Hollywood: Nová Akta X odhalují pravdu o mimozemšťanech

421709x 21. 02. 2016 1 čtenář

Podle tajných dokumentů, které cituje Steven Greer, byl od počátků amerického vesmírného programu do projektu zatažen i Hollywood a s ním spojená filmová studia.

Vzpomeňme alespoň studio Disney, které na objednávku tajných služeb připravovalo kreslené seriály s mimozemskou tématikou a nebo pomáhalo Wernher von Braunovi dělat modely raket a simulace letů v jeho naučných pořadech.

Za velkou invenci, stran filmového průmyslu, lze považovat například jistě filmy Den, kdy se zastavila Země (1951), Blízká setkání třetího druhu (1977), E. T. – mimozemšťan (1982) a (nekonečné) seriály jako Star Treck (od 1966), Akta X (od 1993) nebo Hvězdná brána (od 1997).

Samostatnou otázkou je, jak moc jsou informace ve filmech a seriálech skutečné a do jaké míry je to jen tvůrčí fabulace – sci-fi. Na wiki je k dispozici neúplný seznam filmů, ve kterých se objevily mimozemšťané: Mimozemšťané ve filmu.

Nová série seriálu Akta X hned v prvním díle shrnuje některá fakta, která vyšla na povrch za posledních více jak 70 let. Následuje citace z filmu.

[hr]

00:17:00 – Mulder: To je replika mimozemské lodi? …

Vědec: Tím, že vám to ukazujeme, riskujeme opravdu hodně. Kolegům vypálili laboratoře do základů a jejich práci zničila samotná naše vláda. Běží to na toroidní energii. Jinými slovy na nulovou energii. Zjednodušeně na energii, která pohání celý vesmír.

M: Mluvíte o energii z ničeho?

V: Ano. Kterou máme už od 40. let. Žádné palivo, žádné hoření, žádné zplodiny. Jednoduché elektromagnetické pole. Technologie, která se tají 70 let, zatímco celý svět jede na ropu.

M: Ropné společnosti vydělávají miliardy.

V: A to, co vám ukážu dál, je opravdu neuvěřitelné.

(Vědec pokyne asistentovi a ten letadlo odhmotní – zneviditelní.)

M: Gravitační pohon? Ale jak?

V: Prvek 115. Ununpentium.

M: Kde jste to vzal?

[hr]

00:30:10 – M: Přišel jsem na to. Všechno to dává smysl. Všechny ty roky, celou tu dobu nám lhali.

Scullyová: Nerozumím, co tím myslíš.

M: Já… nemohl jsem ti zavolat, protože to zní úplně šíleně. … Tohle není konspirace s mimozemšťany. Je to konspirace lidí.

[hr]

00:32:30 – M: Nitky vedou až do minulého století, ale bylo to vítězství v Evropě a v Japonsku a rozpoutání Studené války, kdy byla politická a ekonomická situace konečně perfektní pro provedení plánu. Konspirace, větší a lépe utajená než Projekt Manhattan. Odpornější a mnohem složitější.

M: Ještě jsme ani neporazili Němce, když se na obloze začala objevovat nová hrozba pro Ameriku.

[Prostřih na průlet létajícího talíře.]

M: K zemi ji přitahovalo nejnovější riziko vyhubení. Vodíková puma. – [Jaderné] Exploze, které otřásly Zemí, sem skrze červí díry přitáhly mimozemské formy života v lodích, které využívaly elektrogravitační pohon. Přicházeli sem vyspělí mimozemští návštěvníci, kterým nebylo lhostejné riziko vyhubení lidstva, a snažili se zabránit naší sebe destrukci skrze své sebeobětování. – Ty havárie v Roswellu. – A ještě důležitější v místech starých Aztéků.

Světoví vládci podepisovali tajné dohody a vedli vědecké výzkumy mimozemských technologií a biochemie na vojenských základnách S4, Groom Lake, Wright-Patterson a Dulce. Odebírala se mimozemská tkáň. Testy se prováděly na nic netušících lidech během předstíraných únosech v lodích, využívajících mimozemskou technologii získanou z havarovaných [mimozemských] lodí… včetně mimozemské hybridizace díky manipulaci s geny a implantaci mimozemských embryí.

Unesená: Proč něco takového dělá a proč by o tom lhala naše vlastní vláda?

M: Naše vlastní vláda lže už z principu, je to součástí její politiky… Experimenty Tuskegee na černoších ve 30. letech, Henrietta Lacks.

U: O co se snaží?

