Hillary Clintonová bere mimozemšťany vážně

5561x 02. 02. 2016 1 čtenář

Favoritka a kandidátka o Bílý dům mluvila na téma mimozemských civilizací: „Myslím, že jsme byli mimozemšťany navštíveni. Nevíme to ale jistě,“ řekla pro Conway Daily Sun v New Hampshire. Stejnou zprávu uvedl i Daily Mail.

Otázkou však zůstává, co tím Clintonová myslela. Vloni na téma mimozemšťanů promluvil také její manžel, kterého by prý přílet mimozemšťanů nepřekvapil s ohledem na množství planet ve vesmíru. „Jen doufám, že to nebude jako ve filmu Den nezávislosti“, řekl tehdy.

Clintonová v rozhovoru také mluvila na téma UFO, které by ráda prozkoumala a na Area 51, kterou hodlá navštívit. Zprvu se dokonce přeřekla a označila ji za Area 54.

Kdo ví, kolik tam těch záhadných oblastí vlastně je. Pochybuji že by šlo o přeřeknutí z neznalosti možné první ženské prezidentky USA, tím spíše, že její manžel byl prezditentem a Area 51 se aktivně zajímal.

Steven Greer často ve svých přednáškách zmiňuje, že Hillary Clintonová zná pravdu. Dle jeho slov odmítla briefing na toto téma, protože celou záležitost považuje za příliš (politickému životu) nebezpečnou.

 

Podobné články

Napsat komentář