JFK byl zastřelen tajnými agenty CIA (1. díl): střílel řidič

8574x 22. 11. 2017 1 čtenář

Oficiální verze Warrenovo komise (1963-64): Bývalý prezident John F. Kennedy (JFK) byl 22.11.1963 zasažen jediným výstřelem z pušky Manlicher Carcano, kterou držel v ruce Lee H. Oswald (LHO). Ten jednal zcela sám. JFK na následky zranění tehož dne zemřel v nemocnici. LHO se k vraždě nikdy nepřiznal – naopak svoji vinu popíral, označoval ji za komplot neznámých sil a dožadoval se právní pomoci. Lee H. Oswald byl o dva dny později zastřelen Jackem Rubbym v garážích policejního ředitelství. Jack Rubby pak náhle zemřel na rakovinu.

Kromě JFK seděl v autě v prostřední řadě ještě guvernér státu Texas John B. Connally (JBC) se svojí manželkou. Ten byl též vážně zraněn: tři zlomená žebra, prostřelené plíce, poraněné zápěstí a kulka v noze. JBC nikdy přímo nezpochybnil závěry Warrenovo komise, přesto kladl otázku, jak mohla jediná kulka způsobit tolik škod. V roce 1966 řekl tisku: „Jsem přesvědčen, že jsem nebyl zasažen první kulkou,“ a dodal, „ale jen proto, že nesouhlasím s Warrenovou komisí na tomto jednom zjištění, neznamená, že nesouhlasím s jejich celkovou správou.“

Jak již bylo zmíněno výše, podle oficiální verze padl jediný výstřel, který způsobil několik zranění nejen Kennedymu, ale též několik zranění v prostřední řadě sedícímu Connallymu. Vyšetřovatelé to nazvali teorie zbloudilé kulky. Nikdy před tím ani potom se nepodařilo něco takového zopakovat.

JFK byl v úřadu prezidenta od 20.01.1961 do 22.11.1963.

Svědectví Miltona W. Coopera
Milton William Cooper (MWC) sloužil v letech 1970 až 1973 v armádě USA na úřadě admirála na velitelství tichomořské flotily.

MWC: Byl jsem přidělen na ředitelství námořní rozvědky, do oddělení přísně tajných informací. Prošel jsem důkladnou bezpečností prověrkou. Ve své podstatě jsem věděl o všem, co dělá admirál a jeho podřízení. Měl jsem příslušné need-to-know pro přístup, ke všem tajným materiálům.

Bylo to v té době, kdy jsem dělal svoji rutinní práci. Přes můj stůl prošlo mnoho přísně tajných materiálů, ale neměl jsem je dovoleno číst. V těchto materiálech se nacházely dokumenty o tom, co se doopravdy a pravdivě stalo v Dallasu 22.11.1963, kdy byl John F. Kennedy zavražděn. Podle těchto dokumentů ústřední zpravodajské služby (CIA) a agentury národní bezpečnosti (NSA) byl aparát (administrativa) JFK považován za hrozbu národní bezpečnosti. V těchto materiálech bylo též uvedeno, že byl bezpečnostním složkám z rozhodnutí JFK vydán pokyn, aby připravili plán na to, aby se každý Američan na příští rok dozvěděl pravdu o mimozemšťanech a ETV na Zemi. Také byl vydán bezpečnostním orgánům (zvláště pak CIA) rozkaz o zveřejnění údajů o nelegálním dovozu a prodeji drog. A také informací o tom, z čeho jsou financovány černé operace. JFK byl odpůrcem nesmyslné války ve Vietnamu, kterou chtěl ukončit.

Také víme, že JFK zařídil, aby stát začal opět tisknout své vlastní peníze podepřené skutečnou hodnotou. Aplikace tohoto nařízení znamenala konec existence soukromého podniku známého jako FED – Federální rezervní banka vydávající dnešní dlužní úpisy známé jako dolary.

JFK také opakovaně prohlašoval, že CIA (Central Inteligence Angecy) rozpráší po tisících do všech stran. Chtěl ji nahradit nově založenou DIA (Defence Inteligence Agency, od roku 1961). Víme, že odmítl leteckou podporu invaze do Zátoky sviní během Karibské krize. Mnoho lidí to skutečně hodně rozrušilo a byli za to na JFK dost naštvaní.

V dokumentech se uvádí, že vražedné zbraně používané CIA, byly speciálně vyrobené pro útočné taktiky. Jsou elektrické nebo plynové a vystřelují otrávený šíp, nebo malou injekční jehlu anebo explodující kulku, kde je jeden nebo více smrtících jedů.

Následující video dokumenty ukazují, že William Greer, řidič prezidentova vozu, agent CIA a bývalý řidič rodiny Lodge, se obrátil při atentátu na prezidenta s touto zbraní (z dílny CIA) a střelil JFK do obličeje touto útočnou zbraní vybuchující projektil obsahující jed z mořských korýšů. Ten byl skutečnou a definitivní příčinou smrti prezidenta.

