byl vzkaz vytvořen s velkou nadějí a informoval prezidenta Eisenhowera o kontinuální přítomnosti lidí z jiných světů zde ve Spojených státech.

Ten vzkaz navrhoval, že by mohla být domluvena schůzka mezi prezidentem a některými z těchto návštěvníků. Tón toho vzkazu naznačoval, že není třeba se ničeho obávat, protože tihle návštěvníci v žádném případě nikomu neubližovali a ani neměli žádné úmysly způsobit nějaké škody v té době ani v budoucnu. I když nemohu potvrdit místo ani čas setkání, ani to, jestli se nějaká schůzka mezi prezidentem Eisenhowerem a těmito bytostmi odehrála. Ale dle jeho optimismu v době jeho působení v roce 1961, osobně věřím tomu, že se prezident Eisenhower s těmito astronauty z vnějšího světa setkal.

Doufám, že moje osobní zpověď pomůže národu k dalšímu objasnění. Je mi ctí následovat kroky těch, kteří přišli s jejich osobní zpovědí. Ti, kteří si zaslouží obdiv amerického lidu za to, že veřejně sdíleli své zprávy ve snaze pozvednout naše znalosti pro lepší porozumění naší existence. Lidé jako bývalý astronaut John Glenn, Edgar Mitchel, Gordon Cooper and Buzz Oldrin, abych vyjmenoval alespoň pár. Bývalý prezident Ronald Reagan a Jimmy Carter, kapitán Bill Newhouse z námořní pěchoty Spojených států, poručík John Wheels z leteckých sil Spojených států, plukovník Philip Corso, senior vojenské jednotky Spojených států, velitel Graham Bathew z námořnictva Spojených států, spolu s Davidem Hamiltonem z oddělení energetiky, Donor Hair z NASA a James Coop z národní bezpečnostní agentury.

Rád bych také poděkoval zemím jako Francie, Brazílie, Británie, Rusko, Itálie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Nový Zéland a našim sousedům ze severu Kanadě, Uruguay a Austrálii za to, že také otevřeli své archívy občanům svých zemí a umožnili jim přístup k informacím, které jsou pro vývoj lidstva velmi důležité.

Děkuji vám za tuto příležitost, abych v tom mohl mít alespoň malou roli udělat totéž, že sdílím informaci, kterou jsem vám dnes dal. Velmi vám děkuji a děkuji také personálu, který nám pomohl toto dnes uskutečnit.

Rád bych také schválil distribuci tohoto videa každému, kdo jej chce použít pro vzdělávací účely. Děkuji.

Dweight Eisenhower (34. prezident USA): „Rád bych věřil tomu, že z dlouhodobého hlediska budou lidé prosazovat mír více než naše vlády. Myslím si, že lidé opravdu chtějí mír tak moc, že by se vláda měla klidit z cesty a nechat ho lidem mít.“

Podobné články

Napsat komentář