Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: 7 bran imunity aneb jak ochránit své zdraví

17580x 25. 12. 2017 1 čtenář

Po Duši K další skvělá přednáška s MUDr. Janem Šulou: Je to jen v naší hlavě! Půjdete na preventivní prohlídku, kde vám stanoví diagnozu, nejlépe takovou, která má dle běžné praxe doživotní následky, bez toho aniž by lekař znal pravou podstatu psychického stavu pacienta. Necháte se vystrašit doktorem a začnete zoufale hledat informace o podstatě vaší nemoci a podobně postižených lidech.

Na buněčné úrovni to však způsobuje pozvolné programování, nebo chcete-li, autosugesci, na základě, které se začnou tvořit skutečně např. rakovinotvorné buňky, metastáze, řídnutí kostí, roztroušená skleróza, aj.

Naše (duševní) tělo využívá systému sedmi bran, sedmi ochranných autoimunitních vrstev,které nás chrání před vnějšími vlivy nemocí a psychických stresů. Až jejich porušením vzniká z psychického traumatu fyzická nemoc na buněčné úrovni.

Tento proces může trvat v řádu od několika hodin do několika dnů. Tělo potřebuje k přeprogramování DNA struktur přibližně 180 dnů.

Jaroslav Dušek: „Uvažování mnoha lidí je, že do 30 dobrý, od 30 to jde s námi s kopce, v 50 letech je život za zenitem a v 70 to bez prášků nejde…“

Pro obrovský zájem veřejnosti další přednáška volně navazuje na nedávné setkání Duše K v divadle Kampa.

Podobné články

Napsat komentář