JFK tlačil na CIA. Chtěl, aby vydalo důkazy o UFO!

9861x 01. 08. 2018 1 čtenář

Americký prezident John F. Kennedy dlouhodobě požadoval, aby mu CIA vydala veškeré dokumenty týkající se UFO. Jenže tajné služby snahu prezidenta neustále ignorovaly a jeho žádosti odmítaly. Nakonec jim poslal dopis, který ignorovat nemohli. Deset dní nato byl zabit.

John F. Kennedy a UFO

Nové dokumenty odtajněné z amerických archivů ukazují, že Kennedy měl velký zájem o akta týkající se UFO. Deset dní před smrtí poslal ředitelům CIA a NASA písemnou žádost, aby vydaly tajné dokumenty o kontaktech s mimozemšťany. Prezident požadoval také zahájení „vesmírné spolupráce“ se Sovětským svazem. Na tyto dokumenty přišel spisovatel Willam Lester, který chystá životopisnou knihu o prezidentu Kennedym.

Lester říká:

„Velmi ho zajímalo, proč bylo tak mnoho pozorování UFO nad Sovětským svazem. Obával se, že Rusové si budou UFO vykládat jako americkou agresi za pomoci nové technologie.“

Kennedy si byl přitom vědom, že USA žádnou takovou technologii nemá ani ji neposílá nad Sovětský svaz. Kennedy chtěl tedy vědět, co to Rusové vlastně pozorují. A nejen to. Chtěl dokonce tyto dokumenty ukázat Rusům nebo přinejmenším je informovat a říct jim, že Američané nemají s UFO nad Ruskem nic společného.

V údajném tajném memorandu CIA z té doby se píše „Lancer (krycí jméno pro J. F. Kennedyho) má nějaké dotazy týkající se našich aktivit, které si nemůžeme dovolit zodpovědět.“ Podle nové teorie tak vzrůstající tlak prezidenta na kompletní informace o UFO vedl k jeho zavraždění v režii amerických tajných služeb.

Tajná zpráva CIA vrací do hry také teorii o tajné skupině Majestic 12, kterou měl v roce 1947 ustavit prezident Harry S. Truman. Tento výbor vojáků a vědců měl za úkol zkoumat mimozemské technologie, které se dostaly Američanům do rukou. Vláda vždy existenci této skupiny popírala a FBI konstatovala, že veškeré materiály, které údajně měly pocházet z výsledků práce této skupiny, jsou podvod. Tajná zpráva o Kennedyho dotazech na UFO přitom podle některých lidí pochází právě ze svazků této skupiny.

V úterý 7.8.2018 od 20 hodin si budeme živě povídat na našem YouTube kanálu Sueneé Universe s astrologem Antonínem Baudyšem o následujících tématech:

  • současná politická scéna kontra
  • hry v pozadí tajných spolků
  • konspirační teorie ala 9/11 a další teroristické útoky — společenské důsledky?
  • FAKE NEWS
  • exopolitika, aneb jak to vidí mimozemšťané
  • výhled astrologa, aneb máme šanci to ustát?
  • přechod do vyšší dimenze vědomí aneb (poslední) předsmrtná křeč starého systému?

Neváhejte se připojit. Těšíme se na vás!

Podobné články

Napsat komentář