Humanoid Atacama stále pod drobnohledem

7553x 26. 06. 2013 1 čtenář

Je zarážející, že mnozí mají již jasno. Stále čtu na různých webech, že už je rozhodnuto, a že není vlastně co řešit. Máme tu mumifikované tělo, které je z podstatné části (93%) geneticky shodné s lidským, tak proč se s tím více zabývat? Je hloupé, když lidé utíkají k laciným řešením ve snaze mít v tom hned jasno.

Uvědomme si, že ať je to cokoliv už na první pohled to jako člověk nevypadá. Takže hodnotit tak příkře je hodně odvážné. 93% není stále oněch chtěných 100%. I naši geneticky příbuzní lidoopové mají více 90% schodu genetického kódu a rozhodně o nich nemluvíme jako lidech.

Buďte tedy velmi ostražití, pokud jde o rychlá a snadná řešení. Čistě selským rozumem je patrné, že jde o nějakou zvláštní formu života. Nemusí být nutně mimozemská – klidně i pozemská, ale dost inteligentní na to, aby se nepřibližovala k lidem.

Vedoucí projektu, Steven Greer, opakovaně zdůraznil, že další výzkum je nutný. Nedivím se. Jestliže máme před sebou něco, co nemůžeme s ničím jiným porovnat, musíme vyloučit všechny známe možnosti – lidské formy, včetně známých genetických mutací a též provést srovnání s databází dalších živých forem na této planetě a hledat shody. Až toto všechno bude uděláno, je pak možné s jistotou říci, že zda jde o jiný živočišný druh. Odkud? To je až další otázka.

Již teď díky týmu Stevena Greera víme, že humanoid Atacama má zjevně své bratříčky a sestřičky. Steven Greer prohlašuje, že jeho tým má v plánu v následujících měsících provést zkoumání další mumie, která tentokrát by měla pocházet někde od Kavkazu (Rusko). Též se chtějí vrátit do pouště Atacama, kde bylo nalezeno v roce 2002 první tělo a zkoumat místní životní prostředí a tím pochopit možné souvislosti mezi genetickou stavbou a prostředím.

Pokud ovládáte angličtinu, můžete si můj komentář ověřit přímo u zdroje. Video je z Veřejného slyšení, které proběhlo na přelomu dubna a května 2013.

 

Podobné články

Napsat komentář