Mozek JFK byl vyjmut a nahrazen jiným – nepoškozeným. Přitom vidíme na videozáznamu, že pravá část mozkovny doslova explodovala. Je to tedy přesně opak toho, co popsali lékaři v nemocnici v Parklandu, kde se JFK snažili neúspěšně zachránit.

MWC: Dokumenty, které jsem si přečetl, potvrzují, že 30 minut po odjezdu z nemocnice bylo tělo JFK odstraněno z bedny a prázdná bedna se pak ukazovala na veřejnosti, před manželkou Jacqueline Kennedy a TV kamerami.

Když byla provedena pitva, tak mozek byl oddělný od míchy a nevykazoval žádná poškození. Tohle potvrdilo nezávisle na mně (MWC) i několik dalších badatelů a doktorů.

MWC ve svých tvrzeních vychází mimo jiné z důkazů na tzv. Zapruderovo barevném filmu a černobílém filmu komentovaném Lars Hansonem. V obou případech jde o 8 mm film zachycující atentát na JFK, který se stal 22.11.1963.

Abraham Zapruder o svém filmu novinářům řekl: Vyšel jsem ven, eh, asi o půl hodiny dříve, abych se postavil na nějaké dobré místo a pořídil pár záběrů. Dobré místo jsem našel, byl to jeden z těch betonových bloků nacházejících se kolem parku, tento byl blízko železničnímu nadjezdu. Vylezl jsem tedy na blok, kde již nějakou chvíli stála moje kolegyně z kanceláře, která pak během natáčení stála po mé pravici. A když jsem pak natáčel, jak prezident přijíždí od Houston street a pomalu zabočuje do Elm street, uslyšel jsem najednou ránu, a prezident sebou škubnul doprava, asi nějak takto [předvádí pohyb Kennedyho těla po zásahu]. Posléze jsem uslyšel další dva výstřely, nejsem si ale zcela jistý, zda byly dva nebo jeden, a uviděl jsem, jak Kennedyho hlava takřka explodovala [pokládá si pravou ruku na pravý bok hlavy do oblasti kolem ucha], všude byla krev…, já jsem ale stále natáčel. Toť vše, je mi skutečně zle, nemohu…

V nezkrácené verzi Zapruderova filmu uvidíme i kritické filmové políčko s číslem 313. MWC radí, abychom děj sledovali velmi pozorně, soustředili se jen na řidiče a zkoušeli si film přehrát opakovaně.

Interpretace podle MWC: JFK dostává první zásah do krku. Jeho žena (Jacqueline Kennedy)  se k němu nakloní a snaží se mu pomoci. Agent na sedadle spolujezdce vedle řidiče zjišťuje, co se stalo. Informuje řidiče limuzíny (William Greer), že střelec minul a prezident ještě žije.

Na obou verzích filmu pak můžeme vidět stejnou posloupnost událostí. Řidič levou rukou sahá pod sako na pravé straně a vytahuje zbraň. Současně vozidlo zpomalí – až téměř podle očitých svědků zastaví.Na filmovém záběru můžeme vidět, jak svítí brzdová světla.

Řidič se otáčí přes pravé rameno. Následuje výstřel a zásah do hlavy JFK, kterému exploduje pravá lebeční kost. Řidič se otočí zpět a vozidlo se prudce rozjede. Spolujezdec Roy Kellerman na předním sedadle se při onom kritickém výstřelu nehne.

Podle svědectví agenta Clinta Hilla, který dobíhal limuzínu, se snažila Jacqueline Kennedy na zadní části kufru auta posbírat fragmenty skalpu z JFK. MWC míní, že se ve skutečnosti snažila utéct, a že to byl právě agent Clint Hill, který jí v tom zabránil. Utíkala, protože bylo jasné, kdo střílel.

V obou filmech se soustřeďte se na to, co dělá řidič. Pokud chcete vědět, kdo zasadil JFK onu kritickou ránu do hlavy, pak sledujte jen řidiče.

Někteří oponují, že to, co se jeví jako zbraň, je pouhým odleskem na tmavovlasé hlavě spolujezdce. Jenže kromě odlesku v úrovni hlavy spolujezdce můžete vidět o jedno filmové políčko před tím téměř stejný odlesk na úrovni ramen. Sledujte pečlivě video od 00:07:14.

Ať už si to kdokoliv bude vykládat jakkoliv, je tu jasná shoda okolností. Onen kritický zásah padne přesně v momentě, kdy se řidič otočí směrem k JFK. Můžeme vidět moment, kdy se řidič William Greer (agent CIA) otočí a po té ve zlomku sekundy exploduje hlava JFK. :( Podívejte se sami.

Jak již zaznělo výše, MWC uvádí, že jediným, kdo v té době disponoval explozivními projektily (náboje s projektily explodující po nárazu) byla armáda a CIA.

MWC má za to, že padlo více výstřelů. V tomto názoru se shodnou s guvernérem Johnem B. Connallym a dalšími svědky, kteří stáli v průvodu. Jen jeden výstřel byl skutečně smrtelný. Byl to ten, který přišel ze směru od řidiče.

