Indie: Malby mimozemšťanů na skále!

9823x 05. 08. 2018 1 čtenář

V Indii byly nalezeny nástenné malby mimozemšťanů na skále.

Indický archeolog J. R. Bhagat prohlásil:

„Tyhle nálezy naznačují, že už pravěký člověk spatřil nebo si uměl představit bytosti z jiných planet. V tomto oboru u nás ale nemáme žádného odborníka.“

I proto indická vláda hodlá zažádat o pomoc experty z NASA a Indické kosmické agentury (ISRO), aby pomohli záhadu skalních maleb rozluštit.

Jak vypadají nástěnné malby mimozemšťanů

Podivně tvarované postavy, které vypadají, jako by držely nějaké zbraně, nemají zřetelné rysy v obličejích. Hlavně jim chybí nos a ústa. Ještě podivuhodnější je, že některé z nich mají na sobě kosmický skafandr.

„Malby jsou vyvedeny v přírodních barvách, které po tak moha letech jen nepatrně vybledly. Nemůžeme vyloučit i možnost, že prehistoričtí lidé byli schopni imaginace, ale stejně je to zvláštní.“

Mimozemšťané na skále

Mimozemšťané na skále

Lze považovat za pouhou náhodu fakt, že lidé před 10 tisíci lety znázorňovali mimozemšťany a jejich létající stroje podobně jako dnes hollywoodští filmaři?

„Anténa ve tvaru větráku a tři nohy, na kterých dopravní prostředek stojí, vykazují jasnou podobu s vesmírnými pravidly UFO.“

ETV namalovaný na skále

ETV namalovaný na skále

Určité vysvětlení k této záhadě můžeme hledat v pověstech, které se po staletí tradují v okolních indických obcích. Podle těch kdysi na zemi přistávali v létajících talířích jacísi malí človíčkové, kterým se říkalo „rohela“. Z vesnice unesli buď jednoho nebo dva lidi a ti už se domů nikdy nevrátili.

ET namalovaný na skále

ET namalovaný na skále

Vědecký mainstream však doposud tematice UFO věnoval jen velmi málo pozornosti. V USA skončil oficiální výzkum na tohle téma v prosinci 1969 s prohlášením, že žádný další už není nutný. To však kritizuje podvýbor pro UFO Amerického institutu pro letectví s tím, že nejméně 30 procent případů zůstalo dosud nevysvětlených. Pokud by tedy ISRO a NASA vyhověly indické žádosti, mohlo by to problematiku UFO obohatit o vědecký přístup.

Eshop Sueneé Universe – Důkazy o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi

Podobné články

Napsat komentář