M: To je chybějící dílek skládačky.

Ted O’Malley: Ale není těžké si ho představit. Vláda utajuje a shromažďuje mimozemskou technologii přes 70 let, za cenu lidských životů a budoucnosti naší planety. A nevede ji k tomu jen korporátní hamižnost, ale mnohem temnější důvod. Získat moc nad celou Amerikou. A pak nad celým světem bez ohledu na to, jakými prostředky, jak násilnými, jak krutými, jak účinnými. Skrze extrémní sucho, které způsobují tajné války o počasí. Za použití kontaminace vzduchu a elektromagnetických vln ve vysokých výškách. Ve stavu nekončící války se vytvoří umělé scénáře problém-reakce-řešení [prostřih na válečnou scénu], které odvedou pozornost Američanů a zotročí je v jejich domovech skrze nástroje jako je zákon Patriot Act a Authorization Act ministerstva obrany, které porušují ústavu ve jménu národní bezpečnosti. Militarizaci policejních sborů ve městech po celé Americe. Budování vězeňských táborů federální agenturou pro zvládání krize (FEMA) bez zjevného důvodu. Korporátní převzetí moci nad potravinami a zemědělstvím, farmaceutickým průmyslem a zdravotní péčí i armádou v tajných agendách, díky čemuž budeme tlustí, hloupí a neteční, pohlcení konzumem. Povzbuzují vás všechny, abyste nakupovali víc. Vláda, která odposlouchává naše telefony, sbírá o nás informace, monitoruje naši polohu, to vše beztrestně. Vláda, která se připravuje, aby tyto informace využila proti nám, až to přijde a začne konečné převzetí moci.

S: Převzetím vlády nad Amerikou.

T: Dobře promazanou a dobře ozbrojenou nadnárodní skupinou elit, která se nebude rozpakovat zabíjet a podrobovat si nás.

S: Což se děje už teď, když tady jen tak sedíme. [scéna v pokoji]

T: Děje se to všude kolem nás. Další krok je nevyhnutelný. Začne to pravděpodobně nějaký pátek. Banky oznámí bezpečností opatření, kvůli kterému musí na celý víkend odpojit počítače.

M: Virtuální peníze zmizí.

U: Můžou jen tak ukrást naše peníze?

M: Následovat budou odpálení strategicky rozmístěných elektromagnetických pulsních bomb, které poškodí elektrickou síť.

T: A které budou vypadat jako kdyby na Amerikou zaútočili teroristé nebo Rusko.

M: Nebo jako simulovaná mimozemská invaze za použití napodobených mimozemských lodí, které existují a už se dávno používají. [Podívejte se do naší wiki: Carol Rosin]

S: Mimozemská invaze do USA…!?

M: Rusové to vyzkoušeli v roce 1947.

S: (kroutí hlavou) Tohle nemůžeš nikomu otevřeně říct.

T: Já to oznámím zítra.

[hr]

Pro dokreslení scény dodám, že Scullyová jako vždy oponuje v duchu myšlenky, že je to příliš přitažené za vlasy, aby to byla pravda. A pokud to přeci jen je pravda, pak dle jejího názoru by bylo krajně nezodpovědné to zveřejnit. Mulder oponouje, že právě naopak je nutné o tom mluvit. Ted O’Malley je hlasatelem vlastní talkshow.

V následujících scénách se dozvíme, že tajná vědecká laboratoř byla zničena, letadlo vystavěné na mimozemských technologiích bylo odpáleno a talkshow Ted O’Malleyho je zrušena. Ted O’Malley je nezvěstný. Jinými slovy – vše je důkladně uklizeno a žádné odhalení se (opět) nekoná.

Můžete namítnout, že je to jen jedna z dalšách epizod již 10. serie kultovního seriálu Akta X. Otázkou ale zůstává, co je příčinou a co následkem? Můžeme spekulovat zda mýty a fakta vznikají na základě filmů, a nebo zda na základě odtajněných dokumentů, které jsou dnes k dispozici. Co bylo pověstně dříve – zda vejce nebo slepice?

Pokud vezmeme do úvahy, že Hollywood byl a je vždy součástí propagandy okolo exopolitiky – odkud kam sahá pravda, která je zjevně a zcela záměrně utopena mezi velkou hromadou fikce…?

Obsahují některé Hollywoodské filmy skrytá poselství o přítomnosti mimozemšťanů?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

4 komentářů k "Hollywood: Nová Akta X odhalují pravdu o mimozemšťanech"

Napsat komentář