Na obrázku z černobílého filmu můžeme rozpoznat siluetu ležícího muže s puškou (odstřelovače). Jeho pozice se nacházela na pahorku s výhledem na přijíždějící kolonu. Střílel tedy zepředu a nejspíše se mu nepodařilo zasáhnout JFK přesně.

Ležící střelec na pahorku

Vyšetřovatelé na místě atentátu nechali vyslechnout na 25990 svědků, z toho 58 uvedlo, že střelba přišla zepředu z tzv. travnatého pahorku. Z těchto 58 mělo 32 svědků v následujících dnech bizarní nehody, záhadné smrtelné nemoci, byli na nich spáchány sebevraždy anebo prostě zmizeli z povrchu Země.

Jedním z nich byl i Orville Nix. Ten natočil na kameru muže, který byl zodpovědný za střelbu zepředu. Originál filmu ON věnoval FBI. Kopii si ponechal. Film jednoznačně potvrzuje správnost verze, že se střílelo od kopce (zepředu).

Střelec na travnatém pahorku

Tím tajemným mužem byl Daivd Ferrei. Jeho historie je známa. Patřil mezi elitní letce a střelce ve službách CIA. Přítomnost DF na místě incidentu byla potvrzena dvěma nezávislými svědky. DF k tomu bohužel také nic neřekne, protože na něj byla spáchána sebevražda.

Další svědek potvrdil, že byli minimálně tři střelci. Jeden střílel od Dal-Texu a dva od travnatého pahorku. Všech filmech je možno zahlédnout záhadného muže, který podle svědka vyslal jasný signál tím, že rozevřeným deštníkem mával na střelce.

Hlava chobotnice: Lyndon B. Johnson
V roce 2016 měl Roger Stone rozhovor na internetovém televizním kanálu InfoWars.com s Alexem Jonesem. Prezentoval zde svoji novou knihu: Bush Crime Family. Poukazoval na to, že za největšími zločiny za úřadování mnoha prezidentů od roku 1945 stál vždy přinejmenším jeden ze členů Bush Family. Nás zajímá až ta pasáž, kde se pánové baví na téma atentátů na americké prezidenty.

Roger Stone (RS) je toho názoru, že hlavním strůjcem vraždy JFK byl jeho tehdejší vice prezident Lyndon B. Johnson (LBJ). Tehdejší ředitel FBI, John Edgar Hoover ve svých pamětech z roku 1985 citoval sám sebe: „Pane prezidente (LBJ), Sověti udělali vlastní nezávislé vyšetřování. Víte, k čemu došli? Vy jste to udělal. Vy za to můžete!“. [Průběh vyšetřování KGB probereme v dalším díle seriálu.] Francouzi udělali také vlastní vyšetřování na podnět samotné Jacqueline Kennedy se stejným výsledkem: Hlavou chobotnice je Lyndon B. Johnson.

RS: Jistě, že v tom měla prsty CIA. Jistě, že v tom měl prsty vojensko-průmyslový komplex. Jistě, že v tom měla prsty mafie Texaských ropných společností. Společnou hrozbou je však Lyndon B. Johnson.

LBJ měl kontrolu nad vyšetřováním Texaské policie i nad celým „nezávislým“ vyšetřováním Warrenovo komise. LBJ byl v podvýboru spravujícím finance CIA.

LBJ podstoupil inauguraci do úřadu prezidenta na palubě letadla AirForce One. Podle očitých svědků jeho jedním z prvních exekutivních příkazů bylo schválení rozpočtu na pokračování Vietnamské války se slovy: „Tak a tu zpropadenou válku máte mít!“. Tuto poznámku adresoval přítomným reprezentantům vojenskoprůmyslového komplexu a ropným kartelům.

Citace Rogera Stona podporují o dvě desetiletí starší tvrzení Miltona W. Coopera. MWC navíc připojuje ještě silný vliv tajné skupiny Majestic-12, která je zodpovědná za agendu kolem mimozemšťanů.

Citát z Majestic 12: přímá svědectví a šokující fakta o přítomnosti ET na Zemi:

Allan Dulles: Top Secrect MJ12, CIA; od ředitele CIA (MJ-1). [Za vlády JFK v letech 1960 až 1963 byl šéfem CIA Allen Dulles.] Musíte vědět, že Lancer [krycí jméno JFK] měl nějaké otázky, ohledně našich aktivit, což nemůžeme dovolit. Prosím sdělte mi své názory nejpozději do října 1963.

Ten člověk [Allen Dulles] byl šéfem CIA, MJ-1 a šel proti přáním prezidenta, který se snažil si zjistit více informací… JFK zabili 22.11.1963 v Dallasu.

Robert Wood: Tento spálený dokument je dle mého názoru zatím jediným, který bychom mohli chápat jako souhlas se zavražděním prezidenta J. F. Kennedyho. Allen Dulles ve své zprávě vlastně píše, že pokud JFK bude pokračovat v tom, co dělá, mohl by to být problém. Vyjmenovává seznam opatření, která by měla být provedena. Jedno z posledních výslovně říká, že pokud to bude nutné, měl by být JFK odstraněn (zavražděn).

Vražda Johnna F. Kennedyho

Další díly ze seriálu

Napsat komentář