Jasný rozdíl mezi chemtrails a contrails

4995x 18. 07. 2012 1 čtenář

Praha 10, dne 18.7.2012 v 18:33 jsem natočil krátké video, na kterém je vidět rozdíl mezi chemtrails a contrails. První letadlo za sebou zanechává stopu, která je vidět ještě dlouho po té, co dávno zmizí z dohledu (chemtrail). Druhé letadlo za sebou zanechává pouze kondenzační stopu (contrail), která během pár vteřin mizí.

Všimněte si, že vždy, když se udělá krásně a je bez mračno, jsou vidět ve velkých výškách letadla, která za sebou zanechávají stopy, které nemizí! Letadla létají v pravidelných rozestupech vedle sebe. Pohybují se tak, že jejich chemtrails stopy dělají na obloze  šachovnici. Stopa za letadlem zůstane opravdu hodně dlouho než-li ji vítr rozfouká. Následně je vidět, že se ze stopy udělá špinavý obláček v délce stopy, který zastíní oblohu.

Podle některých zdrojů chemický spad klesá na zem asi tři dny. Složení látek je založeno na nanočásticích a obsahuje stopy toxického hliníku. Způsobuje nám to celkové zhoršení zdravotního stavu. Práškování se provádí nad celou Evropou, Severní Amerikou a Austrálií.

Podobné články

Napsat komentář